СЕРВІСИ

Онлайн організація взаємодії з клієнтами

Two women and a man sitting in front of a long white desk adorned with PCs compare notes between pieces of paper and a tablet device.

Підвищуйте рівень обслуговування клієнтів за допомогою хмарних можливостей

Онлайн керування комунікаціями з клієнтами (CCM) це більше, ніж просто поліпшення виробництва документів; це крок до досягнення клієнто-орієнтованого, повністю відповідального та економічного підходу для покращення роботи з клієнтами.

Інтеграція процесів і управління каналами може відкрити нові можливості ваших бізнес-комунікацій. Перейдіть до повністю керованої служби, розміщеної в хмарі, і використовуйте унікальну клієнтську програму Canon CCM.

Що ми пропонуємо

Послуги обробки

Обробка проходить шляхом комунікації та підготовки бажаного формату даних, відповідно до отриманих файлів даних клієнта.

Служба доставки

Підготовлені файли можна буде повернути клієнту для подальшої обробки та/або доставки кінцевому користувачеві.

Служба друку і доставки пошти

Приділяйте більше часу своїй основній діяльності, доручивши створення і доставку друкованих матеріалів і пошти кваліфікованим фахівцям Canon.

Послуги електронної пошти

Повністю налаштована комунікація з кінцевими клієнтами за допомогою електронної пошти, з функціями відстеження даних звітів з відсканованих листів.

Служба «Від повернення до друку»

Забезпечте автоматичну доставку всіх повідомлень із передачею підготовлених до друку файлів, якщо електронного листа не вдалося передати за кілька спроб або було повернено.

Delivery Methods

Способи доставки

Повне керування

Canon забезпечує всебічне керування отриманими даними: обробку, форматування для передачі та надійне зберігання у хмарному сховищі.

Кваліфіковані кадри

Наші працівники мають високу кваліфікацію і великий досвід перетворення даних на персоналізовані точно націлені повідомлення, які відповідають всім застосовним нормам.

Хмарний хостинг

Безпечний віддалений доступ забезпечує можливість роботи з інформацією про клієнтів без дорогих ліцензій або залучення спеціальних фахівців.

Woman sat on the floor beside a mustard-coloured sofa with open laptop resting on her legs smiles as she looks at her pink smartphone.

завантажте його,

Two women in soft focus look over a tablet device as downlights glimmer in the foreground.

Багатоканальна доставка

Розширяйте свої можливості доставки та заощаджуйте витрати ресурсів за допомогою платформи керування комунікаціями з клієнтами, якою можна централізовано керувати на місці і в хмарі.

Використовуйте технологію для поліпшення роботи з клієнтами за допомогою платформи управління в хмарі.


Нові системи, зокрема платформа інформаційного обміну Canon, просто необхідні для того, щоб зберегти існуючу клієнтську базу і знаходити нових клієнтів.

- Маркус Стрікер (Markus Stricker), виконавчий директор, MSP

Пов’язані послуги та рішення

Close-up of a man resting his left hand on a laptop keyboard while holding a mobile phone in his right hand, with out of focus background.

Керування комунікаціями з клієнтами

Відкрийте для себе нові способи залучення клієнтів за допомогою наших цифрових комунікаційних рішень.

Відкрийте для себе новий спосіб роботи з сервісами для бізнесу від Canon.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС