Canon LEGRIA HF M306

Відеокамери

LEGRIA HF M306

Canon LEGRIA HF M306

Чітке стабільне зображення за будь-яких умов

У серії LEGRIA HF M, що розширює модельний ряд LEGRIA від Canon, поєднуються передові технології відеозйомки, удосконалені функції та інтуїтивно зрозумілий новий сенсорний РК-екран, що надає можливості точнішого керування. Кожна модель є простою і зручною у використанні, усі вони пропонують ідеальний набір функцій тим, хто потребує виняткової якості відео стандарту Full HD у компактній відеокамері.

Переваги

 • 3-мегапіксельний датчик CMOS формату Full HD від Canon
 • HD-відеооб'єктив з 18-кратним зумом компанії Canon
 • 2,7-дюймовий сенсорний РК-екран
 • Динамічний оптичний стабілізатор зображення з режимом покращеного оптичного стабілізатора зображення
 • Процесор обробки зображення DIGIC DV III
 • Запис у форматі Full HD зі швидкістю 24Мб/с
 • Smart Auto («Інтелектуальний автоматичний режим»)
 • Миттєве автофокусування Instant AF
 • Технологія розпізнавання обличчя
 • Relay Recording («Естафетний запис»);
 • Pre REC («Попередній запис»)
 • Розширені можливості відеовставки
 • Режим кінозйомки 25p
 • Міні-роз’єм для аксесуарів
 • Гніздо для картки SDHC
 • Готовність до роботи з YouTube™

Характеристики

Камери LEGRIA HF серії M обладнано 3,3-мегапіксельним CMOS-датчиком формату Full HD, 18-кратним покращеним зумом, відеооб'єктивом Canon HD і технологією обробки зображення на базі процесора DIGIC DV III. Вдосконалена технологія розпізнавання обличчя визначає до 35 облич одночасно, гарантуючи, що родичі і знайомі завжди будуть у фокусі, експозиція – відповідною, а технологія миттєвого автофокусування від Canon забезпечує швидке і точне автофокусування, необхідне для високої чіткості.
Стабільність зображення забезпечує технологія динамічного оптичного стабілізатора зображення від Canon, який мінімалізує тремтіння камери для усього діапазону наближення. Для максимального наближення можна увімкнути новий режим покращеного оптичного стабілізатора зображення, який значно покращує стабільність зображення під час фокусування на віддалених об’єктах.

Керування торканням

Уперше за історію існування серії LEGRIA відеокамери LEGRIA HF M тепер обладнано новим сенсорним РК-екраном з діагоналлю 2,7 дюйма, який гарантує унікальний ступінь контролю зображення і неперевершену простоту використання.

Користувацький інтерфейс (UI) дає змогу керувати налаштуваннями одним доторком. Функції Touch Focus («Сенсорне фокусування»), Touch Exposure («Сенсорна витримка») і Touch Tracking («Сенсорне стеження») дають змогу змінювати фокусування, вибирати рівні витримки і відстежувати предмети, що рухаються, просто торкаючись екрана. Завдяки плавному регулюванню користувачі можуть неймовірно легко налаштовувати збільшення, фокусування, керувати діафрагмою та витримкою.

Режим перегляду 3D Flip View («Гортання у 3D») – пошук і відтворення лише за кілька секунд

Сенсорний РК-екран пропонує ще більше зручностей під час перегляду. Фільми можна легко переглядати, переходячи зі сторінки на сторінку, а в новому зручному режимі перегляду 3D Flip View («Гортання у 3D») можна без зусиль знайти потрібне відео – навіть у найбільших бібліотеках зображень.

Замість створювати традиційний список відеозаписів за часом зйомки – «від старіших до новіших», ця функція групує матеріал за днями, коли його було знято. Проведіть пальцем ліворуч чи праворуч, щоб знайти потрібний день, а потім вгору і вниз, щоб перегорнути мініатюри відео, що було записане того дня – пошук відео ще ніколи не був таким простим.

Якісна відеозйомка тепер доступна кожному

Відповідно до традиційного для серії LEGRIA принципу комфортного використання моделі LEGRIA HF M одними з перших було обладнано функцією Smart Auto («Інтелектуальний автоматичний режим»). Спочатку ця функція використовувалася у цифрових фотокамерах Canon, потім її удосконалили і використовували для HD-камер. Вона розпізнає до 31 типів умов зйомки і відповідно налаштовує камеру.

