Калькулятори для економічних розрахунків

Ця невелика колекція розроблена із відповідальним ставленням до природи. Створені для використання в побуті та в офісі, ці легкі моделі мають вигнуту форму та великий нахилений РК-дисплей, на якому добре видно всі цифри.

AS-8

AS-8

Цей компактний і стильний ручний калькулятор AS-8 на 8 символів пропонує елегантний вигнутий дизайн і міцну кришку з можливістю піднімання вгору на 360 градусів, завдяки чому він чудово підходить для використання в офісі або в дорозі.

AS-120

AS-120

Цей настільний міні-калькулятор на 12 символів має вигнуту форму, що дає змогу використовувати його в будь-якому офісі. Він також має функцію подвійного живлення, нахилений дисплей і стильне темно-сіре покриття.

AS-1200

AS-1200

Цей частково настільний калькулятор на 12 символів пропонує елегантний вигнутий дизайн і багато корисних функцій. Він також має функцію подвійного живлення, нахилений дисплей і стильне темно-сіре покриття.

AS-2200

AS-2200

Цей настільний калькулятор на 12 символів поєднує в собі стильний вигнутий дизайн і важливі екохарактеристики, завдяки чому він чудово підходить для організацій і фізичних осіб.

AS-2400

AS-2400

Цей настільний калькулятор на 14 символів поєднує в собі стильний вигнутий дизайн і важливі екохарактеристики, завдяки чому він чудово підходить для організацій і фізичних осіб.