Canon MP120-MG

MP120-MG

Цей калькулятор на 12 символів із 2-колірним дисплеєм і можливістю друку 2 кольорами поєднує у собі екологічно безпечну та професійну функціональність. Функції для бізнесу, обчислення податків і конвертації валют сприяють ефективності.

Переваги

  • Частину деталей виготовлено з переробленого матеріалу виробів Canon
  • Друк 2 кольорами зі швидкістю 2,7 рядка на секунду
  • Великий чіткий екодисплей, який підсвічується 2 кольорами
  • Функції для бізнесу, функція обчислення податків і конвертації валют
  • Функції годинника та календаря
  • Живлення від мережі змінного струму

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon MP120-MG

Розроблено з відповідальним ставленням до природи


Калькулятор MP120-MG із можливістю друку частково виготовлено з перероблених компанією Canon вторинних матеріалів, що сприяє раціональному використанню обмежених природних ресурсів.

Великий дисплей, який підсвічується 2 кольорами


Великий РК-дисплей із підсвічуванням забезпечує високу контрастність і підсвічування без відблиску для легкого розпізнавання символів із першого погляду. Великі чіткі зелені символи на чорному фоні гарантують зручний перегляд, навіть у разі тривалого використання. Від’ємні числа та помилки чітко відображаються червоним кольором.

Ефективний друк 2 кольорами


Функція друку 2-колірним чорнильним роликом дає змогу чітко друкувати додатні числа чорним кольором, а від’ємні числа — червоним кольором. Завдяки високій швидкості друку можна надрукувати 2,7 рядка на секунду. Велика клавіатура, яка нагадує клавіатуру комп’ютера, з великими міцними кольоровими клавішами забезпечує легке та практично безпомилкове введення символів.

Складні обчислення


Спрощуйте складні обчислення та економте час. Автоматично визначайте розмір прибутку за допомогою окремих клавіш маржі вартості продажу без використання складної формули. Обчислюйте податки за допомогою двох зручних клавіш обчислення податків. Крім того, швидко та просто конвертуйте місцеву валюту в потрібну валюту та навпаки, користуючись клавішами конвертації валют.

Широкий вибір функцій


Фіксуйте потрібні моменти на дисплеї і відбитках за допомогою практичних функцій годинника та календаря. Окремі перемикачі для вибору положення десяткового знаку, заокруглення, клавіша загального підсумку та лічильник пунктів сприяють простішому використанню калькулятора та доповнюють ряд його переваг. До інших переваг належить клавіша без урахування, клавіші додавання/віднімання відсотка та зміни регістру.

Живлення від мережі змінного струму


Калькулятор MP120-MG можна під’єднувати до стандартної мережі змінного струму. Будучи виготовленим із переробленого матеріалу, він відповідає найвищим вимогам щодо якості для надійного та довготривалого використання.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon MP120-MG, функції та можливості цієї камери.