imageRUNNER ADVANCE DX 6000i

Canon imageRUNNER ADVANCE DX 6000i MFP

Досягніть максимальної ефективності завдяки високошвидкісному друку документів на нашому багатофункціональному монохромному пристрої формату A3.

Зробити запит

Перспектива вашого бізнесу є в світі цифрової трансформації

Завдяки розвитку інноваційних технологій сканування та розумному програмному забезпеченню.

Співпраця з хмарою

Отримайте доступ до документів з будь-якого місця, у багаторазових форматах для проведення легкої обробки з покращеним зв’язком із хмарою.

Спростіть управління друком

Централізовано управляйте налаштуваннями друку і аналізуйте використання пристрою за допомогою uniFLOW Online Express, як стандартну модель.

Сканування із використанням передових технологій

Новий механізм подачі паперу і скло, яке стійке до плям є унікальними для Canon, забезпечуючи високошвидкісний і високоточний рівень сканування.

Story1

Автоматизація робочого процесу

Ефективно оцифруйте документи за допомогою інтуїтивного та автоматизованого сканування, зберігання та пошуку робочих процесів.

Гарантована безпека

Для гарантування вашого спокою документи, пристрої та мережі захищені за програмою комплексної безпеки.

Офіс, який має стабільно високий рівень продуктивності

Низьке споживання енергії, безшумна робота та зменшення рівня викидів сприяють покращенню екологічних умов вашого офісу.

Story2

Технічні характеристики продукту

До 60 стор./хв. (A4)

Швидкість друку

270 зобр./хв. (A4)

Швидкість сканування

uniFLOW Online Express

Встановлюється як стандартна модель

10,1-дюймовий

Повністю цифрова кольорова сенсорна панель

Усі технічні характеристики

Product Specifications

завантажте його,

Таблиця переваг

Відкрийте для себе переваги інтегрованих інтелектуальних технологій і програмного забезпечення вісіх пристроїв imageRUNNER ADVANCE DX 6000i.

Завантажити брошуру

Benefit Datasheet

Розширюйте можливості власного бізнесу з виробництва та сканування документів за допомогою багатофункціонального принтера imageRUNNER ADVANCE DX 6000i.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС

Перегляньте весь асортимент

Enabling_digital_transformation

Увімкнення цифрової трансформації

Майбутнє бізнесу – це цифровий формат. Canon imageRUNNER ADVANCE DX – це нове покоління смарт-пристроїв, які розроблені для підтримки та прискорення кожного кроку вашої цифрової трансформації. Створені з використанням Canon imageRUNNER ADVANCE DNA, сучасні технології та програмне забезпечення працюють разом, щоб оцифровувати, автоматизувати і оптимізувати контент-орієнтовані робочі процеси.Безпека гарантована

Повний захист ваших документів, мережі та пристрою за допомогою використання програми 360 security, включаючи Embedded Control Software, що забезпечує вам належний рівень безпеки.

[MASTER] A IMAGE


uniFLOW Online

Краще підключайтеся і використовуйте можливості хмари за допомогою єдиного інтегрованого рішення. uniFLOW Online спрощує управління друком та зменшує витрати за допомогою інтелектуального аудиту, складання бюджету та звітності. Працюйте розумніше, скануючи кілька елементів за допомогою функції сканування декількох полів і редагуючи параметри друку на пристрої для точного виведення.

Переглянути брошуру про uniFLOW Online Express

Дізнайтесь онлайн про переваги uniFLOW

uniFLOW Online

Прискорте зростання продуктивності свого бізнесу за допомогою інтелектуальних багатофункціональних пристроїв.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС