Canon AS-120

AS-120

Цей настільний міні-калькулятор на 12 символів має вигнуту форму, що дає змогу використовувати його в будь-якому офісі. Він також має функцію подвійного живлення, нахилений дисплей і стильне темно-сіре покриття.

Переваги

  • Настільний міні-калькулятор на 12 символів
  • Професійний дизайн, представлений корпусом вигнутої форми
  • Передню й задню панелі виготовлено з переробленого матеріалу виробів Canon
  • Функція обчислення ціни продажу (MU), зворотна клавіша (RV) і загального підсумку (GT)
  • Подвійне живлення (від сонячного елемента й батареї)
  • Великий нахилений дисплей

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon AS-120

Великий нахилений РК-дисплей


Цей калькулятор на 12 символів має великий вигнутий РК-дисплей, що дає змогу легко та миттєво розпізнавати введені дані за будь-якого освітлення. Проста в користуванні розкладка, чітка клавіатура та великі кольорові клавіші забезпечують легке й безпомилкове введення символів.

Вишуканий і професійний стиль


Цей компактний і легкий темно-сірий калькулятор має вишуканий і професійний вигляд. Його розроблено для акуратного встановлення на столі або полиці.

Розроблено з відповідальним ставленням до природи


Окрім ергономічної конструкції ця модель відзначається ще й мінімальним впливом на навколишнє середовище, що сьогодні є важливим чинником для багатьох організацій і ділових людей. Деякі з її пластикових деталей виготовлено із вторинної сировини, отриманої внаслідок переробки пристроїв Canon.

Ефективне використання енергії


Незалежно від умов освітлення, цей калькулятор із живленням від сонячного елемента та батареї ніколи вас не підведе. Функція автоматичного вимкнення живлення вимикає калькулятор для економії енергії, якщо ним не користуватися приблизно 7 хвилин.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon AS-120, функції та можливості цієї БФП.