Canon X MARK II

X MARK II

Цей надтонкий професійний 12-розрядний калькулятор має стильний алюмінієвий корпус і працює від сонячної енергії. Він виготовлений із дотриманням принципів соціальної відповідальності. Цей зручний бізнес-інструмент - вражаюче поєднання стилю й екологічності.

Переваги

  • Стильний, витончений і довговічний корпус
  • Частину деталей виготовлено із вторинної сировини Canon
  • Живлення від сонячної енергії, відсутність батарейок
  • 12-розрядний настільний калькулятор
  • Зручні функції для бізнесу (обчислення собівартості, ціни продажу, маржі)
  • Функція перекату клавішами для швидкого введення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon X MARK II

Удосконалений довговічний корпус


Стильний і витончений корпус калькулятора X MARK II має матову поверхню, яка доступна в чорному та білому кольорах, і вишукану алюмінієвою нижню частину. Тонкий обтічний корпус і клавіші з лазерним гравіруванням забезпечують компактність, міцність і надійність. Усе це створює стильність і підвищує рівень екологічної відповідальності.

Підвищена ефективність, заощадження ресурсів


Цей інтелектуальний 12-розрядний настільний міні-калькулятор установлює нові стандарти стилю, ефективності й екологічної відповідальності. Калькулятор обладнано великим і чітким РК-дисплеєм, а деякі його елементи виготовлено із вторинної сировини Canon. . Такий підхід дає змогу максимізувати ефективність використання ресурсів і зменшити обсяг відходів, завдяки чому калькулятор X MARK II - це вибір номер один для відповідальних керівників, професіоналів і людей, які дбають про довкілля.

Живлення лише від сонячної енергії: жодних батарейок - жодних відходів


Щороку до смітників потрапляють мільйони калькуляторів, переважно через неможливість заміни використаних елементів живлення. Калькулятор X MARK II працює виключно на природній відновлюваній енергії сонця. Він не містить жодної батарейки, а отже, є цілком безпечним.

Зручні функції для бізнесу


Автоматично визначайте розмір прибутку за допомогою окремих клавіш для обчислення маржі вартості продажу без використання складної формули. Це найзручніший спосіб спростити складні обчислення й заощадити час. Серед інших функцій - пам'ять загального підсумку, зміна регістру, обчислення відсотків, квадратного кореня та зміна знаку. Функція перекату клавішами дає змогу швидко вводити цифри, не блокуючи клавіші.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon X MARK II, функції та можливості цієї БФП.

12 - digits

12 - digits

Manufactured_from_Canon_Recycled_MateriaL

Окремі частини виготовлено із вторинної сировини виробів компанії Canon