Біноклі Canon
Виняткова якість, надійність і продуктивність

Canon пропонує цілу низку високоякісних біноклів із різними коефіцієнтами збільшення, зокрема портативні й погодостійкі моделі. Усі вони вирізняються винятковою міцністю та високоякісними оптичними системами для цілої низки застосувань. Завдяки славнозвісному оптичному стабілізатору зображення ці біноклі компенсують наслідки рухів тіла й рук, що гарантує комфортний перегляд без натяку на тремтіння.

У нашому асортименті є високоякісні водонепроникні та всепогодні біноклі, а також багато компактних і портативних моделей:

Застосування бінокля

Клацніть область застосування бінокля нижче, щоб дізнатися більше про конструкцію та будову біноклів Canon і з’ясувати чому вони ідеально підходять для спостереження за будь-яких обставин.

Перегляд із задоволенням без натяку на тремтіння

Для комфортнішого спостереження всі біноклі оснащено оптичним стабілізатором зображення Canon, який дає змогу легко розрізняти та відстежувати об’єкти. Він компенсує тремтіння, яке може з’явитися під час перегляду з високим збільшенням, і забезпечує неймовірну стабільність зображення під час перегляду з рук. Деякі моделі в нашому асортименті підтримують функцію панорамування, яка компенсує тремтіння, навіть коли ви стежите за птахами в польоті.

Швидка й точна корекція найрізноманітніших тремтінь і рухів

Крім тремтіння рук, стабілізатор зображення може виявити та скоригувати наслідки багатьох інших рухів, зокрема тих, які виникають під час спостереження з транспортного засобу або човна. Він може навіть компенсувати повільні рухи, пов’язані з диханням людини під час спостереження за об’єктом.

Stabilizer technology Play Video


Плавне панорамування

Стабілізатор зображення коригує тремтіння, забезпечуючи плавне панорамування. Це дає змогу легко ідентифікувати рухомі об’єкти навіть у польоті, а також відстежувати їх переміщення, навіть якщо самі рухаєтеся під час спостереження. Компенсація тремтіння гарантує чіткість зображення об’єкта, допомагаючи тримати його в полі зору.

Таймер Відтворення відео

Комфортне спостереження протягом тривалого часу без надмірного навантаження на очі

Стабілізатор зображення ефективно компенсує тремтіння, що дає змогу з комфортом використовувати бінокль протягом тривалого часу, не перенапружуючи очі. Зі стабільним зображенням поля огляду значно легше виявити об’єкт спостереження. Крім того, це дає змогу максимально наблизитися до нього за допомогою елемента керування збільшенням, при цьому суттєво підвищуючи чіткість зображення.

Зручність

Наближення до об’єкта з неперевершеною якістю Canon

Кожен бінокль у нашому асортименті обладнано славнозвісною оптичною системою Canon і передовими технологіями, що забезпечують неймовірні можливості спостереження за будь-якого коефіцієнта збільшення. Усі наші біноклі оснащено елементами вирівнювання поля та покриттям Super Spectra, що забезпечує бездоганну роздільну здатність із мінімальними оптичними абераціями навіть в умовах недостатньої освітленості. Найдорожчі ж моделі біноклів комплектуються наднизькодисперсними оптичними елементами (UD).

Різкість від краю до краю завдяки елементу вирівнювання поля

Насолоджуйтеся кришталево чистим полем огляду від краю до краю завдяки елементу вирівнювання поля Canon, який усуває викривлення поля, що погіршує якість зображення по краях. Усі біноклі Canon оснащено елементом вирівнювання поля.

Увімк.
prescisiont

Точна оптична система Canon із низькими спотвореннями

Великий досвід розробки престижних оптичних систем Canon знайшов своє втілення в популярній лінійці неперевершених об’єктивів EF. У своїх біноклях Canon використовує переважно ті ж технології та конструктивні рішення, які стали запорукою успіху унікальних об’єктивів серії EF. Вони, зокрема, використовуються у високоякісному біноклі 10x42L IS WP престижної серії L, оснащеному об’єктивом, що відповідає найвищим оптичним стандартам, запровадженим компанією Canon для забезпечення чіткості зображення від краю до краю та точного відтворення кольорів.

Яскраве зображення завдяки покриттю Super Spectra

Насолоджуйтеся жвавими висококонтрастними пейзажами з точним балансом кольорів завдяки покриттю Super Spectra, яке усуває небажані внутрішні відбиття, що спричиняють побічні зображення та відблиски.

