Canon PowerShot ZOOM

Камера Canon PowerShot ZOOM у порівнянні зі...

...смартфонами, компактними фотоапаратами та біноклями.
CANON POWERSHOT ZOOM

PowerShot ZOOM — це камера нового типу від Canon, у якій потужний довгофокусний об’єктив поєднується з крихітним корпусом, завдяки чому перед вами відкриваються нові горизонти наближення об’єктів знімання і фіксування більшої кількості деталей, що суттєво перевищує можливості більшості смартфонів.

Камера PowerShot ZOOM зі ступеневим зумом 100, 400 та 800 мм у корпусі розміром не більше комп’ютерної миші пропонує унікальні можливості для зйомки. Вона розміром із долоню і зручніше лежить в руці, ніж смартфон, але при цьому здатна знімати барвисті й деталізовані зображення та відеоролики у форматі Full HD з відстані. Завдяки надійному підключенню Wi-Fi та Bluetooth, зручній зарядці через USB-C, потужній стабілізації зображення та вражаючій безперервній зйомці зі швидкістю 10 кадрів на секунду камера ідеально підходить для знімання сімейних розваг, спортивних заходів та дикої природи в саду з безпроблемною та повністю автоматичною роботою.

Зображення, зроблені за допомогою PowerShot ZOOM

Зображення, зроблені за допомогою PowerShot ZOOM

Зображення, зроблені за допомогою PowerShot ZOOM

Справжня світлосила довгофокусного об’єктива в крихітному корпусі кишенькового розміру

Камера PowerShot ZOOM більше схожа на кишеньковий телескоп розміром із долоню, що дозволяє робити фотографії та знімати відео у форматі Full HD із застосуванням технології ступеневого збільшення, що передбачає дві оптичні фокусні відстані — 100 або 400 мм, — і оснащена 2-кратним цифровим перетворювачем, що дає змогу збільшити відстань до 800 мм. Миттєве перемикання між ступенями масштабування виконується одним клацанням перемикача в реальному часі, тому ви можете бачити далекі об’єкти ближче, не відриваючи очей від надчіткого видошукача, який більш зручний за яскравого денного світла, оскільки на екрані не має ніяких відблисків — на відміну від телефонів.

Так що залиште телефон у кишені наступного разу, коли захочете зняти щось на відстані. Смартфони, хоча й здатні давати відмінні результати на близькій відстані, часто не достатньо ефективні, коли справа доходить до зйомки зі значної відстані. Деякі смартфони можуть підтримувати довгофокусне масштабування, але через їхній невеликий розмір для фото- і відеозйомки на відстані використовується комбінація альтернативних технологій, таких як цифрове масштабування, гібридне масштабування і складена оптична конструкція. Це означає, що стабілізація зображення обмежена, а якість зображення дуже часто незадовільна, що не можна сказати про випадки, коли використовується спеціальна камера з оригінальним об’єктивом Canon.

PowerShot Zoom також зручно використовувати однією рукою. Немає потреби вирішувати, яку вибрати програму для знімання на своєму смартфоні, і вам не доведеться використовувати два пальці для збільшення кадру та ризикувати повністю втратити момент — камера PowerShot ZOOM позбавляє від усіх цих турбот, бо швидко спрацьовує і дає змогу закарбувати кожен швидкоплинний момент.

Ви можете носити PowerShot ZOOM у кишені так само, як ви носите свій смартфон, адже вона легка та маленька й не буде обтяжувати вас, як звичайна камера. А коли ви виймаєте камеру, тримайте її на зап’ястку за допомогою доданого ремінця, зручного для утримання на руці. Потім, коли ви будете готові поділитися результатом зйомки, легко підключіться за допомогою програми Canon Connect.

CANON POWERSHOT ZOOM

Зображення завантажуються за допомогою програми Canon Camera Connect на сумісний смартфон для більшої гнучкості під час публікації зображень у соціальних мережах.

Менша за розміром і вагою та простіша у використання альтернатива компактній зум-камері

Дорожні зум-камери оснащені дуже потужним телеоб’єктивом і, безумовно, забезпечують відмінну якість зображення, але їхні більші розмір та вага означають, що вони не завжди практичні, а тому не кожну з них ви зможете покласти до кишені. Коли ви на прогулянці й не хочете носити із собою зайве обладнання або вам потрібно щось, що б чудово виглядало, було непомітним, але давало змогу наблизитися до об’єкта знімання, зверніть увагу на PowerShot ZOOM зі змінною фокусною відстанню, оскільки ця камера дозволяє знімати з високою швидкістю та миттєво масштабувати картинку, щоб ви з легкістю могли фіксувати в кадрі віддалені предмети та деталі. Просто включіть камеру, знайдіть кадр і знімайте завдяки відсутності складних меню та простому розташуванню кнопок.

