ENDLESS TOYS FOR ENDLESS FUN.
alt text goes here

НЕСКІНЧЕННІ ІГРАШКИ.

ДЛЯ НЕСКІНЧЕННИХ РОЗВАГ.

Creative Park - це онлайн-скарбниця паперових іграшок та моделей, що забезпечать нескінченні веселощі Вашої сім'ї. Потрібно тільки натиснути одну кнопку для друку.

Чи хотіли Ви мати домашнього павича?

Ось тепер у Вас є така можливість. Різноманітні іграшки можуть перенести вас буквально в різні точки світу: створюйте різні види тварин, динозаврів, планети, будівлі та домашні прикраси для кожного свята.

Have you always wanted a pet peacock?

Навчіться грати, щоб навчитися ...

Кожна паперова модель спеціально розроблена для того, щоб розвивати уяву та творчі навички Вашої дитини. Єдине, що вам потрібно - це принтер, папір, ножиці, клей та трохи вільного часу.

Learn to play to learn…

Сімейний час розпочато!

Ваша дитина обожнює пригоди і вам постійно потрібні нові ідеї? Creative Park завжди готовий допомогти: паперові моделі для різних вікових груп забезпечать цікаві ігри для кожного у домі.

Houston, we have family time!

Є все, що Ви можете тільки собі уявити.

Creative Park має безліч категорій, під будь-який смак. Є все - від орігамі та Тварин до широкого вибору листівок.

ANYTHING YOU CAN IMAGINE.

Нескінченна кількість прикрас для свята Великодня.

У Creative Park ми підготували для Вас безліч святкових прикрас, листівок та крашанок, які ви можете зробити у родинному колі. Візміть максимум від свята Великодня, придбайте (CRG PG-40+CL-41 MultiP., CRG PG-440+CL441 MultiP., CRG PG-445+CL-446 MultiP., CRG PG-510+CL511 MultiP., CLI-426 C/M/Y MULTI-PACK, IJ-CRG CLI-451CMYB MULTIP, IJ-CRG CLI-471CMYB MULTIP) та отримайте у подарунок для збереження святкових моментів.

Акція діє з 26 березня і до 20 квітня 2018 року на певні моделі мультипаків Canon, за умови наявності продукту, та подарунку Подарунок включає : 5 аркушів A4 MP101 (папір Creative Park), 5 аркушів 10x15 см pp201: 5 аркушів 10x15 см SG201 та 5 аркушів A4 GP501.

ANYTHING YOU CAN IMAGINE.