Міський пейзаж з увімкненим режимом HDR

Зменшена хроматична аберація завдяки наднизькодисперсним оптичним елементам (UD)

Найдорожчі моделі лінійки (18x50 IS AW, 15x50 IS AW і 10x42L IS WP) оснащено одним або двома оптичними елементами з наднизькодисперсного скла (UD), що зменшує хроматичну аберацію (веселкове спотворення). Об’єктиви великого діаметра (50 мм або 42 мм) і велика вихідна зіниця забезпечують яскраве зображення в полі огляду навіть в умовах недостатнього освітлення.

Міський пейзаж з увімкненим режимом HDR

Водонепроникні та всепогодні біноклі

Завдяки міцній конструкції та герметизації за японським промисловим стандартом (JIS) наші водонепроникні всепогодні біноклі можна використовувати в найскладніших умовах. Ми пропонуємо широкий асортимент — від високоякісних водонепроникних біноклів 10x42L IS WP (JIS 7) з оптичною системою Canon серії L до моделей 18x50 IS AW та 15x50 IS AW (JIS 4), які поєднують у собі великий коефіцієнт збільшення й бездоганну стабільність.

Waterproof_activities

Ідеальне рішення для спостереження на відкритому повітрі

Наші міцні водонепроникні та всепогодні біноклі ідеально підходять для вітрильного спорту або рибалки в прісноводних чи морських водоймах. Якщо вам подобається милуватися зірками із землі або з моря, виберіть одну з усепогодних моделей із максимальним збільшенням. Для професійного спостереження за птахами краще підійде портативний високоякісний бінокль 10x42L IS WP. Завдяки високому рівню погодо- й водостійкості ви можете впевнено використовувати їх за будь-яких атмосферних умов.

Міцний

Міцна конструкція

Три погодостійкі моделі лінійки легко тримати навіть вологими руками, а надійне гумове покриття захистить від будь-яких негараздів під час подорожі. Усі моделі лінійки виготовлено з екологічно чистих матеріалів, що не містять свинцю. Для більшої ударостійкості весь об’єктив має міцне гумове покриття.

Чудовий захист від несприятливих погодних умов

Наші всепогодні біноклі відповідають японському промисловому стандарту JIS4. Це дає змогу використовувати їх під дощем і снігом, а також промивати під проточною водою, щоб очистити від бруду й пилу. Наші повністю водонепроникні біноклі відповідають стандарту захисту JIS7, тож їх можна тримати під водою на глибині до 1 метра протягом 5 хвилин.

Weather_sealingt

Компактний бінокль, який легко носити із собою

Наші компактні біноклі дуже зручні та портативні, тому їх завжди легко носити із собою. Завдяки вдалому розташуванню елементів керування стабілізатором зображення та фокусуванням можна легко отримати зображення з високою роздільною здатністю. У нашому асортименті є біноклі з різними коефіцієнтами збільшення: від моделі 12x36 IS III середнього класу до надкомпактної та легкої моделі 8x25 IS, що вирізняється неперевершеною портативністю.

Weather_sealing

Ідеальне рішення для подорожей, розваг і видовищних видів спорту

Наші компактні й портативні біноклі ніби створені для подорожей. Вони чудово помістяться в невеликій сумці й будуть завжди під рукою, якщо вам заманеться роздивитися щось на відстані. Завдяки компактним розмірам і високій продуктивності ви зможете максимально близько побачити все, що відбувається на спортивних змаганнях і концертах, навіть без натяку на тремтіння.

Великий діапазон збільшення для будь-яких потреб

Canon пропонує цілу низку біноклів із 8–18-кратним збільшенням, щоб ви з комфортом спостерігали за птахами на будь-якій відстані. Вибираючи збільшення, слід ураховувати відстань до об’єкта та його розмір. Якщо бінокль має 10-кратне збільшення, об’єкт збільшиться в 10 разів. Іншими словами, предмет, розташований на відстані 100 метрів, через лінзи бінокля виглядатиме так, ніби він знаходиться на відстані лише 10 метрів. Загалом кажучи, бінокль із 10- або 12-кратним збільшенням доречний для спостереження за птахами та видовищними видами спорту, а бінокль із більшим 15- або 18-кратним збільшенням дасть змогу майже впритул наблизитися до найвіддаленіших об’єктів і навіть спостерігати за зірками. Виберіть область застосування, щоб переглянути моделі, які можуть вас зацікавити.

0%

    Ступінь збільшення