Унікальний режим Video Snapshot («Відеовставка») від Canon знімає дво-, чотири- і восьмисекундні ролики, записуючи короткі, насичені подіями кліпи, які легко редагувати. Відеознімки можна також вирізати з раніше знятого матеріалу, що дає користувачам змогу створювати власні бібліотеки відеовмісту.

Кліпи можна збирати для створення відеосписку відтворення, а потім можна додавати звукові доріжки, завантажуючи аудіофайли у пам’ять відеокамери. Увесь список відтворення, разом з музикою, можна експортувати в один фільм стандартної якості, щоб завантажити в Інтернет чи записати на диск.

LEGRIA HF M306 записує лише на картки SDHC.

Аксесуари LEGRIA

Усі моделі LEGRIA HF сумісні з набором аксесуарів Canon LEGRIA, зокрема адаптерами об’єктивів, спалахами для відеокамер і новим футляром для підводної зйомки Canon WP-V2, з яким можна знімати на глибині до 40 метрів. Вбудований міні-роз’єм Advanced Accessory Shoe підтримує новий 5,1-канальний мікрофон Canon SM-V1 з об’ємним звучанням.

Система для відеокамер із високою роздільною здатністю Canon

Для забезпечення найкращої якості зображень під час зйомки на відеокамеру компанією Canon розроблено та реалізовано три критично важливі компоненти: оригінальні відеооб’єктиви Canon HD, датчики Full HD CMOS та високопродуктивні процесори DIGIC DV.

Мова йде не лише про апаратні елементи. Ексклюзивний відеокодек від Canon вперше гарантував запис із максимальною швидкістю 24Мб/с, що доступна для стандарту AVCHD.

Кожен компонент унікальний та ідеально поєднується з іншими. За рахунок цього відеокамери Canon демонструють суттєву перевагу під час зйомки з високою роздільною здатністю.

CMOS-матриця Canon Full HD

Результатом багаторічних розробок і вдосконалень є накопичений компанією Canon величезний досвід у проектуванні та виробництві CMOS-датчиків зображення. У 2006 році інвестиції компанії Canon у внутрішні корпоративні дослідження та розробки сприяли впровадженню першої CMOS-матриці для відеозйомки з високою роздільною здатністю.

Завдяки постійному вдосконаленню цієї передової технології в моделях відеокамер LEGRIA HF серії S з’явився 8-мегапіксельна 1/2,6-дюймова CMOS-матриця Full HD, а в моделях LEGRIA HF М – 3,3-мегапіксельний чіп.

Порівняно з традиційними CCD-датчиками CMOS гарантують численну кількість переваг під час зйомки HD. Ці матриці забезпечують багатоканальне зчитування піксельних конфігурацій, тобто обробка даних високої чіткості здійснюється швидше. CMOS-матриця дає змогу інтегрувати іншу мікросхему безпосередньо на датчик зображення для підвищення ефективності конструкції. Кожна CMOS-матриця Full HD від Canon поєднує систему зменшення шуму та посилення сигналів пікселів. Крім того, датчик CMOS споживає менше енергії, ніж датчики CCD, виділяє менше тепла та генерує менше шумів, що дає змогу подовжити термін експлуатації акумулятора. На відміну від пристроїв, що базуються на CCD-датчику, використання датчика CMOS надає уникнути "розмазування" по вертикалі внаслідок накладення сусідніх пікселів, коли в кадрі є кілька яскравих точок світла.

Завдяки фільтру основних кольорів RGB шаблону Bayer CMOS-датчик від Canon забезпечує чудову передачу кольорів та високу роздільну здатність.

Instant AF

Усі відеокамери HD модельного ряду Canon за 2010 рік оснащено системою Instant AF. Оскільки відеозйомка високої чіткості здійснюється з високою роздільною здатністю, необхідна дуже точна система автофокусування. Навіть незначні похибки автофокусування відразу стають помітними.

Звичайні системи автофокусування, що застосовуються у телебаченні, дуже повільно реагують на зміну відстані до об'єкту зйомки та часто збиваються через наявність високочастотного фону. Система Instant AF від Canon надає змогу уникати таких ситуацій завдяки поєднанню зовнішнього датчика відстані та високоточного телевізійного датчика автофокусування. Перший швидко визначає відстань до об’єкта, а інший виконує високоточне фокусування.

