Цифровий друк

Потрійні інвестиції
окупаються

Woman looks at photo prints from a display on top of high speed inkjet press

Розмаїття дизайну в промисловому друку

Компанія Solent Design Studio надає повний спектр послуг промислового друку. Ця сімейна фірма пропонує багатий асортимент друкованих продуктів, у тому числі бланки, листівки, посібники, календарі та книги, для клієнтів на півдні Англії.

Two men stand back to back in front of Solent warehouse

Нові інвестиції у цифровий друк

Компанія Solent Design Studio давно займається малотиражним цифровим друком, але її керівництво розуміло, що технології цифрового друку встигли зробити великий крок уперед. Фірмі необхідно було розширити свій спектр послуг малотиражного друку, перейти з літографічних технологій на цифрові, а також збільшити асортимент носіїв, форматів і матових покриттів, що вона пропонує клієнтам.

Після розмови з консультантами Canon і візиту до виставкового залу компанія Solent Design Studio придбала дві кольорових цифрових друкувальних машини: Canon imagePRESS C10000VP та imagePRESS C750 на 100 стор./хв, а також машину VarioPrint 6160 для монохромного друку.

Man examines pages of photo prints from commercial printer

Революція цифрового друку високоякісних фотографій

Сегмент послуг цифрового друку стабільно зростає і вже забезпечує компанії майже половину прибутків.

Завдяки суттєвому покращенню якості компанії Solent Design Studio вдалося в значній мірі перейти з літографічних технологій на цифрові – навіть там, де потрібна глибока заливка, спеціальні кольори й відтінки. Це означає, що студія тепер може пропонувати послуги малотиражного друку, що раніше було неможливо через використання літографічних друкувальних машин і низьку якість старих принтерів.

Man crouches with hand on top of tall stack of matt finish printed pages


ДОСВІД НАШОЇ РОБОТИ З КОМПАНІЄЮ CANON З МОМЕНТУ НАШОГО ЗНАЙОМСТВА ПО-СПРАВЖНЬОМУ НАДИХАЄ.

Мартін Рейнольдс (Martin Reynolds),
директор Solent Design Studio

Нові широкі можливості

Неперевершена якість друку і розширений вибір носіїв на цифрових друкувальних машинах Canon відкривають для компанії Solent Design Studio розмаїття можливостей.

Вона вже пропонує своїм клієнтам альбомні книги у форматі A4 завдяки функції двостороннього друку на банерах на машині imagePRESS C750. Крім того, 90 % візитних карток тепер друкуються за допомогою цифрових технологій на машині imagePRESS C10000VP, яка точно відтворює кольори Pantone і підходить для надмалотиражного друку на упаковках.

Задоволеність клієнтів стабільно зростає, і компанія Solent Design Studio тепер вирізняється на фоні конкурентів, пропонуючи дуже високу якість друку і широкий асортимент послуг.КОЛИ МИ ДЕМОНСТРУЄМО КЛІЄНТАМ МОЖЛИВОСТІ ЦИФРОВОГО ДРУКУ, ВОНИ ВРАЖАЮТЬСЯ.

Дізнайтеся, як наші послуги з друку можуть змінити ваш бізнес

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