Canon Camera

Компактні цифрові камери

Canon Камера PowerShot ZOOM (чорна) з покращеною мікропрограмою

Наблизьтеся до об’єкта зйомки із цим ергономічним і компактним телескопічним монокуляром чорного кольору. Ця камера ідеально підходить для прихованого спостереження за об’єктами завдяки швидкому триступеневому зуму, 12-мегапіксельному сенсору, який дозволяє робити зображення з позначкою дати та часу, ширшому діапазону ISO та збільшеному часу записування, що стало можливим за рахунок покращеної мікропрограмі.

Представляємо камеру Canon PowerShot ZOOM Black із покращеною мікропрограмою

Окрім можливостей, що надає PowerShot ZOOM Black*, покращена мікропрограма пропонує такі три функціональні переваги: ширший діапазон ISO, збільшений час записування відео й додавання позначки дати та часу на зображення.

Широкий діапазон чутливості ISO

Через специфічні потреби спеціалістів із відеоспостереження діапазон ISO було збільшено з 3200 до12800 для більшої чутливості за слабкого освітлення. Ця додаткова чутливість дозволяє легше розпізнавати об’єкти навіть в умовах недостатньої освітленості.5

Збільшений час запису відео

На відміну від стандартної моделі PowerShot ZOOM з обмеженою тривалістю запису 9 хвилин 59 секунд, ця модель відрізняється збільшеним часом запису, дозволяючи знімати безперервне відео у форматі Full HD тривалістю до 29 хвилин 59 секунд. Завдяки вбудованому акумулятору тривалість запису становить до 60 хвилин, що робить камеру ідеальною для збору доказів.6

Позначка дати й часу

Унікальність цієї моделі полягає в можливості додавання позначки часу на нерухомих зображеннях, що допомагає документувати події для збору доказів та ідеально підходить для роботи аварійно-рятувальних служб і правоохоронних органів.

Маленька, потужна, кишенькового розміру

Ця спеціальна модель PowerShot ZOOM матово-чорного кольору підходить для використання аварійно-рятувальними службами та правоохоронними органами, а також державними структурами. Завдяки спеціальному оновленню мікропрограми камера має цілу низку нових функцій, яких немає у споживчій моделі.

Кишенькова камера PowerShot, яка завжди дозволятиме вам бути ближче до об’єктів зйомки

Цей портативний цифровий монокуляр, який здійснює приховане відеоспостереження завдяки чудовій ергономіці та чорному матовому покриттю, оснащений виходом USB Type-C2, що робить його максимально універсальним.

Більша потужність для специфічних потреб

Запис відео у форматі Full HD тривалістю до 29 хвилин 59 секунд6 або знімки з роздільною здатністю 12 Мп із позначкою дати3 для отримання матеріалів, які можуть допомогти правоохоронним органам в умовах слабкого освітлення завдяки високій чутливості ISO5.

CANON PowerShot ZOOM Black

Інстинктивне керування для зйомки об’єктів на великій відстані

За повного автоматичного керування і базових налаштувань камера підтримує триступеневий зум з оптичною фокусною відстанню у 100 мм та 400 мм1 і цифровою відстанню у 800 мм, щоб ви могли з легкістю наблизитися до об’єкта зйомки.

CANON PowerShot ZOOM Black

Впевненість і стабільність

Знімайте впевнено завдяки 4-осьовому оптичному стабілізатору зображення і побачте, як саме буде виглядати знімок, через яскравий і чіткий електронний видошукач із роздільною здатністю 2,36 Мп.

Підключення, керування, творчість

Програма Canon Camera Connect дозволить знімати дистанційно через Wi-Fi. Крім того, ви можете позначати зображення геотегами завдяки підтримці зв’язку Bluetooth®4 з інтелектуальним пристроєм.

Наблизьтеся до об’єкта. А тепер наблизьтеся ще трошки.

Фокусна відстань 100 мм, 400 мм і навіть більше.

Технічні характеристики

 • Notification Imagee

  Висока чутливість ISO5

  Знімайте та передивляйтеся матеріали навіть за дуже слабкого освітлення

 • Notification Imagee

  Позначка дати й часу

  Запис доказів із додаванням позначки дати й часу3

 • Notification Imagee

  Триступеневий зум

  Швидке перемикання між фокусною відстанню 100, 400 або 800 мм1

 • Notification Imagee

  12-мегапіксельний сенсор

  Зйомка детальних нерухомих зображень

 • Notification Imagee

  Відео у форматі Full HD

  Знімайте відео високої якості у форматі 30p/25p/24p

 • Notification Imagee

  USB-C

  Для швидкої і зручної зарядки2

 • Notification Imagee

  Електронний видошукач

  Переглядайте, знімайте та змінюйте налаштування за допомогою яскравого електронного видошукача із роздільною здатністю 2,36 Мп

 • Notification Imagee

  Оптична 4-осьова стабілізація зображення

  Знімайте й переглядайте зображення з рук із меншим втомою

 • Notification Imagee

  Дистанційне керування

  Керування за допомогою програми Canon Camera Connect для прихованої зйомки

 • Notification Imagee

  Швидка безперервна зйомка

  Зйомка динамічних подій зі швидкістю до 10 кадрів на секунду.