Процесор DIGIC DV III

Процесор DIGIC DV III вперше було встановлено у відеокамерах Canon у 2009 році. Його попередник DIGIC DV II із самого початку було призначено для обробки більшого об’єму даних у пристроях XL H1 відповідно до вимог стандарту HD. Процесор DIGIC DV III було оптимізовано для роботи з датчиками, що перевищували за своїм розміром матрицю Full HD. Високошвидкісна обробка даних Full HD, на відміну від відеоматеріалів зі стандартною роздільною здатністю, потребує в п’ять разів більше ємності.

Для обробки великої кількості даних в процесі зйомки високої чіткості на пристроях Canon процесор DIGIC DV III приводить в дію унікальну систему зменшення шуму. У результаті відеоряд виграє у співвідношенні відмінної кольоропередачі та гами відтінків. DIGIC DV III також підтримує розширену кольорову гаму xvYCC Colour Space (x.v.Color), а його коефіцієнт збільшення динамічного діапазону на 25% перевищує аналогічний показник порівняно з процесором DIGIC DV II.

Завдяки впровадженню найважливіших технологічних досягнень компанії Canon процесор DIGIC DV II забезпечує незалежну обробку відео- і фотосигналів в одній відеокамері. Вимоги до роботи з кольором фото- і відеозображень є різними, тому незалежна обробка цих сигналів забезпечує найкращий результат в обох випадках. Як наслідок, це забезпечує передачу насичених і природних кольорів об’єктів зйомки як на екрані телевізора, так і на друкованих фотознімках.

Окрім цього, DIGIC DV III надає змогу реалізувати багато корисних функцій відеокамер Canon, а також технологію розпізнавання облич та інтелектуальний автоматичний режим Smart Auto (див. нижче).

Технологія розпізнавання облич від Canon

Із процесором DIGIC DV III технологія розпізнавання облич Face Detection від Canon може розпізнати до 35 облич в одному кадрі, оптимізуючи настройки зйомки для кожного з них. Можна виділити до дев’яти облич, одне з яких користувач може обрати як основне. Унікальна технологія Face Select and Track – подібна до тієї, що є у компактних цифрових фотокамерах Canon , гарантує, що вибране обличчя залишатиметься у фокусі протягом необхідного часу, навіть у рухомому стані.

Технологія розпізнавання облич складається з двох основних компонентів. Технологія розпізнавання облич з автоекспозицією використовує можливості процесора DIGIC DV III для швидкої настройки експозиції. Розпізнавання облич з автофокусуванням активує систему Instant AF від Canon. Остання приводить в дію дві системи автофокусування, що забезпечують унікальну швидкість та точність за рахунок відстеження облич та забезпечення правильного фокусування на них. Технологія розпізнавання облич від Canon спрацьовує дуже швидко та плавно, навіть якщо люди в кадрі знаходяться на надто світлому чи надто темному фоні.

Крім того, вона спрощує перегляд відео. Завдяки функціям Face Jump та Face Timeline сфотографовані обличчя відображаються як значки в меню відтворення на РК-екрані. Під час пошуку в записаних матеріалах користувачі можуть швидко виявити зображення сфотографованої людини.

Режим Smart Auto

Вперше було використано в модельному ряді компактних цифрових фотокамер Canon та оптимізовано для відеокамер високої чіткості. Інтелектуальна технологія розпізнавання облич визначає тип кадру, що ґрунтується на кількох змінних величинах – кількість облич, відстань до основного об’єкта, яскравість, колір та рух, а також умови підсвічування та відтінків неба. До 31 різних типів сцен розпізнається без будь-якого втручання з боку користувача.

Унікальна система Instant AF та технологія розпізнавання облич від Canon доповнюють режим Smart Auto, забезпечуючи повну очікувану відповідність портретів друзів та родичів.

Системи оптичних стабілізаторів зображення

Динамічний оптичний стабілізатор зображення (OIS) від Canon призначено для компенсації тремтіння камери під час зйомки загальних планів, наприклад, ландшафтів, великих груп і панорам. У цих випадках система швидко та точно зсуває елементи об’єктива. Ця функція надає змогу людям, що ведуть активний спосіб життя, здійснювати плавну зйомку під час руху: під час ходіння, альпінізму або під час звичайного спостереження за об’єктом.

