ABC- Hero1

Підвищення продуктивності та рентабельності компанії ABC Imaging UK завдяки новому рішенню для цифрового друку

Тепер, коли виробничі витрати під контролем, прибуток компанії ABC Imaging UK буде тільки збільшуватися. Крім того, завдяки вдосконаленому робочому циклу компанія може розширити асортимент послуг для клієнтів. Це, зокрема, виробництво високоякісних футлярів для документів, а також велика кількість нових продуктів і застосувань.

Завдяки принтерам і програмному забезпеченню Canon i Océ компанія ABC Imaging UK ще більше наблизилася до своєї мети — постійно вражати своїх клієнтів. «Зазираючи в майбутнє, я бачу лише успіх компанії ABC, — упевнено каже Гокінс. — Нам пощастило працювати з постачальником, який не тільки надає повний асортимент продукції, а й постійно допомагає в роботі з клієнтами та розвитку бізнесу. Завдяки робочому циклу Océ PRISMA й технології Canon imagePRESS ми скоротили свої операції та, як наслідок, підвищили продуктивність на 50 % і знизили витрати на 30 %».

ABC-image1
ABC-image2-595x380.jpg

«Упровадження друкарських машин Canon IMAGEPRESS C7010VPS дало нам змогу відмовитися від послуг багатьох сторонніх компаній. Відтепер ми виконуємо всю роботу на власних друкарських машинах, і наші клієнти задоволені якістю».

Рей Гокінс (Ray Hawkins), генеральний директор