HF S10

LEGRIA HF S10 – це відеокамера високої чіткості, яка поєднує у собі професійне зображення і переваги двоканальної флеш-пам'яті. Вдосконалені елементи керування дозволяють знімати неймовірно чіткі та деталізовані зображення високої чіткості.

Переваги

  • 8-мегапіксельна система камери високої чіткості Canon
  • Двоканальна флеш-пам'ять об'ємом 32 Гб
  • Миттєве автофокусування і стабілізатор оптичного зображення Super Range
  • Виконання налаштувань вручну
  • Функція відеокадру, розпізнавання обличчя і попереднього запису
  • Технологія x.v.Colour і режим 25p
  • 8-мегапіксельні фотографії
  • Висока якість звуку
  • Удосконалений міні-роз'єм для підключення аксесуарів
  • Програмне забезпечення для редагування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon HF S10

Система камери високої чіткості Canon


Система камери високої чіткості LEGRIA HF S10 від Canon гарантує дивовижні зображення завдяки унікальному поєднанню 8-мегапіксельного сенсора CMOS із підтримкою стандарту Full HD, відеооб'єктива Canon HD із можливістю 10-кратного оптичного збільшення (з 58 мм діаметром фільтра) та процесора DIGIC DV III.

Двоканальна флеш-пам'ять


Двоканальна флеш-пам'ять об'ємом 32 Гб – це великий об'єм вбудованої пам'яті, якого достатньо для понад 12 годин зйомки відео високої чіткості, та додаткова можливість запису на знімні карти пам'яті SDHC.

Розумна зйомка


Унікальна система миттєвого автофокусування Canon забезпечує надзвичайно точне фокусування на швидкості. Стабілізатор оптичного зображення Super Range запобігає будь-якому тремтінню камери, починаючи від повільних до швидких рухів.

Творче керування вручну


Кнопка з можливістю індивідуального налаштування дозволяє активувати одне з п'яти налаштувань, які можна встановлювати за допомогою диска ручного керування, включаючи фокусування, експозицію і рівень гучності звуку. До інших елементів керування належать межі автоматичного керування підсиленням, які зазвичай доступні лише в професійних відеокамерах, і підвищують або обмежують чутливість пристрою під час зйомки в умовах слабкого освітлення, а також шаблони "зебра", підсилення кольору по контурах і кольорова смужка/тестове тонування.

Легка зйомка чудових відео


Функція відеокадру дозволяє знімати короткі 4-секундні відеокліпи, що ідеально підходить для їх розміщення у списку відтворення. Монтаж відеокліпів можна відтворювати з вибраним музичним супроводом. Технологія розпізнавання обличчя автоматично оптимізує налаштування для ідеальних знімків людей, розпізнаючи до 35 облич у кадрі. Функція попереднього запису фіксує дію за 3 секунди до натиснення кнопки запису, щоб не пропустити жодного знімка.

Параметри кольору


Процесор DIGIC DV III підтримує технологію x.v.Color для забезпечення насиченіших і багатших тонів відео під час відтворення за допомогою сумісного телевізора із підтримкою стандарту високої чіткості. Режим кіно 25p дозволяє знімати традиційні фільми та забезпечує покращену зйомку в умовах слабкого освітлення.

Фотозйомка


Спеціальний режим фотозйомки дозволяє робити фотографії високої чіткості з роздільною здатністю до 8 мегапікселів. У режимі подвійної зйомки 6-мегапіксельні фотографії можна робити під час відеозапису. Режим пакетної зйомки дозволяє робити 25 фотографій з односекундного відео.

Чудові функції для аудіо


Роз'єми для мікрофону та навушників дозволяють записувати та контролювати звук високої якості. Керування рівнем гучності звуку вручну пропонує ще більше можливостей.

Гнучкі можливості


Під'єднуйте до вдосконаленого міні-роз'єму для підключення аксесуарів ряд додаткових пристроїв, наприклад мікрофон або підсвітку для відео.

Програмне забезпечення


Для простого редагування і надання спільного доступу у комплект пристрою входить програмне забезпечення PIXELA™. Завдяки пристрою для запису DVD-дисків Canon DW-100 (продається окремо) DVD-диски можна легко записувати одним натисненням кнопки.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon HF S10, функції та можливості цієї БФП.