ПРОДУКЦІЯ

Скринькоподібні камери

Призначені для охоронних систем у різноманітних умовах використання, наші скринькоподібні камери підходять для зовнішнього та внутрішнього застосування і мають широкий кут огляду.

ДОКЛАДНІШЕ

Box camera

Інтелектуальні функції

Окрім поєднання оптичного й цифрового зуму, роздільної здатності Full HD, наявності розумних функцій, зокрема інтелектуальної обробки затінення, ця потужна лінійка вирізняється надзвичайною компактністю, що є перевагою в умовах, де необхідна непомітність.

Широкий кут огляду

Завдяки широкому куту огляду до 112 градусів можна контролювати величезні території за допомогою лише однієї камери. Це дає змогу організовувати мережу відеоспостереження з меншою кількістю камер і заощаджувати кошти. За допомогою оптично скоригованих об’єктивів Canon, які зменшують ефект «риб’ячого ока», вдається зберегти вражаючу якість зображення навіть із найширшим кутом огляду.

Простота встановлення й використання

Ці камери розроблені для швидкого й простого встановлення і не потребують попереднього настроювання. Додаткові пристосування для зовнішнього встановлення дають змогу монтувати камери на стіні, стелі або стовпі з урахуванням індивідуальних потреб. Система електронного заднього фокусування, якою оснащені скринькоподібні камери VB-H та VB-M, дає змогу підтримувати фокус під час масштабування.

Internal view of shopping centre

Бажаєте дізнатись більше про камери Box?

Звернутися до групи підтримки мережевих камер

ЗАПИТАЙ МЕНЕ

Не впевнені, який продукт потрібен вашому бізнесу?

ЗАПИТАЙ МЕНЕ