Océ Colorado 1650

Зручний вибір

Océ Colorado 1650
Océ Colorado 1650

до 159 м2/год

у режимі друку глянсового зображення

до 1800 точок/дюйм

роздільна здатність друку

2 рулони

автоматична подача та заміна рулону

1625 мм

максимальна ширини рулону

Принтери, які використовують технологію UVgel однаково гарно друкують як на матових, так і на глянсових поверхнях

Визначте нові напрямки розвитку бізнесу з вражаючими можливостями застосування. Océ FLXfinish надає можливість друкувати з бездоганним глянсовим або розкішним матовим ефектом незалежно від носія. Створюйте дизайнерські шпалери, приголомшливі наклейки або розкішні передні і задні панелі, які змусять людей зупинитися і подивитись на них, дотримуючись стислих термінів і встановленого бюджету.

Один принтер Два варіанти обробки

Вражайте своїх клієнтів глянцевими плакатами, які виділяються серед інших або шпалерами з правильною глибокою матовою обробкою та блискучими кольорами, роздруковані на одному пристрої. Більше не треба змінювати чорнила або папір!

Неперевершена універсальність

Створюйте довговічні якісні роздруківки на різних носіях, включаючи SAV, поліефірні тканини, термочутливі матеріали та звичайний папір. Гнучка і більш еластична формула чорнила UVgel забезпечує ідеальну плавність зображення, навіть коли роздруківки складаються, згинаються чи згортаються.

Дивовижна продуктивність

Скоротіть час виконання робіт завдяки підвищеній швидкості обробки. Два рулонних носії з функцією динамічного перемиканням в режимі онлайн і можливості додавання чорнила під час друку дозволяють друкувати безперервно для досягнення неперевершеної продуктивності.

UVgel printer


Умови ринку вимагають від кожного бути більш швидким, більш економічним та, безперечно, кращим. Ми завжди були в умовах певних обмежень, до моменту доки ми не відкрили Colorado.

Майкл Хіманн (Michael Hiemann) – Siepro (Німеччина)

Неперевершена автоматизація

Немає потреби витрачати час на додатковий догляд і контроль: скористайтеся перевагами безперервного контролю друкуючих головок, їх автоматичного обслуговування, автоматизованій зміні потоків носіїв і модулю намотування рулонів.

Низькі операційні витрати

Оптимізуйте статтю видатків завдяки зменшенню витрат чорнила, низькій загальній вартості витрат на обслуговування та використанню економічно-ефективних носіїв. Завдяки неперевершеному рівню автоматизації ви можете легко зменшити час роботи оператора.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Основні технічні характеристики

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Максимальна швидкість до 159 м2/год у режимі друку глянсового зображення

Océ FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Світлодіодна фотополімеризація Océ FLXfinish з глянсовою модуляцією

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 рулони з автоматичним подаванням і перемиканням, ширина до 1625 мм

Print resolution 600x1800 dpi

Роздільна здатність друку до 1800 точок/дюйм

Усі технічні характеристики

Key Specifications
Applications

Прикладні програми

Océ FLXfinish пропонує вам вибір між глянсовою або матовою поверхнею без необхідності заміни чорнила або носія. Чорнила UVgel підтримують широкий діапазон носіїв, включаючи самоклеючі вініли і поліефірні тканини. Підвищені параметри гнучкості, дозволяють згинати або скручувати роздруківки та не перейматись стосовно цілісності зображення.

Wall decoration with the perfect finish

Декорації на стіни у неперевершеній обробці

Згідно з останніми тенденціями дизайну інтер'єру, високоякісні шпалери повинні мати глибоке матове покриття. За допомогою Océ FLXfinish ви легко зможете підвищити цінність декорації на стіні за простого натискання кнопки.

Eye-catching front- and backlits

Зображення, що приваблює погляди

Зверніть увагу перехожих на зображення, завдяки відмінній якості друку елементів переднього та заднього плану. Технологія UVgel гарантує багату передачу кольору та елегантну матову обробку, яка не пошкоджується при монтажі.

Gallery-quality canvasses

Полотна студійної якості

Виготовлення полотен високої якості може бути важким, через можливу необхідність складання, розтягування й зшивання матеріалу. Завдяки універсальності використання принтера Océ Colorado 1650 з гелевими чорнилами UVgel створювати студійні полотна стало надзвичайно легко.

