Canon AS-1200

AS-1200

Цей частково настільний калькулятор на 12 символів пропонує елегантний вигнутий дизайн і багато корисних функцій. Він також має функцію подвійного живлення, нахилений дисплей і стильне темно-сіре покриття.

Переваги

  • Частково настільний калькулятор вигнутої форми на 12 символів
  • Передню й задню панелі виготовлено з переробленого матеріалу виробів Canon
  • Функція обчислення ціни продажу (MU), зворотна клавіша (RV) і функція загального підсумку (GT)
  • Заокруглення та вибір положення десяткового знаку
  • Подвійне живлення (від сонячного елемента й батареї)
  • Великий нахилений дисплей

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon AS-1200

Великий нахилений РК-дисплей


Цей калькулятор на 12 символів має великий вигнутий РК-дисплей, що дає змогу легко та миттєво розпізнавати введені дані за будь-якого освітлення. Проста в користуванні розкладка, чітка клавіатура та великі кольорові клавіші забезпечують легке й безпомилкове введення символів.

Розроблено з відповідальним ставленням до природи


Окрім ергономічної конструкції ця модель відзначається ще й мінімальним впливом на навколишнє середовище, що сьогодні є важливим чинником для багатьох організацій і ділових людей. Деякі з її пластикових деталей виготовлено із вторинної сировини, отриманої внаслідок переробки пристроїв Canon.

Ефективне використання енергії


Незалежно від умов освітлення, цей калькулятор із живленням від сонячного елемента та батареї ніколи вас не підведе. Функція автоматичного вимкнення живлення вимикає калькулятор для економії енергії, якщо ним не користуватися приблизно 7 хвилин.

Корисні функції


Спрощуйте обчислення та економте час за допомогою зручного перемикача, що дає змогу легко вибрати положення десяткового знаку та заокруглити. Використовуйте функцію обчислення ціни продажу (MU), зворотну клавішу (RV) і клавішу загального підсумку (GT).

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon AS-1200, функції та можливості цієї БФП.