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Для отримання додаткової інформації натисніть кнопку, щоб спеціаліст із продукції Canon зв’язався з вами
CANON PowerShot ZOOM Black

Комплектація

 • Камера PowerShot ZOOM Black з покращеною мікропрограмою

 • Інтерфейсний кабель IFC-100U

 • Ремінець для зап’ястка WS-800

 • Комплект із посібником користувача

Аксесуари

Компанія Canon рекомендує ці аксесуари сторонніх виробників для захисту та розширення функціональних можливостей вашої камери PowerShot ZOOM. Заповніть коротку форму, щоб надіслати запит для зв’язку спеціаліста з продукції Canon із вами

Пов’язана продукція

Натисніть посилання нижче, щоб дізнатися більше про лінійку біноклів Canon із відмінною оптичною якістю і функцією стабілізації зображення для надзвичайно сталого вигляду.

 • PowerShot ZOOM

  PowerShot ZOOM

  Якщо вас цікавить PowerShot ZOOM Black без покращеної мікропрограми, перегляньте відомості нижче.
 • Canon Camera

  МОРСЬКІ БІНОКЛІ

  Ці біноклі якнайкраще підходять для вітрильного спорту та інших розваг на воді, забезпечуючи комфортний перегляд навіть у бурхливих водах.

  • Обирайте варіант збільшення від 10 до 18 разів
  • Оптичний стабілізатор зображення для зменшення тремтіння під час знімання
  • Герметизація для захисту від несприятливих погодних умов та довговічність
 • Canon Camera

  БІНОКЛІ ДЛЯ ВИДОВИЩНИХ ВИДІВ СПОРТУ

  Ми пропонуємо дуже зручні, компактні й портативні біноклі для перегонів. Оптичний стабілізатор усуває тремтіння під час спостереження з рук, а широке поле огляду дає змогу швидко оглянути трек або небо та слідкувати за стрімким рухом об’єктів.

  • Збільшення від 8 до 12 разів
  • Оптичний стабілізатор зображення для зменшення тремтіння під час знімання
  • Компактність і легкість
 • Canon Camera

  БІНОКЛІ ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЗІРКАМИ

  Наші біноклі для спостереження за зірками оснащено більшою лінзою об’єктива, тому вони захоплюють більше світла вночі й мають вищі коефіцієнти збільшення, щоб ви могли бачити далі. Стабілізатор зображення забезпечує чіткий перегляд із рук, а можливість легко прикріпити бінокль до штатива дає змогу уникнути будь-якого тремтіння.

  • Обирайте варіант збільшення від 10 до 18 разів
  • Оптичний стабілізатор зображення для зменшення тремтіння під час знімання
  • Зручно складається
  1. Збільшення становить x1,2/x4,8/x9,6 за відстані 100/400/800 мм відповідно, указані тут фокусні відстані еквівалентні камерам формату 35 мм, а показник 800 мм досягається за рахунок 2-кратного цифрового збільшення оптичної фокусної відстані 400 мм.
  2. У комплект поставки камери не входить зарядний пристрій. Мінімальні вимоги щодо заряджання: джерело живлення, сумісне з USB PD; мінімум 5 В, 1,5 А, з виходом USB Type-C і кабелем USB Type-C до Type-C.
  3. Позначки дати лише для нерухомих зображень.
  4. Обладнано модулем Bluetooth® із низьким енергоспоживанням. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth SIG, Inc.; в усіх випадках компанія Canon Europe Ltd. використовує їх за ліцензією. Інші торговельні марки й комерційні найменування належать відповідним власникам. Wi-Fi® є зареєстрованим товарним знаком компанії Wi-Fi Alliance. Слово, знак і логотип Bluetooth® — це зареєстровані товарні знаки, що належать компанії Bluetooth SIG, Inc., які компанія Canon Inc. використовує за ліцензією. Інші торговельні марки й комерційні найменування належать відповідним власникам.
  5. Порівняно зі стандартним діапазоном чутливості ISO 100–3200, на зображенні можна буде помітити деякий «шум» (зернистість, точку блиску, смуги тощо) і нерівномірність кольорів, коли камера використовується в широкому діапазоні ISO 6400–12 800. Продуктивність автофокусування за слабкого освітлення (за встановлення ISO 6400–12 800) така сама, що й за стандартного діапазону ISO 100–3200.
  6. Максимальний час запису відео збільшується, але іноді це залежить від середовища/ситуації зйомки, і запис може припинитися до досягнення 29:59. Немає гарантії, що ви завжди зможете записувати відео з максимальним часом запису.