Canon i-SENSYS MF730 Series

Canon MF730 Series

Ідеальний варіант для малого бізнесу з кольоровим сенсорним екраном 12,7 см, бібліотекою програм і бездоганно високою продуктивністю.

Новий рівень можливостей кольорового лазерного друку

Принтери MF730 Series із підтримкою мобільних пристроїв розроблено для сучасних робочих місць і оснащено всіма новими лазерними технологіями Canon. Вони забезпечують зручне керування за допомогою сенсорного екрана без клавіш, підключення Wireless Direct і швидкий кольоровий високоякісний друк.

Технічний проспект

i-SENSYS MF730 Series

Інноваційна лінійка багатофункціональних кольорових лазерних принтерів з інтуїтивно зрозумілими функціями та надзвичайно продуктивним друком зі швидкістю 27 стор/хв.

Переглянути відео

uniFLOW Online Express

Візьміть під свій контроль управління друком та витратами, оптимізуючи свої пристрої Canon за допомогою безпечного хмарного рішення. Програма uniFLOW Online Express, що постачається разом із останніми офісними пристроями Canon, підвищить продуктивність та максимізує ваші інвестиції. Оновіть існуючі пристрої, зареєструвавшись онлайн.

Переглянути брошуру

Реєстрація в uniFLOW Online Express

colleagues discussing data

Canon MF732Cdw

MF732Cdw — це повноцінне багатофункціональне рішення, розроблене спеціально для підвищення продуктивності малих підприємств. Він забезпечує високоякісний кольоровий лазерний друк зі швидкістю 27 стор/хв й має сенсорний екран 12,7 см.

Canon MF734Cdw

Цей кольоровий лазерний БФП є комплексним рішенням для малого та середнього бізнесу. Поєднання зручних функцій, як-от швидке однопрохідне двостороннє сканування, кольоровий сенсорний екран 12,7 см і швидкий двосторонній друк, гарантує підвищення продуктивності.

Canon MF735Cx

MF735Cx — це ідеальне поєднання зручності та інновацій, створене для прогресивних малих і середніх підприємств. Інтуїтивно зрозумілі функції бібліотеки програм, сенсорний екран 12,7 см і дивовижна якість відбитків роблять його неперевершеним принтером для малого бізнесу.

Awards

Витр. матеріали

Аксесуари