4K vs HD page

Відео 4K чи Full HD?
Пояснення, що допоможуть зробити вибір

Дізнайтеся про відмінності між відео форматів 4K та Full HD, щоб вибрати пристрій, який підійде саме вам.

Інформований вибір

Все, що вам слід знати про відео 4K та Full HD, — від роздільної здатності зображення до засобів зберігання даних, редагування та відтворення.

Роздільна здатність зображення

Формат відео 4K, також відомий як 4K UHD, забезпечує роздільну здатність 3840x2160 пікселів, тобто в 4 рази більше, ніж у форматі 1080p Full HD. Це означає, що формат 4K забезпечує приголомшливу, неймовірну реалістичну деталізацію порівняно з відео Full HD.

Image resolution

Збереження даних і трансляції

Відео формату 4K містить більше даних, тому за тієї ж тривалості запису для трансляції вам знадобляться картки пам’яті більшої місткості з більшою швидкістю передачі даних і швидше інтернет-з’єднання. Формат Full HD дозволяє зменшити розмір файлів і тому ідеально підходить для прискореного передавання і трансляції матеріалів онлайн.

Data capture and streaming

Редагування та зберігання даних

У разі зйомки у форматі 4K вам знадобиться більше місця на диску для зберігання додаткових даних; крім того, для належного редагування рекомендовано використовувати більш потужний комп’ютер.

Storage and editing

Творчі можливості

Формат 4K надає свободу творчості, дозволяючи масштабувати, панорамувати та кадрувати записи до 200% і водночас створювати відео з роздільною здатністю Full HD, завдяки чому ідеально підійде для любителів відеозйомки та запису художнього відеоматеріалу.

Creativity

Універсальність

Камери Canon, які використовують формат 4K, здатні також знімати відео у Full HD — отже ви можете вибрати оптимальну роздільну здатність відео для кожного творчого проекту.

Versatility

Відтворення

Ви можете насолоджуватися якістю зображення та неймовірною деталізацією відео формату 4K на екрані телевізора з роздільною здатністю 4K. Навіть якщо у вас поки що немає телевізора з роздільною здатністю 4K, обравши пристрій для відеозапису у форматі 4K, ви зможете насолоджуватися вражаючою деталізацією відео 4K після придбання нового телевізора.

Blocks Playback

Усе ще потрібна допомога?

Дізнайтеся більше про відеокамери серії LEGRIA HF-G і порівняйте між собою варіанти відеозапису з багатофункціональним і змінними об’єктивами.