Canon MP121-MG

MP121-MG

Цей калькулятор на 12 символів із можливістю друку 2 кольорами, який виготовлено з переробленого матеріалу, пропонує ряд професійних функцій, включаючи функції для бізнесу, обчислення податків і конвертації валют, що економлять час.

Переваги

  • Частину деталей виготовлено з переробленого матеріалу виробів Canon
  • Друк 2 кольорами зі швидкістю 2,3 рядка на секунду
  • Великі РК-дисплей і клавіатура
  • Функції для бізнесу, функція обчислення податків і конвертації валют
  • Функції годинника та календаря
  • Живлення від мережі змінного струму

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon MP121-MG

Розроблено з відповідальним ставленням до природи


Калькулятор MP121-MG із можливістю друку частково виготовлено з перероблених компанією Canon вторинних матеріалів, що сприяє раціональному використанню обмежених природних ресурсів.

Ефективний друк 2 кольорами


Функція друку 2-колірним чорнильним роликом дає змогу чітко друкувати додатні числа чорним кольором, а від’ємні числа — червоним кольором. Завдяки високій швидкості друку можна надрукувати 2,3 рядка на секунду.

Великі РК-дисплей і клавіатура


Великий вертикальний РК-дисплей і надзвичайно великі символи дозволяють миттєво розпізнавати введені дані. Велика та зручна клавіатура з великими міцними кольоровими клавішами забезпечує легке та практично безпомилкове введення символів.

Складні обчислення


Спрощуйте складні обчислення та економте час. Автоматично визначайте розмір прибутку за допомогою окремих клавіш маржі вартості продажу без використання складної формули. Обчислюйте податки за допомогою двох зручних клавіш обчислення податків. Крім того, швидко та просто конвертуйте місцеву валюту в потрібну валюту та навпаки, користуючись клавішами конвертації валют.

Широкий вибір функцій


Фіксуйте потрібні моменти на дисплеї і відбитках за допомогою практичних функцій годинника та календаря. Окремі перемикачі для вибору положення десяткового знаку, заокруглення, клавіша загального підсумку та лічильник пунктів сприяють простішому використанню калькулятора та доповнюють ряд його переваг. До інших переваг належить клавіша без урахування, клавіші додавання/віднімання відсотка та зміни регістру.

Живлення від мережі змінного струму


Калькулятор MP121-MG можна підключати до стандартної мережі змінного струму. Будучи виготовленим із переробленого матеріалу, він відповідає найвищим вимогам щодо якості для надійного та довготривалого використання.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon MP121-MG, функції та можливості цієї БФП.