Додаткова стабілізація забезпечується функцією Optical Image Stabilizer («Підтримка оптичного стабілізатора зображення»), що використовується під час максимального збільшення, коли тремтіння камери виражається найяскравіше. ЇЇ ввімкнення та вимкнення здійснюється користувачем за допомогою спеціальної кнопки. Функція не може використовуватися під час панорамування через потужність виробленого нею колекційного ефекту.

Video Snapshot («Відеовставка»)

Режим Video Snapshot «Відеовставка» призначено для спрощення відеомонтажу без використання ПК. Його вдосконалено у всіх відеокамерах високої чіткості Canon, представлених в 2010 році. В активному режимі Video Snapshot «Відеовставка» користувачі можуть записувати кліпи тривалістю 2, 4 або 8 секунд щоразу під час натискування кнопки Record «Запис». Крім цього, відеовставки можуть виконуватися під час відтворення попередньо відзнятих матеріалів, що було збережено на відеокамері. Під час запису в режимі відеовставки на РК-екрані з’являється синій індикатор, що дозволяє користувачеві бачити, скільки часу залишилося до кінця кожного кліпу.

Після зйомки користувач може переглянути відзняті фрагменти, вибрати їх та створити список відтворення для швидкого багатокадрового фільму. До списку відтворення можна додати музичний супровід. Аудіо файли з особистої колекції можна завантажити за допомогою утиліти Music Transfer Utility (тільки формат WAV), що постачається у комплекті, крім цього, для відтворення музики під час перегляду можна підключити до відеокамери MP3-програвач через вхід для мікрофона.

Для спрощення спільного використання можна створити один файл зі списку відтворення відео- та аудіо матеріалів у фотокамері без використання ПК1. Файл із фільмом автоматично перетворюється з формату Full HD у файл MPEG2 зі стандартною роздільною здатністю, що краще пасує для завантаження в мережу або записування на DVD-диск.

Просте завантаження в мережу

Функція Easy Web Upload («Просте завантаження в мережу») від Canon призначена для спрощення завантаження відеоматеріалів на YouTube™. Користувач відбирає кліпи у відеокамері, де і відбувається перетворення у файли зі стандартною роздільною здатністю (SD)1.

Після підключення пристрою до ПК програмне забезпечення PIXELA ImageMixerTM, що постачається в комплекті, виявляє та відтворює вибрані кліпи у спеціальному сплавному вікні. Користувачі можуть зберігати дані для реєстрації на сайті YouTube™, що максимально спрощує введення інформації про кліпи та завантаження відеоматеріалів.

Relay Recording («Естафетний запис»)

У 2010 році користувачам відеокамер високої чіткості не потрібно буде вручну бажаний тип носіїв для запису (тобто, вбудовану пам’ять або картку SDHC). У разі переповнення вбудованої пам’яті записування автоматично продовжуватиметься на картку SDHC (якщо така є). Втручання з боку користувача не потрібне.

Сенсорний користувацький інтерфейс, керування яким здійснюється за допомогою пальців

Функції нового сенсорного екрана, наприклад Touch Focus («Сенсорне фокусування»), Touch Exposure («Сенсорна витримка») та Touch Tracking («Сенсорне стеження»), надають змогу фокусування, вибору рівня експозиції та відстеження об’єктів на дисплеї, що рухаються.

Користувацький інтерфейс сенсорного екрана Canon забезпечує досвідчених користувачів більшим ступенем контролю над ручними настойками. Плавна настройка надає змогу просто та точно регулювати такі параметри як: витримка затвора, діафрагма, фокусування, експозиція та рівні аудіосигналу.

Керування за допомогою рухів пальця може застосовуватися під час відтворення. Таким чином, можна переглядати файли на сенсорному екрані, здійснюючи перехід зі сторінки на сторінку одним рухом пальця, а унікальна функція 3D Flip View («Гортання у 3D») спрощує пошук необхідних відеозаписів.

Замість створення списків кліпів у традиційному порядку «від старих до нових» функція 3D Flip View «Гортання у 3D» групує відзнятий матеріал за днем зйомки. Просто проведіть пальцем вліво або вправо, щоб знайти потрібну дату, а потім уверх або вниз, щоб переглянути яскраві та чіткі мініатюри кліпів за той день та знайти потрібний ролик. Пошук серед сотень фільмів став простішим, як ніколи.

