ДІЛОВА КОМУНІКАЦІЯ

Висока якість малотиражного друку завдяки гнучкості струменевої технології

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Спеціалісти з ділової комунікацій

Компанія AddComm Group, що базується в Нідерландах та Іспанії, допомагає компаніям покращити комунікації з використанням послуг друку, включаючи автоматизовану доставку транзакційних документів, прямий маркетинг і взаємодію з клієнтами.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Задачі, пов’язані з цифровою комунікацією

З переходом на цифрові канали комунікації потреба в малотиражному друку зменшилась. Виконання невеликих завдань на струменевих принтерах AddComm з безперервним подаванням, призначених для великих обсягів друку, втратило економічну доцільність, а через використання друкувальних машин с тонером виникали проблеми з якістю та надмірними витратами.

Компанія AddComm Group шукала ефективну технологію малотиражного друку, яка б не змушувала жертвувати якістю.

Two men working at digital printing machine

Рішення для кольорового струменевого друку

Завдяки ефективному партнерству з Canon протягом двадцяти років компанія AddComm вже знала, що з передовими технологіями від Canon вона знайде успішне рішення. Саме так і сталося на Дні промислового друку для бізнесу Canon у Німеччині.

Машина для кольорового струменевого друку VarioPrint i300 з поаркушевим подаванням легко інтегрується з існуючими процесами друку AddComm і забезпечує якість, продуктивність та універсальність, які необхідні для тиражів до 2 500 екземплярів, а також відповідає вимогам до якості на вже існуючих друкувальних машинах ColorStream компанії.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


МОЖЛИВІСТЬ ВІДМОВИТИСЬ ВІД ТОНЕРНИХ ДРУКУВАЛЬНИХ МАШИН ДЛЯ МАЛОТИРАЖНОГО ДРУКУ ЗРОБИЛА НАШУ РОБОТУ ЕФЕКТИВНІШОЮ ТА ГНУЧКІШОЮ.

Леоні ван дер Вен (Leonie van der Veen),
генеральний директор AddComm
Man examines colour digital prints for book printing

Нові можливості для майбутнього

Гнучкість принтера VarioPrint i300 повністю змінила цифрову й друковану комунікацію в компанії AddComm. Дорогу тонерну технологію тепер можна замінити цифровою друкувальною машиною, яка ефективно створює малотиражні персоналізовані документи з якістю, яка раніше була можлива лише на великих обсягах друку.

Тепер, маючи можливості для друку на змішаних носіях, компанія AddComm вирізняється на фоні конкурентів: вихід на нові ринки вже дозволив їй залучити нових клієнтів.РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОРИСТАННЯ ПРИНТЕРА VARIOPRINT i300 ПРОСТО ЧУДОВІ.

Справляйте максимальний вплив через свої канали цифрової й друкованої комунікації

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