Різні об’єктиви, різні історії

Приєднуйся до нашої компанії поціновувачів фотографії. Обери тему, яка найбільше тобі подобається, надихайся фотоісторіями інших фотографів та вигравай цінні подарунки!

Познайомся з роботами інших учасників та завантаж своє фото до галереї конкурсу.

Так багато історій навколо нас і наші друзі-фотографи розповіли про можливості відображення їх через фотографії.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соціальних мережах та отримайте від кожного з них корисні поради.

Сергій Сараханов #portraitlover

Для мене портретна фотографія - це основний метод пізнання світу. Кожна нова людина має свою історію, свій досвід, кожен новий портрет, який я роблю - це чиясь візуальна сповідь. У фотографічній творчості дуже важливий низький вхідний бар'єр з точки зору техніки, і я вважаю, що Canon EF 50mm f / 1.8 відмінний інструмент для всіх, хто хоче поринути в світ портретної фотографії.

#portraitlover

Олександр Ляпота  #travellover

Для мене подорож представляє собою чудову можливість дізнатися щось нове, побачити нові пейзажі, події, історії. Подорожі насичують та збагачують моє життя. Фотографія дозволяє назавжди закарбувати найяскравіші моменти і насолоджуватись спогадами про найцікавіше. Важливо щоб об'єктив допоміг відтвори на фото саме ті історії, які я хочу зняти. Такі об'єктиви як EF-M 22mm f/2 STM у випадку з бездзеркальними камерами чи EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM відмінно підійдуть для створення яскравих кадрів під час вашої подорожі.

#travellover

Олександр Кочегура #streetlover

Я обожнюю вулиці – вони сповнені тисячами різних історій. Спробуйте розповісти історію, якою вона була. З усіма подробицями. Не шкодуючи камеру. У такому випадку ви, можливо, не встигнете вибудувати грамотну композицію і продумати розстановку персонажів. Але, варто лише один раз зробити це вдало, і ви закохаєтесь в цей жанр, знімаючи все більш незвичайні і захоплюючі історії. Експериментуйте зі світлом і композицією, беріть камеру всюди. Для створення різних історій в нагоді стануть різні об'єктиви, найбільше я люблю EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM та EF 50mm f / 1.8 Шукайте магію в повсякденному.

#streetlover

Кирил Формазюк #urbanlover

Зйомка екстремальних культур близька мені, адже за плечима 15-ти річний досвід з брейк данс. Мить, яку фіксує камера людини, що танцює, біжить або стрибає на велосипеді - прекрасна. Мимоволі уявляєш, що було до і після того як камера зробила знімок. Динаміка такого кадру приголомшує. Саме тому я обираю ширококутну оптику таку як EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM а також зум об’єктив EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM за його вміння відокремити об'єкт від фону.

#urbanlover

Подарунковий сертифікат на суму до 7500 грн.

Придбай акційний товар, зареєструй покупку на сайті https://www.canon.ua/cashback/ та отримай: 

  1. Подарунковий сертифікат до 7500 грн 
  2. 100GB простору в хмарному сервісі Irista.com

Дізнайся деталі та умови на сайті

Fotoshkola