Economical disposable posters

Плакати — вигідні за ціною

Збільшить прибутковість бізнесу завдяки преміальним плакатам, надрукованим на звичайному папері. Завдяки чорнилам UVgel та обробці Océ FLXfinish, кінцева якість настільки висока, що клієнти не можуть навіть визначити різницю.

Jaw-dropping durable POP posters

Плакати що вражають

Ніщо не вражає так, як величезний плакат. Односторонній або двосторонній друк, з принтерами Océ Colorado можливо все. Завдяки обробці поверхні за допомогою UVgel, це інвестиції, які будуть приносити прибуток довгий час.

No-wear decals

Наклейки з підвищеною зносостійкістю

Друкуйте зображення стійкі до подряпин, води й навіть графіті, з шириною полотна до 1,6 м без потреби ламінування. Ідеально підходить для флорографіки, наклейок на стіни та зображень на транспортних засобах, останні стійки до реагентів для миття автомобіля.

Soft signage

Вивіски

Вивіски — преміальний продукт, який застосовується у багатьох сферах. Такий продукт повинен виглядати бездоганно, без додаткової обробки. Завдяки використанню гелевих чорнил, навіть якщо вивіска була пошкоджена під час транспортування в неї все одно буде бездоганний вигляд.

Durable banners

Стійкі банери

Створюємо видатні банери. Глянсове покриття для фотографій або матове для текстових документів. Відмінна якість, надійність, стійкий до подряпин і, найважливіше — економічність.

Technologies that make sense

Доречні технології

Принтер Océ Colorado 1650 являє собою набір найновіших розробок. Завдяки використанню технологій UVgel та Océ FLXfinish ми змінили правила гри. Насолоджуйтеся універсальністю застосування, якісним зображенням, підвищеною продуктивністю при низьких експлуатаційних витратах!

Технологія UVgel

Унікальна технологія ‘друк та обробка’ завдяки якій гелеві чорнила засихають миттєво, а після цього піддаються світлодіодній обробці. Перевага гелевих чорнил над звичайними полягає в тому, що їх можна вносити у більшій кількості за меншу кількості проходів, при цьому через природу чорнил вони не так розтікаються по поверхні. Це призводить до надзвичайно чітких роздруківок з широкою гамою кольорів. Без запаху та надзвичайно стійкі.

Технологія Océ FLXfinish

Ця оригінальна технологія дозволяє взяти максимум переваг від технології UVgel за допомогою одно- або двоступеневої обробки. Вона пропонує вам вибір між глянсовою або матовою поверхнею без необхідності заміни чорнила або носія. Насолоджуйтесь яскравими матовими роздруківками на глянсових і більш пористих/структурованих носіях, таких як звичайний папір без покриття.

Чорнила UVgel

Гнучкий та більш еластичний матеріал чорнил дозволяють друкувати на широкому діапазоні носіїв, включаючи звичайний папір, самоклеючі вініли та поліефірні тканини. Завдяки підвищенню параметрів гнучкості, ви можете згинати або скручувати роздруківки та не перейматись стосовно цілісності зображення, як на звичайних вивісках так і на витончених творчих полотнах.

UVgel gel inks
Océ PAINT technology

Технологія Océ PAINT

Більше не треба необхідності доглядати за принтером, станом головок для друку, форсунок, тепер все це контролюється вбудованою п'єзоакустичної технології (PAINT). У разі виявлення несправної форсунки, вона (тимчасово) вимикається, а її робота у повній мірі компенсується сусідніми форсунками. Друкуючи головки можуть очищувати самі себе. Повна автоматизація

Бажаєте дізнатись більше про Océ ColorWave 1650?

Зверніться до нас вже сьогодні!

ЗАПИТАЙ МЕНЕРаніше, щоб досягти матового ефекту доводилось ламінувати зображення, тепер це все в минулому. З принтером Colorado 1650 ви можете роздрукувати зображення у матовому форматі.

Йерун Рендерс (Jeroen Renders) – Studio Schoot (Нідерланди)
Quote renders

Готові розширити можливості вашого бізнесу за допомогою нового застосунку?

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС