L-series EOS R & EF Lenses

Об’єктиви Canon RF

Дізнайтесь, що буде далі

Камеру EOS R

та кріплення RF було розроблено, щоб вдосконалити існуючу лінійку камер EOS. Їх було розроблено відповідно до останніх технологічних досягнень та з урахуванням зворотного зв'язку з кінцевими користувачами, при розробці системи EOS R, інженери Canon сфокусувались на оптимізації керування та намагались зробити потужну базу для об'єктивів у майбутньому.

Якість понад усе

Із використанням нового об’єктива RF, стала можливою кардинально нова оптична конструкція, що дозволяє розмістити великі елементи оптики як можна ближче до датчика, дозволяючи світлу потрапляти на нього миттєво. Це значно знижує оптичні аберації, підвищуючи якість зображення.

Canon The RF mount

Створений для максимальної зручності

Короткий шлях до задньої точки фокусування та широкий, 54 мм діаметр кріплення — дали інженерам Canon більше свободи для створення об’єктивів нового покоління — їм вдалося зберегти ідеальний баланс між зменшенням розмірів системи, високим рівнем якості зображень та вражаючими технічними характеристики.

Canon eos r back folts

Що нас чекає у 2019Компанія Canon з гордістю оголошує про розробку шести повнокадрових об'єктивів RF, які заплановано випустити в 2019 році, вони розширять систему EOS R, щоб додати нові можливості зйомки.

Вас також можуть зацікавити…