HSD-hero1

Компанія hs Druck досягла успіху, персоналізувавши цифровий друк

«Коли ми приймали рішення заснувати компанію hs Druck, ми були впевнені, що за допомогою цифрових технологій запропонуємо клієнтам щось особливе, щось більше, ніж просто високоякісний друк, — пригадує Гельмут Хьорманзедер, — мотивувало нас не дрібносерійне виробництво — нас надихали можливості персоналізації, за допомогою якої можна розширити межі «друкованого маркетингу» клієнтів».

У компанії hs Druck використовуються три друкарські машини Canon imagePRESS, програма роботи зі змінними даними Objectif Lune PrintShop Mail (підтримку надає Canon), а для персоналізації зображень — програма DirectSmile. «Компанія Canon надала нам значну допомогу, завдяки якій ми використовуємо весь потенціал цифрових друкарських машин і засобів персоналізації, — розповідає Хьорманзедер, — було проведено навчальний курс у межах програми «Базова програма створення бізнесу Canon», яка являє собою комплекс консультативних послуг, що їх надають незалежні галузеві експерти. За допомогою цих послуг клієнти використовують увесь потенціал своїх компаній і ринку.

HSD-image1
HSD-image2

Згідно з нашою концепцією розвитку, компанія hs Druck надаватиме клієнтам універсальний комплекс маркетингових послуг: від фотографування, художнього дизайну та консультування з маркетингу до персоналізованого друку та інших замовлень. Ми ведемо кампанію клієнтів від початку до кінця, а вони тим часом залишаються на зв’язку з нами за допомогою нашого контактного центру. На нашу думку, саме таким буде майбутнє послуг друку. І ми активно реалізуємо цю концепцію за допомогою технологій і консультацій із розвитку бізнесу, які надає компанія Canon».

«Компанія Canon провела навчальний курс із персоналізації друку за програмою Essential Business Builder в приміщенні нашої компанії. Ці експертні консультації допомогли нам зрозуміти потенціал технологій і збільшили нашу впевненість. Це стосується як виробничого процесу, так і надання клієнтам цих можливостей».

Гельмут Хьорманзедер (Helmut Hörmanseder), партнер-засновник