L-series EOS R & EF Lenses

Об’єктиви Canon RF

Дізнайтесь, що буде далі

Що нас чекає у 2020 році

Компанія Canon із гордістю анонсує випуск кількох нових об’єктивів і екстендерів для систем EOS R, включаючи приголомшливі об’єктиви серії L RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, RF 600mm F11 IS STM та RF 800mm F11 IS STM, що забезпечують неймовірну зручність та універсальність. Більш того, Canon планує додатково випустити ще п’ять нових RF-об’єктивів упродовж 2020 р.

Камеру EOS R

та кріплення RF було розроблено, щоб вдосконалити існуючу лінійку камер EOS. Їх було розроблено відповідно до останніх технологічних досягнень та з урахуванням зворотного зв'язку з кінцевими користувачами, при розробці системи EOS R, інженери Canon сфокусувались на оптимізації керування та намагались зробити потужну базу для об'єктивів у майбутньому.

Якість понад усе

Із використанням нового об’єктива RF, стала можливою кардинально нова оптична конструкція, що дозволяє розмістити великі елементи оптики як можна ближче до датчика, дозволяючи світлу потрапляти на нього миттєво. Це значно знижує оптичні аберації, підвищуючи якість зображення.

Canon The RF mount

Створений для максимальної зручності

Короткий шлях до задньої точки фокусування та широкий, 54 мм діаметр кріплення — дали інженерам Canon більше свободи для створення об’єктивів нового покоління — їм вдалося зберегти ідеальний баланс між зменшенням розмірів системи, високим рівнем якості зображень та вражаючими технічними характеристики.

Canon eos r back folts

Вас також можуть зацікавити…