Inclusivity at Canon

Інклюзивність у Canon

Знайдіть вакансії

Сміливість. Повага. Разом.

Ми вважаємо, що структура нашого персоналу повинна відображати розмаїття і складність суспільства, якому ми служимо. Серед 15 000 співробітників по всій Європі та 182 000 у всьому світі ви зустрінете людей з усіх соціальних груп.

Canon і Kyosei

Kyosei — філософія Canon — втілює наше прагнення допомагати всім людям, незалежно від раси, релігії чи культури, жити й працювати разом задля загального блага. Результати регулярних опитувань Canon «Ваш голос» свідчать про те, що в нашій компанії працюють горді та мотивовані люди з різних соціальних груп, які дбають про рівність, стабільність і майбутнє.

Canon and Kyosei

Реалізація інклюзивного бачення людей

«Розмаїття та інклюзивність є ключовими для нашої філософії, і ми прагнемо втілити ці принципи в життя за допомогою активних ресурсних груп співробітників, календаря святкувань і відданих послів ідеї інклюзивність, — каже Керолайн Прайс (Caroline Price), старший віце-президент із роботи з персоналом. — Це дозволяє нам відображати різноманітність наших клієнтів і бізнесу, а також гарантує, що наша компанія залишатиметься інклюзивним місцем для роботи».

Realising an Inclusive People Vision

Розширення наших зобов’язань…

Принципи розмаїття та інклюзивності закладені в нашу пропозицію цінності для співробітників (EVP) і втілюються впродовж усього робочого циклу наших співробітників — від найму до виходу на пенсію. Дотримуючись цих зобов’язань щодо розмаїття та інклюзивності, ми створюємо більш інклюзивну організацію, де кожен відчуває, що його чи її цінують та поважають.

Дізнайтеся більше про нашу підтримку для цього продукту тут

EXPANDING OUR COMMITMENTS

…І прагнення зробити більше

У процесі підбору персоналу, розвитку талантів та управління ми прагнемо призначати, розвивати й винагороджувати найкращих працівників, починаючи від новаків і стажерів і закінчуючи посадами вищого керівництва.

Team members with hands in circle_GettyImages-837737106

Більше про Canon

Розмаїття, рівність та інклюзивність також є ключовими стовпами нашого порядку денного та системи цінностей корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Ми прагнемо надавати можливості для зростання, навчання та розвитку, які підтримають нашу роботу з розробки науково-технічних інновацій та допоможуть сформувати суспільство, у якому кожен може відігравати активну роль.

Search our latest jobs

Наші вакансії — ваш крок до майбутнього

Дізнайтеся, що вам підходить


Перегляньте ролі