Terms and Conditions & Privacy Policy

Умови використання облікового запису Canon

Ми періодично вноситимемо зміни в ці Умови. Ми повідомлятимемо вас про будь-які внесені зміни, публікуючи їх в Інтернеті. Ми також інформуватимемо вас про важливі зміни цих Умов, використовуючи всі засоби зв’язку, які ви надали. Якщо ви продовжуєте використовувати свій обліковий запис Canon  після того, як опубліковано оновлені Умови, це означає, що ви погоджуєтеся з цими Умовами.

1. Обліковий запис Canon

Обліковий запис Canon (колишня назва — обліковий запис You Connect або MyCanon) — це облікові дані, які ви використовуватимете, щоб установити та підтвердити свою особу на веб-сайтах і в службах компанії Canon. Ви можете використовувати свій обліковий запис Canon для доступу до різноманітних служб (зокрема, для отримання інформації про продукти Canon, входу в інтернет-магазин Canon для придбання певних продуктів Canon і доступу до різних веб-сайтів Canon і супутніх послуг, як-от розсилки Canon, галерей зображень, служби Irista тощо), які компанія Canon, її дочірні компанії або треті особи, уповноважені компанією Canon, надають вам час від часу (разом — Служби Canon). Зверніть увагу: під час використання Служб Canon ви повинні дотримуватися всіх умов, які діють для кожної з них. Також зауважте, що перелік доступних продуктів і Служб Canon залежить від країни проживання користувача. Деякі продукти й Служби Canon можуть надаватися не в усіх країнах. Крім того, деякі Служби Canon, які безпосередньо пов’язані з певними продуктами Canon, буде прив’язано до місця вашого проживання.

2. Особи, які можуть зареєструвати обліковий запис Canon

Обліковий запис Canon можуть зареєструвати особи віком від 18 років у Європі, на Близькому Сході та в Африці. Діти віком до 18 років можуть отримати доступ до Служб Canon і використовувати їх тільки з письмового дозволу одного з батьків або законного опікуна, який повинен зареєструватися під своїм ім’ям.

3. Створення облікового запису Canon

Щоб створити обліковий запис Canon, потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти, яка слугуватиме вашим іменем користувача, а також деякі демографічні відомості, зокрема ім’я, прізвище, країну проживання тощо. Ви можете змінити ім’я користувача та пароль, увійшовши у свій обліковий запис Canon після успішної реєстрації. Обліковий запис Canon надається вам безкоштовно й виключно для особистого використання. Однак ви самостійно оплачуєте всі витрати, пов’язані з реєстрацією облікового запису Canon та використанням будь-яких Служб Canon.

Зверніть увагу: компанія Canon зберігає за собою право ухвалювати запити на створення облікових записів на свій розсуд (проте без необґрунтованої дискримінації) і відмовляти в реєстрації будь-яким заявникам, якщо в неї будуть підстави вважати це неприйнятним.

Під час реєстрації облікового запису Canon ви погоджуєтеся надати компанії Canon точні відомості, зазначені в реєстраційній формі. Після реєстрації ви зобов’язані своєчасно оновлювати ці відомості, використовуючи посилання, надані в повідомленнях електронної пошти з підтвердженням реєстрації або опубліковані на веб-сайті Canon. Докладні відомості про використання й передавання компанією Canon ваших персональних даних див. в розділі «Політика конфіденційності» нижче.

4. Політика конфіденційності

Докладні відомості про те, як Canon використовує інформацію споживачів, див. в політиці конфіденційності даних споживачів.

5. Відмова від зобов’язань

Ви визнаєте й погоджуєтеся, що:

Ви реєструєте й використовуєте обліковий запис Canon та пов’язані з ним Служби Canon на свій страх і ризик. Обліковий запис Canon та всі пов’язані з ним Служби Canon надаються на умовах «ЯК Є» та «ЗА НАЯВНОСТІ». Компанія Canon і її афілійовані особи в максимально можливому обсязі, дозволеному законом, відмовляються від будь-яких явних або неявних гарантій і умов, зокрема гарантій і умов товарної придатності, придатності для конкретних цілей і непорушення прав інших осіб.

Компанія Canon і її дочірні компанії не гарантують, що а) використання облікового запису Canon та Служб Canon відповідатиме вашим вимогам; б) використання облікового запису Canon та Служб Canon буде безперервне, своєчасне, безпечне й безпомилкове; в) будь-які можливі результати, отримані внаслідок використання облікового запису Canon та Служб Canon, будуть точні й надійні.

Будь-які матеріали, завантажені або отримані іншим чином за допомогою облікового запису Canon та Служб Canon, ви використовуєте на свій страх і ризик і несете повну відповідальність за будь-яку шкоду, заподіяну вашому комп’ютеру, серверу або іншому пристрою, а також за втрату даних через завантаження таких матеріалів.

Жодні поради та жодна інформація, отримані від компанії Canon (зокрема, її афілійованих компаній) в усній чи письмовій формі або через використання облікового запису Canon та Служб Canon, не створюють жодних гарантій на додачу до тих, що явно передбачені цими Умовами.

6. Торговельна марка Canon

Торговельні марки та логотипи Canon і групи компаній Canon Group заборонено відображати або використовувати в будь-якій формі без попереднього письмового дозволу компанії Canon.

7. Застосовне право та місце розгляду спорів

7.1. З урахуванням пункту 7.2 ці Умови та будь-які спори, пов’язані з ними або обліковим записом Canon, розглядатимуться відповідно до закону Англії та Уельсу. Крім того, усі спори, пов’язані з цими Умовами або обліковим записом Canon, мають вирішуватися в судах Англії та Уельсу.

7.2. Ви, як споживач, можете мати право на судовий розгляд вашою рідною мовою та в місцевих судах. Консультації щодо своїх прав можна отримати в місцевій організації захисту прав споживачів. Ці Умови не обмежують ваших законних прав.

8. Відомості про Canon Europa N.V.

Canon Europa N.V.
Bovenkerkerweg 59
1185 XB Amstelveen
Нідерланди
Тел.: 0031 20 545 8545
Факс: 0031 20 545 8222
Реєстраційний номер компанії: 33166721
Номер ПДВ: NL005916343B01

9. Авторське право

Copyright © Canon Europa N.V. Усі права захищено. Суворо заборонено копіювати, поширювати, публікувати або змінювати будь-яку інформацію, зображення та назву торговельної марки, що відображаються на веб-сайтах.