Зони

На виставковій площі Canon Бізнес Форуму будуть організовані тематичні зони.

Корпоративна
Canon є корпорацією, яка відповідально ставиться до своїх соціальних проектів, таких, як допомога Фонду Дикої Природи (WWF) та співпраця з Червоним Хрестом, а також є компанією, яка прийняла на себе зобов’язання Сталого Розвитку, Соціальної Відповідальності та Захисту Навколишнього Середовища, та володіє знанням як максимізувати ресурси, що їх вимагають мультифункціональні системи і зменшити їхній вплив на навколишнє середовище, що ї буде продемонстровано на Canon Бізнес Форумі. 

UEFA EURO 2012TM
Спонсорство цього чемпіонату продовжує нашу традицію підтримки футболу, що триває вже більше 30 років та продовжує історію співпраці із провідним європейським чемпіонатом, у якому приймають участь національні збірні, з 1980 року. 

Офіс
Три Зони Офісу, що відтворюють різні за обсягом потреби у офісному обладнанні, продемонструють практичні, економічно-ефективні рішення для офісних комунікацій.

На цих Зонах Ви будете мати можливість ознайомитися з рішеннями, що стосуються:

Фінансова вигода
Багато підприємств не отримують максимум вигід від їхніх друкарських пристроїв, через це їхні витрати на друк часто складають до 3% загальних витрат.  Фахівці Canon продемонструють, яким чином можливо поліпшити друкарські можливості та скоротити витрати, застосовуючи більш ефективну інфраструктуру для друку.

Висока Продуктивність
Ми рекомендуємо проаналізувати використання документів та впровадити Рішення Workflow, що  дають прекрасний результат, що відображається у підвищеній продуктивності. Будуть представлені можливості Цифровізації, Архівування, Розподілення та Відновлення документів, а також спеціальні рішення для вертикальних ринків, таких як підприємства юридичних послуг, готельних та освітніх закладів.

Безпека
Всі підприємства розуміють потребу безпеки цифрових документів, але надруковані документи також повинні бути захищеними – більш ніж 33 % співробітників знаходять конфіденційні документи на принтерах та копірах. Друкарські Рішення Canon забезпечують розподілення документів, обмеження доступу користувачів, шифрування даних та відновлення документів.

Виробництво
Чи є Ви новачком або професіоналом поліграфічної галузі, підвищення доходів Ваших клієнтів завжди є цікавим: ця виставкова зона пропонує Вам ознайомитися з цифровими друкарськими системами для друкарських та копію вальних салонів, рішеннями для домашнього друку та пропозиціями для рекламних агенцій та видавництв.

Професіональні фото та відео сфера
Ця виставкова зона створена для професіоналів, що використовують продукти та рішення Canon у галузі фотографії та відео зйомки. Ознайомтеся з провідними рішеннями та фото і відео продуктами, проекторами та професійним фотодруком.


Зона продуктів для споживачів
Приватним споживачам та користувачам полупрофесійним фото обладнанням будуть представлені декілька груп товарів : цифрові фотокамери, від серії IXUS до EOS , сканери, принтери та відеокамери.

spacer
					image