Canon X MARK I PRINT

X MARK I PRINT

Цей унікальний портативний калькулятор Canon із можливістю друку, який легко вміщається на долоні, виготовлено із вторинної сировини Canon. У ньому поєднано вишукану простоту та екологічний підхід – максимум стилю та мінімум відходів.

Переваги

  • Раціоналізований стиль
  • Нижня частина корпусу та кришка відсіку батарей виготовлені із вторинної сировини, отриманої з виробу Canon
  • Джерело подвійного живлення: батареї та електромережа (додатковий адаптер)
  • Підтримка швидкого 2-колірного друку
  • Функції для обчислення податків, бізнесу і конвертування у євровалюту
  • Великий РК-дисплей із підсвіткою
  • Ефективне використання енергії

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon X MARK I PRINT

Вторинна переробка з метою збереження ресурсів


Цей елегантний портативний 12-розрядний калькулятор із можливістю друку надає найвишуканіший спосіб підвищення ефективності обчислень і водночас збереження нових природних ресурсів. Для виготовлення нижньої частини та кришки відсіку батарей калькулятора використано вторинну сировину, отриману з виробу Canon. Це допомагає скоротити кількість відходів, тому калькулятор X MARK I PRINT із можливістю друку — вибір номер один для відповідальних керівників, професіоналів та інших користувачів.

Підвищення енергоефективності


У калькуляторі X MARK I PRINT передбачено подвійне джерело живлення. У ньому використовуються змінні батареї (AA x 4), а також передбачено індикатор рівня заряду батарей, що дозволяє проводити їх заміну лише після повного використання. Крім того, додатково пропонується адаптер (AD-11 III), що відповідає EuP*, завдяки йому калькулятор може працювати від звичайної розетки. На додачу до всього, у калькуляторі є функція «автоматичного вимикання» підсвітки дисплею за 30 секунд. Ця функція також вимикає живлення, якщо пристроєм не користувалися понад 7 хвилин, що теж сприяє загальній енергоощадності.

Зручні функції для бізнесу


Завдяки функціям для обчислення податків, бізнесу та конвертування у євровалюту цей портативний калькулятор із можливістю друку незамінний в офісі, вдома чи в дорозі. Одним дотиком обирайте податкові ставки, миттєво конвертуйте валюти та автоматично обчислюйте рівень рентабельності за допомогою окремих клавіш для обрахування показників собівартості, продажу та маржі. Це найзручніший спосіб спростити складні обчислення й заощадити час.

Підтримка швидкого друку у двох кольорах


Цей калькулятор із можливістю друку має чорнильний ролик, що дозволяє здійснювати друк зі швидкістю 2,3 рядка на секунду. Друк у двох кольорах дає змогу отримувати точні безпомилкові результати: додаткові числа друкуються у чорному кольорі, а від'ємні виділяються червоним.

Великий дисплей із яскравою підсвіткою і зручні клавіші


Нахилений великий РК-дисплей із підсвіткою забезпечує високу контрастність, що дозволяє легко бачити символи навіть під час тривалого користування. Крім того, великі зручні клавіші, що нагадують клавіші комп'ютерної клавіатури, дають змогу швидко і легко вводити цифри.

Блискучий білий або сяючий чорний


Виберіть колір калькулятора X MARK I PRINT за власним смаком. Елегантна глянцева поверхня представлена у блискучому білому або сяючому чорному кольорі. У будь-якому випадку ви отримаєте максимум стилю та ефективності обчислень у поєднанні з екологічністю.

  • * Директива ЄС, що визначає вимоги відповідальної розробки виробів, що споживають енергію, з урахуванням екологічних стандартів.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon X MARK I PRINT, функції та можливості цієї камери.