ВІД КУПІВЛІ ДО ПЛАТЕЖУ

Автоматизація процесів від купівлі для платежу для надійного зростання

Middle-aged man in shirt walks between warehouse shelving

Бізнес, що росте

Компанія KEW Electrical – незалежний британський оптовий торговець електрообладнанням, що швидко розвивається та має надійну репутацію завдяки постійній наявності товарів на складі та орієнтованості на клієнта.

Man in high visibility vest takes stock of boxes in electrical wholesaler warehouse

Ефект динамічного розвитку

Коли темпи зростання компанії почали перевищувати її можливості, робітники фінансового відділу були змушені вручну обробляти понад 96 000 рахунків-фактор на рік. Наявність такої кількості окремих паперових документів ускладнювала відстеження товарів, що вже отримано, але не відображено в рахунках. Без належного контролю витрат бізнес, що швидко зростав, також страждав від відсутності вільних коштів.

Компанія KEW Electrical потребувала рішення для керування бізнес-процесами, яке б можна було масштабувати відповідно до зростання бізнесу.

Woman in office processes Accounts Payable paper invoices in front of computer

Цифрова трансформація бізнесу з рішенням Canon «Від купівлі до платежу»

Завдяки стратегічному партнерству з Canon компанії KEW Electrical вдалося трансформувати свої процеси керування кредиторською заборгованістю за допомогою автоматизованого рішення Canon «Від купівлі до платежу».

Ця цифрова система автоматизує 80 % процесів обробки рахунків в компанії KEW Electrical на єдиній платформі з автоматичним зіставленням, реєстрацією та збереженням електронних рахунків-фактур за номерами замовлень на покупку. Рішення Canon «Від купівлі до платежу» прискорює роботу та робить її зручнішою, завдяки чому компанія KEW Electrical забезпечує подальше зростання з високою продуктивністю, повним дотриманням нормативних вимог і контролем над витратами.

Man in shirt talks to man in high visibility jacket among rolls of electrical cabling in warehouse


РАХУНКИ-ФАКТУРИ БІЛЬШ НЕ ЗАГУБЛЮЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ПЕРЕСИЛАННЯ Й ОБРОБЛЮЮТЬСЯ ВЧАСНО ЗАВДЯКИ ЕФЕКТИВНІЙ АВТОМАТИЗОВАНІЙ СИСТЕМІ, ЩО ПРАЦЮЄ МИТТЄВО.

Тім Стендінг (Tim Standing),
фінансовий директор KEW Electrical

Автоматизація робочих процесів для масштабованого розвитку

Завдяки автоматизації процесів від купівлі до платежу компанія KEW Electrical отримала повний контроль над ситуацією, потоками коштів і витратами. Таке розширення купівельних можливостей означає відмову від зайвого персоналу та зменшення витрат на постачальників: тепер компанія навіть отримує знижки за дострокове розрахування.

Функції звітності та панелей моніторингу в рішенні для автоматизації процесів від купівлі для платежу дозволяє керівникам KEW Electrical контролювати весь процес погашення кредиторської заборгованості, мінімізуючи ризик шахрайства та дублювання платежів.

Автоматизоване рішення виявилось таким ефективним для фінансового відділу й керівництва KEW Electrical, що компанія навіть вирішила впровадити систему контролю процесів від купівлі до платежу від Canon також для керування накладними витратами.В НАС ФЕНОМЕНАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ РОЗВИТКУ, І МИ ХОЧЕМО Й ДАЛІ ПРАЦЮВАТИ З ПАРТНЕРОМ, ЯКИЙ ПІДТРИМУЄ І СУПРОВОДЖУЄ НАС НА ЦЬОМУ ШЛЯХУ.

Трансформуйте свій бізнес, запровадивши швидший і ефективніший процес «Від купівлі до платежу».

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