Правила та умови участі в акції.

Як я можу отримати квиток на матч на Бізнес Форумі Canon?

Всі гості Бізнес Форуму отримають подарунок.  19-го квітня ми вітаємо наших відвідувачів з 9.00 - 20.00.

На вході ми розмістимо скриньку. Вона буде містити 600 конвертів. Кожен гість буде запрошений витягнути один з конвертів, щоб дізнатися, який подарунок він/вона  отримає:

30 квитків на матчі UEFA EURO 2012™
- 20 квитків на матчі групового турніру
- 10 квитків на чвертьфінал
370 футбольних м’ячів
100 Кепок
100 рюкзаків

Погоджуючись з умовами Акції, Учасник дає Організатору свою згоду на обробку своїх персональних даних, включаючи збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання, передачу третім особам, яких Організатор залучає для організації та проведення Акції, особам, яких Організатор залучить для вищевказаних дій, юридичним особам групи Canon, а також передачу за межі території України, знеособлення і знищення добровільно наданих Учасником персональних даних, включаючи, але не обмежуючись, наступною інформацією: прізвище, ім'я, по батькові, дата і місце народження, адресу проживання (реєстрації), фотографія, контактний телефон, адресу електронної пошти, ІПН, з метою організації та проведення Акції.
Учасник підтверджує і погоджується з тим, що будь-яка обробка його персональних даних, включаючи передачу третім особам, з вказаної вище метою не буде вимагати його окремого згоди або ж окремого повідомлення про таку обробці з боку Організатора або залучених ним осіб.

Бажаємо Вам успіху!

Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!

spacer
					image
  • Canon
  • ...
  • Бізнес Форум