Pre REC («Попередній запис»)

Режим Pre REC «Попередній запис» надає користувачам можливість записати подію до початку зйомки. У буфері зберігається епізод, що відбувався за три секунди до активації функції запису. Таким чином, жодну із подій не буде пропущено.

*Лише для моделей із внутрішньою пам’яттю

Технічні характеристики

ВІДЕОСИСТЕМА

Носій даних змінна картка пам’яті (SD/SDHC)
Максимальна тривалість запису залежить від розміру картки пам'яті ¹
картка SDHC ємністю 32 ГБ: 12 год. 15 хв ²

CCD-МАТРИЦЯ

Тип 1/4-дюймовий CMOS-датчик
загальне число пікселів 3,89 мегапікселя
число ефективних пікселів при відеозйомці 2,99 мегапікселя
число ефективних пікселів при фотозйомці 3,31 мегапікселя (режим 4:3)
Фільтр фільтр основних кольорів RGB

ОБ'ЄКТИВ

Покращений зум 18-кратний
оптичний зум 15-кратний
Цифровой зум 300-кратний
Цифровий телеконвертер Немає
Фокусна відстань 4,1-61,5 мм
Еквівалент фокусної відстані для 35-мм плівки ВІДЕО: прибл. 39,5-711 мм
ФОТО: прибл. 39,5-592,5 мм
Число фокусування f1,8 – f3,2
Мінімальна фокусна відстань 10 мм
Стабілізатор зображення динамічний оптичний стабілізатор зображення;
режим покращеного оптичного стабілізатора зображення
діаметр фільтра 37 мм
Ширококутний конвертер є (WD-H37 II, постачається окремо)

ПРОЦЕСОР ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕННЯ

ПРОЦЕСОР ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕННЯ DIGIC DV III
Технологія розпізнавання обличчя є

РК-ДИСПЛЕЙ

Розмір екрана 6,8 cm (2,7-дюймовий) широкий багатокутний яскравий РК-екран
Кількість пікселів 211 000 пікселів
Сенсорний РК-екран є
Ручне налаштування яскравість, задня підсвітка
Тимчасове зменшення растру Немає

ВИДОШУКАЧ

Розмір екрана немає
Кількість пікселів немає

МIНIМАЛЬНЕ ОСВIТЛЕННЯ

мін. освітлення Прибл. 0,4 люкса (у режимі нерівномірного освітлення)
режим нічної зйомки є
Налаштування меж для автоматичного управління посиленням є

ФОКУСОВАННЯ

Автоматичне/ручне є / є
Керування автоматичне: автофокусування із пріоритетом обличчя/миттєве автофокусування/автофокусування TV
ручне: сенсорна панель
Ручна підтримка фокусування є (збільшення, функція Face Assist)

РЕЖИМ АВТОЕКСПОЗИЦІЇ

Smart Auto (Інтелектуальний автоматичний режим) є (31 режим)
Програмні режими автоекспозиції 16
авто, програмне (Р), Av, Tv, фільм, портрет, спорт, нічна зйомка, сніг,
пляж, захід сонця, нічна зйомка, нерівномірне освітлення, прожектор, феєрверк, підводна зйомка, поверхня
Шаблон "зебра" немає

КОМПЕНСАЦІЯ ЗАДНЬОЇ ПІДСВІТКИ

Компенсація задньої підсвітки є

БАЛАНС БІЛОГО

Тип TTL
Автоматичний є
Встановлення/попереднє встановлення є (денне світло, тінь, хмарність, лампа розжарювання, флуоресцентна лампа, високотемпературна флуоресцентна лампа)

ЗНАЧЕННЯ ВИТРИМКИ

Максимальна 1/2000 сек.
Повільна 1/2 сек.

