L-series EOS R & EF Lenses

Об’єктиви Canon RF

Дізнайтесь, що буде далі

Камеру EOS R

та кріплення RF було розроблено, щоб вдосконалити існуючу лінійку камер EOS. Їх було розроблено відповідно до останніх технологічних досягнень та з урахуванням зворотного зв'язку з кінцевими користувачами, при розробці системи EOS R, інженери Canon сфокусувались на оптимізації керування та намагались зробити потужну базу для об'єктивів у майбутньому.

Якість понад усе

Із використанням нового об’єктива RF, стала можливою кардинально нова оптична конструкція, що дозволяє розмістити великі елементи оптики як можна ближче до датчика, дозволяючи світлу потрапляти на нього миттєво. Це значно знижує оптичні аберації, підвищуючи якість зображення.

Canon The RF mount

Створений для максимальної зручності

Короткий шлях до задньої точки фокусування та широкий, 54 мм діаметр кріплення — дали інженерам Canon більше свободи для створення об’єктивів нового покоління — їм вдалося зберегти ідеальний баланс між зменшенням розмірів системи, високим рівнем якості зображень та вражаючими технічними характеристики.

Canon eos r back folts

Що нас чекає у 2020 роціКомпанія Canon рада оголосити про розроблення нового об’єктива й подовжувачів для системи EOS R, включаючи приголомшливі моделі серії L — RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, EXTENDER RF 1.4x та EXTENDER RF 2x, що забезпечують виключну зручність та універсальність. Більше того, Canon планує випустити 5 нових об’єктивів RF впродовж 2020 р.

Вас також можуть зацікавити…