Canon Camera

Модулі вдосконаленої автоматизації

Модулі вдосконаленої автоматизації

Для серії imagePRESS C10010VP

Забезпечуйте стабільно високу якість друку, не витрачаючи час та гроші на ручні перевірки та коригування

Забезпечення якості друку у виробничих середовищах часто є трудомістким процесом, що вимагає годин перевірки, ручного коригування та повторного друку. Пристрої серії imagePRESS C10010VP підтримують дві додаткові функції автоматизації, з якими всі ці завдання виконуватимуться без вашого втручання.

Автоматизуйте налаштування реєстрації та кольорового тону перед друком

Налаштування кольорового тону та поздовжньої реєстрації перед друком може значно збільшити час друку. З блоком розпізнавання налаштування перед друком виконується лише одним натисканням.

Зберігайте параметри кольору та реєстрації під час друку

Блок безперервно контролює кольоровий тон та реєстрацію на кожній сторінці під час друку, забезпечуючи зворотний зв’язок із двигуном для коригування параметрів і підтримання стабільності.

Гарантуйте ідеальну якість кожної сторінки

Він перевіряє кожен аркуш на наявність пилу, плям, смуг та інших дефектів та регулює рівні точності. Потім він може автоматично передрукувати будь-які дефектні сторінки, якщо це потрібно, щоб усі роздруківки були ідеальними.

Sensing Video
Inspection Unit

Дізнайтеся більше про модулі автоматизації серії imagePRESS C10010VP

Додаткові функції автоматизації від Canon — це вдосконалені функції контролю якості, що призначені для забезпечення відповідності результатів друку найвищим стандартам.

Див. брошуру

Дізнайтеся про можливості пристроїв серії imagePRESS C10010VP та додаткових модулів удосконаленої автоматизації.

Подібні продукти й вироби

 • Серія imagePRESS C10010VP

  Пристрої серії imagePRESS C10010VP призначені для середовищ із великими обсягами друку, що прагнуть до збільшення обсягів, розширення спектра послуг, покращення якості та збільшення прибутків.

 • Блок контролю

  Блок контролю imagePRESS C10010VP

  Підтримуйте стабільно високу якість без витрат часу та грошей на ручні перевірки. Блок контролю автоматично перевіряє кожну надруковану сторінку на наявність таких дефектів, як бруд, спотворення та смуги, і може видаляти та автоматично передруковувати сторінки з дефектами.

 • Блок розпізнавання

  Блок розпізнавання imagePRESS C10010VP

  Стабільність результатів друку щоразу. Блок розпізнавання автоматично налаштовує та контролює поздовжню реєстрацію і кольоровий тон до та під час друку й коригує параметри під час виконання завдання для забезпечення відповідності налаштуванням.

 • Бажаєте дізнатись більше про цей продукт?