ЦИФРОВІ ЕФЕКТИ

Затухання автозатухання, стирання
Ефекти чорно-білий, сепія

ВИБІР ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ

Ефекти зображення яскраве, нейтральне, зменшення різкості, м'яка фактура шкіри, власне
Функції для користувачів яскравість, контрастність, різкість, глибина кольору

КНОПКА ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ

Кнопка для користувачів немає

ФОТОЗЙОМКА

Розмір зображень 2304 x 1296, 2100 x 1575, 1600 x 1200, 848 x 480, 640 x 480
режим безперервної зйомки є (звичайний і швидкісний)
Брекетинг автоекспозиції є
Одночасне збереження фотографій є
Функція вибору рамки автофокусування є
Гістограма є
Кнопка ФОТО є
Серійна фотозйомка є

АВТОСПУСК

Автоспуск 10 сек.
2 сек. із бездротовим дистанційним керуванням

РЕЖИМ ЗАПИСУ

Режим LP 5 режимів якості запису.¹
MXP: 1920x1080, 24 Мб/с,²
FXP: 1920x1080, 17 Мб/с;²
XP+: 1440x1080, 12 Мб/с;
SP: 1440x1080, 7 Мб/с;
LP: 1440x1080, 5 Мб/с
Розширений режим запису (режим ELP) -
Режим поступової зйомки є (25р)
Режим зображення CINE є
Технологія x.v.Color є
Режим відеознімка є
Подвійна зйомка є
Попередній запис є
Функції кольорової смуги та пробного сигналу немає

ПОШУК

Фотографії немає
За датою є (вибір дати, календар, часова шкала, часова шкала облич, перехід до обличчя, гортання 3D)

КАРТКА ПАМ'ЯТІ

Картка пам’яті Multi Media немає
Картка пам’яті Secure Digital SD / SDHC
Запис фільмів є
Внутрішній режим передачі даних. немає

АУДІОФАЙЛИ

Система Dolby Digital 2 канали (AC-3 2 канали);
стерео 5.1 каналів (через додатковий мікрофон SM-V1
Ручний контроль рівня запису є
Накладання звуку немає

РОЗ’ЄМИ

Навушники є
Мікрофон немає
USB є (вихід USB 2.0 Hi Speed)
DV Немає
ПРЯМИЙ ДРУК є
Аналоговий вхід Немає
AV є (лише Режим виведення)
S-відео Немає
Компонент є (лише Режим виведення)
HDMI є (HDMI™ міні-конектор: v1.3, сумісний з CEC, out only)
LANC є (адаптер RA-V1, можна придбати окремо)
Вбудований зарядний пристрій є

ШВИДКИЙ ЗАПУСК

Швидкий запуск є (за допомогою РК-екрана)

КОЛОДКА ДЛЯ АКСЕСУАРІВ

Колодка для аксесуарів є (удосконалений міні-рознім для аксесуарів)

ВБУДОВАНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ

Вбудоване підсвічування є (білий світлодіод)

ВБУДОВАНИЙ СПАЛАХ

Вбудований спалах є

НАБІР ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ПК

Диск Digital Video Solution є (v34)
Диск DV Network Solution: Немає
Програмне забезпечення є (PIXELA ImageMixer TM 3 SE, утиліта передачі музики)
Кабель USB є

ІНТЕРНЕТ

Просте завантаження в Інтернет є
конвертування HD->SD Немає

ПРИСТРІЙ ДЛЯ БЕЗДРОТОВОГО КЕРУВАННЯ

Пристрій для бездротового керування є

КОМПЛЕКТ АКУМУЛЯТОРІВ

Тип літій-іонний
Інтелектуальна система акумуляторів є
Акумулятор, що входить до комплекту BP-808
Максимальна тривалість запису (для батареї з комплекту) 1 год. 40 хв.
Швидке заряджання Немає
Акумулятор підвищеної ємності BP-827
збільшений час запису* 5 год. 10 хв.

ГАБАРИТИ

Ш x В x Д 68 x 60 x 123 мм
Вага Прибл. 320 г
Максимальна тривалість запису ¹ Для запису у форматі 1920x1080 необхдні картки SDHC класу 4 чи новішої версії
для інших режимів запису рекомендується використовувати картки SDHC класу 2 чи новіші
картка пам'яті до комплекту не входить
² Режим запису LP
Режим LP ¹ У всіх режимах запису використовується різна швидкість
² Для запису у форматі 1920x1080 необхдні картки SDHC класу 4 чи новішої версії
для інших режимів запису рекомендується використовувати картки SDHC класу 2 чи новіші
картка пам'яті до комплекту не входить
 • Технічні характеристики можуть змінюватись без попередження.
 • * Використовуючи електронний видошукач (нормальна яскравість РК-екрана якщо немає електронного видошукача) та додатковий акумулятор BP підвищеної ємності
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 328ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 0ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;