ПРОДУКЦІЯ

Куполоподібні камери

В умовах, коли важлива дискретність спостереження, наші куполоподібні камери є найкращим рішенням.

ДОКЛАДНІШЕ

PTZ camera

Широкий кут огляду

Компактні й приємні на вигляд, ці пристрої забезпечують відмінну якість зображення в широкому куті огляду, де б ви їх не встановили — на стіні чи на стелі. Вони ідеально підходять як для зовнішнього використання, так і для приміщень.

Компактність і дискретність

Наші куполоподібні камери розраховані на дискретне застосування, а моделі VB-S настільки мініатюрні, що легко вміщуються на долоні. Низка додаткових пристосувань для вбудованого монтажу дає можливість для дискретного встановлення кожної моделі, зберігаючи естетичний вигляд зони монтажу.

Віддалене керування функціями панорамування, нахилу, повертання та збільшення (PTRZ)

Після встановлення на ПК інструмента для налаштування кута камери можна дистанційно керувати функціями панорамування, нахилу, повертання та збільшення (P-T-R-Z). Це означає, що під час фізичного встановлення камери можна не враховувати такі фактори, як фокус і спрямування камери, оскільки це можна зробити за допомогою ПК. У результаті для встановлення камери знадобиться менше часу й менше персоналу.

Internal view of shopping centre

Зручність монтажу

Завдяки стандартним для галузі монтажних отворів для гвинтів, а також маркувальному шаблону, що входить до комплекту поставки, камера встановлюється легко й швидко. За допомогою додаткових пристосувань пристрій можна встановити на стелю, вимощену плитками, на стіну або навіть на стовпі. Електроенергія для камери надходить від джерела живлення або через мережу Ethernet, що надає додаткові можливості. Для встановлення надкомпактних моделей серії VB-S знадобиться лише один спеціаліст.

Easy

Бажаєте дізнатись більше про камери Dome?

Звернутися до групи підтримки мережевих камер

ЗАПИТАЙ МЕНЕ

Не впевнені, який продукт потрібен вашому бізнесу?

ЗАПИТАЙ МЕНЕ