Endless ways to decorate Halloween
alt text goes here

Безліч прикрас для Хелловіну

"Разом із Canon Creative Park підготовка до Хелловіну не страшна як може здатися. Обирай із безлічі готових декорів, прикрас, масок або тематичних іграшок та прикрась все своїми руками."

Чи хотіли Ви мати домашнього павича?

Ось тепер у Вас є така можливість. Різноманітні іграшки можуть перенести вас буквально в різні точки світу: створюйте різні види тварин, динозаврів, планети, будівлі та домашні прикраси для кожного свята.

Have you always wanted a pet peacock?

Навчіться грати, щоб навчитися ...

Кожна паперова модель спеціально розроблена для того, щоб розвивати уяву та творчі навички Вашої дитини. Єдине, що вам потрібно - це принтер, папір, ножиці, клей та трохи вільного часу.

Learn to play to learn…

Сімейний час розпочато!

Ваша дитина обожнює пригоди і вам постійно потрібні нові ідеї? Creative Park завжди готовий допомогти: паперові моделі для різних вікових груп забезпечать цікаві ігри для кожного у домі.

Houston, we have family time!

Є все, що Ви можете тільки собі уявити.

Creative Park має безліч категорій, під будь-який смак. Є все - від орігамі та Тварин до широкого вибору листівок.

ANYTHING YOU CAN IMAGINE.

НЕСКІНЧЕННІ ГРАШКИ ДЛЯ​
НЕСКІНЧЕННИХ ПРИГОД ВДОМА

Батьки знають, що більшість дітей чудові оповідачі історій. Саме тому ми вирішили дати можливість дітям власноруч створити історію, яку побачать мільйони. Оберіть та створіть разом з дитиною будь-яку іграшку з запропонованих на нашій сторінці у Фейсбук та обирайте головного героя казки​.
Наша сторінка у Фейсбук.

CP_Story_announce-post_Ukraine

Нескінченні іграшки для нескінченних історій

З вашою допомогою ми створили власну книгу оповідань про нескінченні іграшки! Написана відомою паризькою авторкою Деніцею Міневою-Десландес, книга розповідає про захоплюючу мандрівку 9-ти звіряток, в яку вони вирушили, щоб врятувати друга. Головними героями книги були найпопулярніші іграшки, які власноруч створили батьки та діти у 9 країнах. Бажаємо приємного читання!

Завантажити книгу

Canon_Website_Visual_960_960