СТАТТЯ

Еволюція комп’ютеризованих робочих місць – дані досліджень Office Insights за 2018 р.

Робоче місце майбутнього

Завантажити звіт

Рухайся вперед

Завантажуй звіт, щоб дізнатися більше про те, як цифрові середовища розвиваються коло вас.

Завантажити звіт

Join the evolution

Тримай руку на пульсі

Швидкий розвиток технологій справляє значний вплив на сучасні офісні робочі місця. Цьогорічний звіт Office Insights присвячений вивченню того, як цифрові середовища змушують компанії шукати нові підходи до керування своєю діяльністю і стимулюють розвиток бізнесу.

Використовуючи дані 2550 опитувань у 24 країнах, автори звіту демонструють поточні зміни у робочій практиці та роль, яку технологія відіграє в цих змінах.

Дослідження показало, що друк документів досі залишається необхідною складовою сучасного бізнесу, хоча чимало компаній вже почали виділяти кошти на впровадження цифрових методів обробки документів з метою зменшити витрати на друк.

Keep up with moving times

Тепер, коли інформація є основою будь-якого бізнесу, все більшого поширення набуває автоматизована обробка – зокрема оцифровування паперових документів і комп’ютеризація робочих процесів. Намагаючись захистити свої електронні дані, компанії витрачають все більше коштів на необхідні рішення в галузі IT-безпеки.

Крім цих нових витрат, розповсюдження мобільних пристроїв і рішень, пов’язаних із використанням хмарних сховищ даних, означає, що дедалі більша кількість працівників обиратиме дистанційну роботу. Це означає нові проблеми, тож компанії змушені розробляти нові концепції, корпоративну культуру та IT-рішення для вирішення цих проблем. На фоні таких радикальних інновацій неминуче починається формування концепції комп’ютеризованих робочих місць майбутнього.

Keep up with moving times

Основні спостереження:

  • 36% представників вищого керівного складу вважають сканування необхідною функцією
  • 45% організацій планують виділяти кошти на вдосконалення документообігу протягом наступних двох років
  • За прогнозами аналітиків витрати на безпеку в галузі IT в 2018 році досягнуть трильйона доларів
  • 93% респондентів вважають, що використання хмарних застосунків стане нормою

Пов’язані рішення

Не впевнені, який продукт потрібен вашому бізнесу?

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