CANON POWERSHOT ZOOM

Швидкість — це одна з головних переваг PowerShot ZOOM. Завдяки повній автоматичності ви можете наводити камеру та відразу знімати, не витрачаючи час на вибір найкращих налаштувань. Потужний процесор DIGIC 8, яким обладнана камера, робить усе за вас, дозволяючи вам насолоджуватися моментом і знімати надчіткі кадри та відеоролики у форматі Full HD за допомогою 12-мегапіксельного CMOS-датчика. А завдяки швидкості безперервної зйомки 10 кадрів на секунду вона відмінно підходить для знімання тварин або дітей, які грають, не турбуючи їх — будь то в парку або вдома.

Ця камера така ж потужна, як і бінокль, але набагато більш універсальна

Навіть якщо ви подумували про придбання одного із чудових біноклів Canon зі стабілізатором зображенням, камера PowerShot ZOOM оснащена телеоб’єктивом не нижчого рівня із можливістю фото- та відеозйомки у форматі Full HD, а також вона пропонує додаткові чудові функції, які роблять її незамінним помічником під час знімання на природі. Наприклад, ви можете підключитися до телефона, щоб додавати геотеги до зображень, знятих під час перебування на природі, і навіть поділитися зображенням у реальному часі, щоб інші могли бачити те, що бачите ви, дозволяючи вам залишатися «у моменті» і робити детальні знімки. Крім того, ви також можете відразу поділитися своїми емоціями. Камера ідеально підходить для зйомки шкільних спортивних днів, спонтанного спостереження за дикою природою та знімання птахів і дикої природи в саду. Вона може похвалитися швидкістю і легкістю, трьома рівнями збільшення, які ви можете миттєво перемикати, а також неймовірно швидким включенням, так що ви будете готові знімати буквально в будь-який момент.

PowerShot зі змінною фокусною відстанню
Чоловік підключає камеру до свого мобільного телефону й передає на нього зображення, зняті на Canon PowerShot ZOOM

Висновок

Як ви вже зрозуміли, на відміну від бінокля PowerShot ZOOM забезпечує більш високу якість зображення в разі знімання на відстані, ніж більшість смартфонів та біноклів. Камера підтримує підключення до телефона та наближає вас до об’єкта, завдяки чому ви можете не тільки пережити момент, але й зафіксувати його в кадрі. Ця камера — це ідеальний кишеньковий пристрій для знімання з простими у використанні функціями та миттєвим включенням живлення, який завжди буде у вас під рукою.

Короткий виклад переваг

• Триступеневий зум із великим оптичним збільшенням2 дозволить вам закарбувати моменти навіть на відстані сотень метрів.
• Записуйте у форматі Full HD або робіть 12-мегапіксельні фотографії, щоб отримувати відмінні результати завдяки 4-осьовому оптичному стабілізатору зображення і меншому стомленню очей, що досягається за рахунок удосконаленої системи стабілізації та видошукача на 2,36 МП.
• Знімайте дику природу в динаміці завдяки функції безперервної зйомки зі швидкістю 10 кадрів на секунду, щоб зафіксувати в кадрі, наприклад, як птахи розкривають крила в польоті.
• Завдяки своєму невеликому розміру, зарядці через USB-C3 та тривалому часу роботи ця камера ідеально підходить для того, щоб тримати її в кишені або на зап’ясті та робити знімки незабутніх моментів у родинному колі або дикої природи.
• Ця прекрасна у своїй простоті камера з повним автоматичним керуванням розширює зону охоплення під час знімання. Яскравий видошукач дозволяє чіткіше бачити об’єкти, а зрозуміле меню — швидко змінювати базові налаштування.
• Діліться зображеннями з камери в реальному часі й зберігайте спогади за допомогою програми Canon Camera Connect. Підключайтеся до Wi-Fi та додавайте геотеги до зображень через Bluetooth®4 на своєму смартфоні.

Подібна продукція

  1. Указані фокусні відстані еквівалентні камерам формату 35 мм.
  2. Збільшення становить 1,2x/4,8x/9,6x за відстані 100/400/800 мм відповідно, указані тут фокусні відстані еквівалентні камерам формату 35 мм, а показник 800 мм досягається за рахунок 2-кратного цифрового збільшення оптичної фокусної відстані 400 мм.
  3. У комплект поставки камери не входить зарядний пристрій. Мінімальні вимоги щодо заряджання: джерело живлення, сумісне з USB PD; мінімум 5 В, 1,5 А, з виходом USB Type-C і кабелем USB Type-C to Type-C. Під час зйомки відео або фотографування живлення подається тільки на камеру без заряджання внутрішнього акумулятора. Час заряджання Canon PD-E1 становить прибл. 1 год. 50 хв.
  4. Обладнано модулем Bluetooth® із низьким енергоспоживанням. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth SIG, Inc.; в усіх випадках компанія Canon Europe Ltd. використовує їх за ліцензією. Інші торговельні марки й комерційні найменування належать відповідним власникам. Wi-Fi® є зареєстрованим товарним знаком компанії Wi-Fi Alliance.
    Слово, знак і логотип Bluetooth® — це зареєстровані товарні знаки, що належать компанії Bluetooth SIG, Inc., які компанія Canon Inc. використовує за ліцензією. Інші торговельні марки й комерційні найменування належать відповідним власникам.