XA35

Компактна багатофункціональна відеокамера XA35 має широкий динамічний діапазон і роз’єм HD/SD-SDI, що робить її ідеальним рішенням для професійної мобільної зйомки новин. Вона чудово підійде для журналістів, яким потрібно знімати матеріал непомітно, особливо у складних умовах контрастного освітлення.

Canon XA35

Переваги

  • Ширококутний об’єктив 26,8 мм¹, f/1,8–2,8, із 20-кратним збільшенням та інтелектуальною 5-осьовою оптичною й динамічною стабілізацію зображення
  • 1/2,84-дюймовий сенсор HD CMOS Pro з високою чутливістю для якісної зйомки в умовах слабкого освітлення зі зменшеним рівнем шуму
  • Режими широкого динамічного діапазону (600 %) і пріоритету світлих ділянок² роблять зображення більш природним завдяки оптимальному співвідношенню між деталізацією світлих і темних ділянок
  • Вихід HD/SD-SDI, який ідеально підходить для професійних систем мовлення
  • Записування у двох форматах — Full HD AVCHD (28 Мбіт/с) або MP4 (35 Мбіт/с) — на 2 SD-картки
  • Знімна ручка з професійними входами XLR і вбудованою інфрачервоною лампою
  • Сенсорний OLED-екран із діагоналлю 8,77 см (3,5 дюйма), що забезпечує високу роздільну здатність, чудовий контраст і точне відтворення кольорів
  • Гнучкі можливості зйомки завдяки електронному видошукачу з діагоналлю 1,56 см і нахилом під кутом у межах 45°
  • Прискорена та вповільнена зйомка в режимі MP4 для записування відео з інтервалами (від 2-кратного до 1200-кратного прискорення або вповільнення).
  • Вбудований дводіапазонний модуль Wi-Fi для дистанційного керування, передавання та завантаження файлів і перегляду в браузері

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon XA35

Ширококутний відеооб’єктив високої чіткості Canon із 20-кратним збільшенням


Відео, записане за допомогою камери XA35, матиме приголомшливу якість завдяки чудовому універсальному об’єктиву 26,8 мм¹. 20-кратне збільшення дає змогу візуально наблизитися до об’єкта зйомки, а система динамічної оптичної стабілізації компенсує тремтіння у п’яти напрямках, забезпечуючи надзвичайну стабільність зображення. 8-пелюсткова діафрагма з максимальним значенням f/1,8 і технологією EDM дає змогу досягти привабливого ефекту розмитості.

Удосконалений 1/2,84-дюймовий сенсор HD CMOS Pro


Завдяки новому сенсору Canon HD CMOS Pro кількість ефективних пікселів відеокамери сягає приблизно 2,91 млн, що забезпечує приголомшливу якість зображення у форматі Full HD. Висока чутливість і чудове співвідношення сигнал-шум допомагає отримати чисте зображення з низьким рівнем шуму навіть в умовах слабкого освітлення.

Нові гнучкі настройки зображення


Дві нові гнучкі настройки зображення допоможуть вам отримати ще дивовижніші результати. Режим широкого динамічного діапазону забезпечує динамічний діапазон на рівні 600 %. Це дає можливість отримати яскраві зображення з високим контрастом і однаково високою деталізацією світлих і темних ділянок навіть без постпродакшн. У режимі пріоритету світлих ділянок відео має більш природні тони, насичені кольори та високу деталізацію, особливо на ділянках із високою яскравістю². Цей режим ідеально підходить для сюжетів із яскравим небом і блискучими поверхнями.

Сенсорний OLED-екран із діагоналлю 8,77 см (3,5 дюйма) та електронний видошукач із можливістю нахилу


Незважаючи на мініатюрні розміри, відеокамера XA35 забезпечує високоякісний моніторинг. Простий у використанні сенсорний OLED-екран із роздільною здатністю 1,23 млн точок має вищу швидкість реагування та неперевершену роздільну здатність, контрастність і точність відтворення кольорів порівняно з рідкокристалічними аналогами. Видошукач із діагоналлю 0,61 см (0,24 дюйма) з 1,56 млн точок можна нахилити під кутом у межах 45°, що дає можливість з легкістю вести зйомку з різноманітних ракурсів.

