Canon AS-2200

AS-2200

Цей настільний калькулятор на 12 символів поєднує в собі стильний вигнутий дизайн і важливі екохарактеристики, завдяки чому він чудово підходить для організацій і фізичних осіб.

Переваги

  • 12-розрядний настільний калькулятор
  • Стильний вигнутий корпус
  • Великий дисплей із можливістю регулювання
  • Верхній і нижній корпус частково виготовлені з перероблених компанією Canon вторинних матеріалів
  • Подвійна система живлення: від сонячного елемента й батареї без вмісту ртуті
  • Заокруглення та встановлення десяткового знаку
  • Автоматичне вимкнення живлення

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon AS-2200

Стильний і професійний


Калькулятор AS-2200 на 12 символів — це поєднання стилю та практичності. Завдяки стильному та вигнутому корпусу калькулятор не лише виглядає професійно, а й акуратно поміщається на столі або полиці.

Дисплей із можливістю регулювання


Великий чіткий РК-дисплей із можливістю регулювання максимально запобігає появі відблиску. Для оптимального розпізнавання символів дисплей можна нахиляти відповідно до освітлення.

Розроблено з відповідальним ставленням до природи


Окрім ергономічної конструкції ця модель відзначається ще й мінімальним впливом на навколишнє середовище, що сьогодні є важливим чинником для багатьох організацій і ділових людей. Деякі з її пластикових деталей виготовлено із вторинної сировини, отриманої внаслідок переробки пристроїв Canon.

Ефективне використання енергії


Подвійна система живлення, сонячний елемент і батарея без вмісту ртуті забезпечують ефективне споживання енергії та надійне використання за різних умов освітлення. Якщо не користуватися калькулятором AS-2200, функція автоматичного вимкнення живлення просто вимикає його для економії енергії.

Безліч переваг


Калькулятор AS-2200 пропонує широкий вибір переваг. Перемикач дає змогу легко встановлювати десятковий знак і заокруглювати. За допомогою клавіші пам’яті збереження загального підсумку можна автоматично зберігати підсумки. До інших корисних переваг калькулятора належить клавіша обчислення ціни продажу, зворотна клавіша, а також усі типові для калькулятора Canon функції.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon AS-2200, функції та можливості цієї БФП.