XA10

Інноваційна відеокамера XA10 AVCHD - це професійні технології Canon в ультракомпактному корпусі. Завдяки своїй винятковій функціональності та універсальності вона забезпечує вражаючу якість зображення та звуку.

Переваги

  • Відеооб'єктив Canon HD (10-кратне збільшення, 30,4 мм, F1.8)
  • Сенсор Canon HD CMOS Pro
  • Професійний запис звуку
  • Запис відео у форматі AVCHD у внутрішню пам'ять обсягом 64 Гб або на дві карти SDXC
  • ІЧ режим зйомки
  • Можливість повного ручного керування
  • РК-екран 8,8 см; електронний видошукач 0,6 см
  • Динамічна оптична стабілізація зображення, посилена стабілізація зображення, миттєве автофокусування
  • Універсальність і можливість розширення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon XA10

Відеооб'єктив Canon HD


Професійна якість зображення на компактній відеокамері стала можливою завдяки швидкісному ширококутному об'єктиву Canon HD (30,4 мм, F1,8). Об'єктив із плавним 10-кратним оптичним збільшенням зі змінною швидкістю та 8-пелюстковою діафрагмою дає змогу створити більш привабливий ефект боке.

Сенсор HD CMOS Pro типу 1/3


Уперше створений компанією Canon для власних професійних відеокамер сенсор HD CMOS Pro забезпечує зйомку відео у форматі Full HD із власною роздільною здатністю 1920x1080. Завдяки тому, що розмір пікселя у цього сенсора в 2,6 раза перевищує розміри пікселів у звичайних сенсорах CMOS, він забезпечує ширший динамічний діапазон і вищу чутливість.

Професійний запис звуку


Для професійного запису звуку передбачено 2 входи XLR, вхідний роз'єм мікрофона 3,5 мм та вбудований мікрофон із фільтрацією шумів. Запис звуку виконується у 2-канальному форматі Dolby Digital з будь-яких поєднань входів.

64 Гб внутрішньої пам'яті та два гнізда SDXC


Відеокамера XA10 записує відео у форматі Full HD AVCHD зі швидкістю до 24 Мбіт/с на вбудовану флеш-пам'ять ємністю 64 Гб. Функція естафетного запису та 2 гнізда для карт пам'яті SDXC забезпечують можливість безперервного продовження відеозйомки. Функція запису на дві карти дає змогу записувати те саме відео на обидві карти пам'яті одночасно.

Інфрачервоний режим зйомки


У XA10 передбачено інфрачервоний режим зйомки (ІЧ) із роздільною здатністю Full HD для зйомки вночі або в умовах слабкого освітлення. Відповідно до стилю проекту можна використовувати режими зйомки в зеленому або білому кольорах. Унікальне покриття об'єктиву Canon і вбудований розсіювач забезпечують чіткість зображення в будь-якій точці кадру. Інфрачервону лампу вмонтовано в ручку відеокамери.

Можливість повного ручного керування


Кільце ручного регулювання об'єктива дає змогу інтуїтивно керувати фокусуванням. Повноцінне налаштування експозиції, діафрагми, витримки і підсилення можна здійснювати вручну за допомогою сенсорного РК-екрана. Кнопка індивідуального налаштування та диск керування дозволяють повністю керувати процесом зйомки.

РК-екран 8,8 см; електронний видошукач 0,6 см


Великий сенсорний РК-екран розміром 8,8 см (3,5 дюйма) на бічній панелі має високу роздільну здатність у 920 тис. точок, що забезпечує відмінні можливості для перегляду. Монітор відеосигналу та функція підтримки фокусування полегшують композицію кадру для зйомки. Також цю модель обладнано електронним видошукачем розміром 0,61 см (0,24 дюйма) з роздільною здатністю 260 тис. точок.

Динамічна оптична стабілізація зображення, посилена стабілізація зображення, миттєве автофокусування


Новітня система Canon для динамічної оптичної стабілізації зображення із режимом посиленої стабілізації зображення дає змогу знімати чітке відео без тремтіння. Функція миттєвого автофокусування дозволяє виконувати ідеальне фокусування для кожного кадру.

Універсальність і можливість розширення


Ультракомпактна відеокамера XA10 - це універсальна система із можливістю розширення, яку можна пристосувати до використання у будь-якій ситуації. Ручку можна знімати, якщо відеокамера використовується в обмеженому просторі; на ній також передбачено кнопку пуску/зупинки та важіль керування масштабуванням. Є також різьба для фільтрів на об'єктив і роз'єм для підключення аксесуарів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon XA10, функції та можливості цієї БФП.

CPN.jpeg

Професійна мережа Canon

За допомогою цієї мережі професійні фотографи, відеооператори та досвідчені ентузіасти Canon з усього світу черпають натхнення, дістають знання, отримують інформацію про вироби та свіжі новини.