Canon Бізнес Форум

Запрошення
Canon Бізнес Форум

19-го квітня 2012 року 
Національний Спортивний комплекс «Олімпійський»
55, вул. Велика Васильківська,
03150 Київ


“We Speak Image” – ми із задоволенням запрошуємо Вас на Canon Бізнес Форум.
19-го квітня 2012 року на території оновленого Національного Спорткомплексу «Олімпійський» відбудеться справді вражаюча подія. 
Canon, одна з найуспішніших компаній світу, яка завоювала довіру мільйонів споживачів, чекає на Вас на унікальному заході:

Canon представить вибраній аудиторії рішення компанії у сфері ефективних та економічно вигідних Комунікацій для Офісу, революційних програм для Цифрового Друку та зіркові Продукти для Споживачів. Також ми запрошуємо Вас на семінар «Контроль витрат, безпеки та продуктивності у сфері сучасного офісного друку».

Квитки на матчі UEFA EURO 2012™
Canon із гордістю повідомляє, що є спонсором чемпіонату UEFA EURO 2012™. Canon Бізнес Форум  – це подія, яка відбудеться на території стадіону, що буде приймати 3 групових матчі, один з матчів чвертьфіналу та фінальну гру чемпіонату. Всі гості, що завітали на Бізнес Форум, мають шанс стати частиною цієї захоплюючої спортивної події та отримати один з квитків на матчі, що будуть вручені  гостям на Бізнес Форумі!

На Canon Бізнес Форумі ми продемонструємо рішення з Обробки Зображень та Управління Документами високого європейського стандарту – для нас це буде високою честю привітати Вас на нашому видовищному заході!

Будьте нашим гостем!

spacer
					image
  • Canon
  • ...
  • Бізнес Форум