Універсальність завдяки записуванню у двох форматах


Відео у форматі AVCHD можна записувати зі швидкістю до 28 Мбіт/с (1080/50p), проте для забезпечення максимальної якості виберіть режим записування у форматі MP4 зі швидкістю 35 Мбіт/с (1080/50p). Завдяки гніздам для карток пам’яті SDXC/SDHC можна одночасно записувати³ високоякісні файли у форматі HD і файли з нижчою роздільною здатністю у форматі MP4. Це дає змогу полегшити передавання файлів, коли необхідно швидко обробляти відео. У режимах MP4 підтримується прискорена та вповільнена зйомка для записування відео з інтервалами (від 2-кратного до 1200-кратного прискорення або вповільнення).

Можливість підключення професійного акустичного обладнання через порт HD/SD-SDI


Легкодоступний порт HD/SD-SDI дає змогу підключатися до стандартного обладнання для телемовлення, зокрема до систем супутникового зв’язку. Два гнізда XLR забезпечують професійні аудіовходи та підтримують записування у форматі лінійної імпульсно-кодової модуляції⁴.

Інфрачервоний режим зйомки


Завдяки високій чутливості сенсора та яскравому джерелу інфрачервоного світла, вбудованому в ручку, відеокамеру XA35 зручно використовувати в нічний час і в умовах слабкого освітлення, що робить її ідеальною для зйомки дикої природи.

Вбудований модуль Wi-Fi і можливість підключення модуля GPS


Відео можна передавати через бездротову мережу за допомогою телефону або планшета з iOS або через FTP зі швидкістю до 150 Мбіт/с⁵. Камерою можна керувати дистанційно за допомогою пристрою з підтримкою Wi-Fi. Для цього навіть не потрібно використовувати окремі програми. Географічні координати можна записувати за допомогою додаткового модуля GPS.


Компактний легкий корпус


Завдяки знімній ручці ця надзвичайно портативна й непомітна камера ідеально підходить для зйомки у складних умовах або обмеженому просторі. Завдяки невеликій вазі оператор менше втомлюється під час тривалої зйомки з рук.
¹ Еквівалент 35-міліметрової плівки
² Можливо, доведеться збільшити яскравість монітора
³ Одночасне записування недоступне в режимах 1080/50p
⁴ Можливість записування звуку у форматі лінійної імпульсно-кодової модуляції доступна лише в режимі AVCHD зі швидкістю 28 Мбіт/с
⁵ Для передавання файлів через FTP потрібна точка бездротового доступу до Інтернету.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XA35, функції та можливості цієї БФП.

Full HD

Full HD

HD Video Lens

Відеооб’єктив HD

Wide Angle Lens

Ширококутний об’єктив

20x Optical Zoom

20-кратний оптичний зум

Steady shots in every situation

Чіткість знімків у будь-яких умовах

Steady shooting on the move

Стабільне зображення під час зйомки в русі

Superb low-light shooting

Чудова зйомка за умов недостатньої освітленості

DIGIC DV4

Обчислювальні можливості DIGIC

Wide DR Gamma

Знімайте всі деталі як на світлих так і на темних ділянках

Highlight Priority

Надавати пріоритет деталізації світлих ділянок

Interval rec

Творчий режим уповільненої зйомки

WiFi Cert

Дистанційне керування та простий обмін даними через Wi-Fi

8 Blade Circular Aperture

8-пелюсткова кругла діафрагма

AVCHD

Записування у форматі AVCHD зі швидкістю 28 Мбіт/с

MP435MBPS

Записування у форматі MP4 зі швидкістю 35 Мбіт/с

Professional Audio

Професійний запис звуку

OLED

Органічній світлодіодний сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см

Dual SDXC card slots

Два порти для карт пам’яті SDXC

Instant Auto Focus

Миттєве автофокусування

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.