alt text goes here

РАЗОМ ІЗ СКАНЕРАМИ IMAGERUNNER ADVANCE DX

Розширюйте можливості своєї робочої сили і прискорюйте цифрову трансформацію, розвиваючи робочі процеси і продуктивність вашого бізнесу за допомогою смарт-технологій.

Зробити запит

БЕЗПЕЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ, ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ

Найсучасніші технології, які розроблені на основі imageRUNNER ADVANCE DNA від компанії Canon.

Функція підключення до хмари

Друкуйте з місця де б ви не були з повним забезпеченням безпеки для документів і управляйте друком за допомогою хмарних рішень, таких як uniFLOW Online.

Цифрові робочі смарт-процеси

Сучасне обладнання та інноваційне програмне забезпечення працюють разом, щоб оцифрувати дані і модернізувати бізнес-процеси.

Ефективність автоматизації

Зменшіть трудомістку ручну роботу за рахунок упорядкування робочих процесів збору та зберігання документів за допомогою інтелектуальної автоматизації.

Високопродуктивне сканування

Швидке, тихе і безтурботне сканування документів підтримує різні формати паперу і забезпечує можливість пошуку відсканованих даних.

360° security

Захистіть кожен крок цифрової трансформації за допомогою повного захисту документів, пристроїв та вашої мережі

Увімкнення цифрової трансформації

Майбутнє бізнесу — це цифровий формат. Відкрийте для себе нове покоління підключених смарт-пристроїв, які створені на основі Canon imageRUNNER ADVANCE DNA, щоб розвинути і розширити можливості вашого бізнесу: Canon imageRUNNER ADVANCE DX.

Завантажити брошуру

Download brochure

Зробіть наступний крок у вашій цифровій трансформації за допомогою багатофункціональних принтерів Canon imageRUNNER ADVANCE DX.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС

Знайдіть рішення для підтримки цифрової трансформації

Безпека гарантована

Повний захист ваших документів, мережі та пристрою за допомогою використання програми 360 security, включаючи McAfee Embedded Control, що забезпечує вам належний рівень безпеки.

Security, assured

uniFLOW Online

Краще підключайтеся і використовуйте можливості хмари за допомогою єдиного інтегрованого рішення. uniFLOW Online спрощує управління друком та зменшує витрати за допомогою інтелектуального аудиту, складання бюджету та звітності. Працюйте розумніше, скануючи кілька елементів за допомогою функції сканування декількох полів і редагуючи параметри друку на пристрої для точного виведення.

Переглянути брошуру про uniFLOW Online Express

Дізнайтесь онлайн про переваги uniFLOW

colleagues discussing data

Відкрийте для себе новітні технології смарт-друку та смарт-сканування.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС