canon cameras mirrorless

Бездзеркальна чи дзеркальна? 

Виберіть найкращу модель

Уся необхідна інформація для вибору ідеальної камери

Виберіть свою ідеальну камеру

Якщо вас цікавлять переваги камер зі змінними об’єктивами або нові дивовижні можливості для творчості, ви можете вибрати компактну бездзеркальну камеру EOS M або дзеркальну камеру EOS. Обидві моделі вирізняються найкращими технологіями обробки зображень, що забезпечують високу продуктивність, приголомшливі результати й чудові творчі можливості, і унікальною гнучкістю завдяки широкому спектру об’єктивів і аксесуарів EOS. Нижче наведено поради, які допоможуть вам вибрати ідеальну камеру.

eos m5 ambient comparison

Ідеально, щоб почати

Зробіть перші кроки з EOS і легко розвивайте свій творчий потенціал за допомогою наших камер початкового рівня: EOS M10 і 1300D. Найкращий варіант для початківців — камери з можливістю зміни об’єктивів. Обидві моделі забезпечують чудову якість фото й відео завдяки великому сенсору 18 МП та оснащені Wi-Fi для зручного передавання зображень.

eos m10 eos 1300d

EOS M10

Маленьку й легку універсальну камеру EOS M10 можна скрізь брати із собою, адже вона неодмінно пасуватиме до вашого унікального стилю завдяки широкому вибору кольорів і футлярів. Це ідеальний вибір для наступного кроку після смартфона чи компактної камери, адже ця модель зі змінними об’єктивами не лише забезпечує чудові якісні результати й гнучкі можливості для творчості, але й спрощує зйомку селфі завдяки великому поворотному сенсорному екрану та підтримує режим «Наведи й знімай».

Докладніше

eos m10 sample alina rudya
Знято з EOS M10
 • f/4.5
 • 1/40
 • 2000

EOS 1300D

Незважаючи на численні можливості для творчості, EOS 1300D лишається простою цифровою камерою, що ідеально підходить для початківців. Ви зможете вчитися фотографувати й без зайвих зусиль розвивати свій творчий потенціал, контролюючи параметри зйомки на бажаному рівні.

Докладніше

gull sample a2 creative filters off
Знято з EOS 1300D
 • f/3.5
 • 1/100
 • 400

Ідеальний наступний крок

Якщо ви готові рухатися далі як фотограф або просто хочете отримати високопродуктивну універсальну камеру, виберіть невелику портативну модель EOS M3 або високотехнологічну EOS 760D. Обидві вони забезпечують якісні зображення 24,2 МП, мають поворотний сенсорний екран і функцію Wi-Fi. Ви зможете з легкістю отримувати чудові результати завдяки зручним авторежимам або без зусиль демонструвати свої творчі здібності, використовуючи повністю ручне керування.

eos m3 eos 760d

EOS M3

EOS M3 — маленька й компактна псевдодзеркальна камера, що поєднує в собі високу продуктивність, чудову якість і портативність. Вона досить швидка, щоб із легкістю знімати спонтанні моменти, і забезпечує широкі можливості для розвитку творчого потенціалу. Крім того, установивши додатковий електронний видошукач, ви отримаєте розширені можливості кадрування.

Докладніше

eos m3
Знято з EOS M3
 • f/11.0
 • 1/80
 • 400

EOS 760D

Завдяки універсальним елементам керування та ергономічному дизайну дзеркальна камера EOS 760D допоможе вам досягти нового рівня у фотомистецтві. Вона легко адаптується до умов зйомки й має провідну 19-точкову систему АФ, яка дає змогу легко відстежувати об’єкти, що швидко рухаються, тож чудові результати спортивної, портретної чи пейзажної зйомки вам гарантовано. Крім того, сенсорний екран зі змінним кутом нахилу забезпечить чудові умови зйомки відео з різних ракурсів.

Докладніше

eos 760d sample
Знято з EOS 760D
 • f/4.0
 • 1/2500
 • 200

Ідеально для професіоналів

Наші провідні камери серії EOS 24,2 МП з повним спектром засобів підключення дають змогу знімати нові об’єкти, опановувати нові прийоми й розвивати свій творчий потенціал у нових напрямках. В EOS M5 і EOS 80D передбачено сучасні функції, що покращують керування й пришвидшують зйомку, як-от швидкі системи АФ, безперервна зйомка зі швидкістю 7 кадр./сек. без наслідків тремтіння, а також засоби підвищення продуктивності та якості, які допоможуть вам підкорити нові висоти мистецтва фото- та відеозйомки.

eos m5 eos 80d

EOS M5

Камера EOS M5 поєднує в собі найкращі можливості невеликих компактних і продуктивних цифрових дзеркальних фотокамер Canon, тож це ідеальний варіант для вуличної фотографії. Крім того, ви отримаєте всі переваги моделей EOS завдяки високій роздільній здатності центрального електронного видошукача. Це ідеальний вибір для тих, хто вже має камеру EOS і бажає придбати другу камеру, сумісну з наявними об’єктивами, або просто компактнішу, ніж традиційна дзеркальна.

Докладніше

eos m5 sample gail tibbon
Знято з EOS M5
 • f/11.0
 • 1/80
 • 400

EOS 80D

Відкрийте безмежні можливості для творчості завдяки потужній, універсальній і чутливій камері EOS 80D, яка чудово підходить для спортивної, портретної, пейзажної, вуличної та туристичної фотозйомки за слабкого освітлення, а також творчої відеозйомки. Завдяки численним інноваційним технологіям, належному рівню керування й гнучкості вона гарантує приголомшливі результати за будь-яких обставин.

Докладніше

eos 80d sample
Знято з EOS 80D
 • f/9.0
 • 1/125
 • 200

Усе ще потрібна допомога?

Дізнайтеся більше, щоб знайти свою ідеальну камеру.