ПРИКЛАД ВИКОРИСТАННЯ

Компанія Premier Insurance – Застрахуй майбутнє

Hero image

Завантажте приклад використання принтера у компанії Insurance Premier


ПРИНТЕР CANON MEGATANK ДОПОМІГ ВИВЕСТИ НАШ БІЗНЕС НА НОВИЙ РІВЕНЬ.

Анік Іслам (Anik Islam), керуючий директор, Страхування Premier Insurance
Premier Insurance has been providing

Страхова компанія Premier Insurance надає своїм клієнтам страховку на продукти з 1983 року. Декілька років тому бізнес діяв як група, що складалася з однієї людини. Це було до тих пір, поки Анік Іслам (Anik Islam) не взяв кермо у свої руки, прагнучи «дістатися до зірок». Зростання було стрімким зі страховою компанією Premier Insurance, яка зараз є провідним страховим постачальником у Великобританії, з маленькими ознаками сповільнення.

Resources need to meet demand

Ресурси повинні задовольнити попит

«Деякі з наших принтерів не підключалися без проводів, і ми хотіли зробити їх безшовними, без необхідності повсюдного використання небезпечних проводів. Крім цього, була проблема з витратою чорнила, ми постійно витрачали час на заміну дорогих картриджів і заправку паперу», – пояснює Аник.

Їхні існуючі принтери працювали лише зі стандартним офісним папером, і якість друку була середньою в найкращому випадку.

Рішення Canon

Анік провів багато ретельних пошуків, щоб спробувати знайти рішення, яке відповідатиме їх різноманітним потребам: висока продуктивність, можливість підключення, високий виробіток і гнучкість використання друку.

«КОЛИ МИ ДІЗНАЛИСЯ ПРО ПРИНТЕР CANON PIXMA СЕРІЇ G, ВІН ЗДАВСЯ НАМ ВИРІШЕННЯМ ВСІХ НАШИХ ПРОБЛЕМ», –

каже Анік.

Quote image

Принтер PIXMA серії G містить інтуїтивно зрозумілий інтерфейс LCD, оснащений місткістю 350 аркушів та здатний до автоматичного двостороннього друку, який ідеально підходить для навантажених офісних умов Premier Insurance. Поки можливості мережі Еthernet забезпечують високошвидкісне безпечне з'єднання через локальну офісну мережу.

Принципово важливо, що у принтерах Canon PIXMA серії G використовуються багаторазові чорнильниці, які забезпечують безперебійну продуктивність із меншим рівнем витрат, в порівнянні з іншими принтерами. Це означає, що до 18000 сторінок можна надрукувати використовуючи лише 3 пляшки чорнил чорного кольору, що як підкреслює Анік, має вирішальне значення.

Body image


ВІН ПОВНІСТЮ ПОКРАЩУЄ АДМІНІСТРАТИВНУ СТОРОНУ БІЗНЕСУ. У НАС НЕ МАЄ ЗАТРИМОК ТА МИ МАЄМО ВЕЛИКИЙ ВИРОБІТОК. НАМ НЕ ПОТРІБНО ПОСТІЙНО ЗАМОВЛЯТИ ЧОРНИЛА, ТОМУ МИ ЗМЕНШУЄМО РІВЕНЬ ВИТРАТ ТА ЛЕГКО ЗАПРАВЛЯЄМО ЧОРНИЛА ПОВТОРНО.

Принтер PIXMA серії G обробляє різноманітні носії інформації – звичайний папір, конверти, картки та фотопапір розмірами від 3,5 дюйма до формату А4. А також він має двосторонню подачу паперу, що означає, що конверти можуть розміщуватися в задньому слоті подачі, тоді як звичайний папір може бути розміщений в передній касеті. Таким чином, немає необхідності переключатися між ними двома, що заощаджує дорогоцінний час протягом дня.

Пігментне чорнило чорного кольору ідеально підходить для друку професійних ділових документів за низькою вартістю, в той час як високоякісні кольорові чорнила на основі барвників ідеально підходять для обслуговування клієнтів.

Ці потужні нові можливості допомогли підняти бізнес Premier Insurance на інший рівень. Сертифікати, маркетингові матеріали та конверти тепер друкуються з високою якістю на принтері PIXMA серії G і містять сміливий, новий фірмовий стиль Premier Insurance.

Можливості хмар виявилися переможцями також. Завдяки використанню зручного додатка Canon PRINT, хмари Canon PIXMA Cloud Link дозволяється друкувати з будь-якої точки світу через Інтернет. Насправді можна друкувати віддалено за допомогою хмарних облікових записів, таких як Google Drive, Dropbox або Evernote, тому хмарні сервіси можна легко інтегрувати в існуючий робочий процес, щоб забезпечити безпроблемну інтеграцію між фрілансерами та офісними співробітниками.

Експансія Великобританії за допомогою принтера PIXMA серії G

У компанії Premier Insurance є не менш сміливі плани просування вперед, визнаючи стратегічні переваги наявності фізичного місця розташування для підтримки своїх клієнтів по всій Великобританії. Анік переконаний, що кожне з цих місць буде включати свій власний PIXMA G6050.

Без сумніву, принтер Canon PIXMA серії G тепер є невід'ємним членом команди компанії Premier Insurance.

Супутні приклади використання