Суспільство — Соціально відповідальна діяльність

Наша компанія прагне виконувати корпоративні соціальні зобов’язання перед усіма зацікавленими сторонами. Філософія Kyosei відбиває наше бачення щодо гармонійного співіснування і співпраці всіх людей незалежно від їхніх рас, політичних поглядів, статі, кваліфікації, релігійних переконань і культури.

Воно передбачає:
• повагу до споживачів;
• навчання працівників;
• підтримку спільнот, у яких здійснюється діяльність компанії;
• зменшення шкідливого впливу нашої діяльності на навколишнє середовище.

Зацікавленими сторонами для компанії Canon є наші інвестори, неурядові організації, споживачі, місцеві спільноти, працівники компанії та постачальники. Ми маємо зобов’язання перед кожною групою зацікавлених сторін і стежимо за тим, щоб виконувати свої зобов’язання та виправдовувати сподівання, пов’язані з нашою компанією. Ми допомагаємо працівникам компанії зрозуміти свою роль у підтримці бізнесу, оскільки прагнемо прозорої та етичної діяльності, досягаючи водночас стабільного економічного зростання.

Ми співпрацюємо з організаціями, окремими користувачами і спільнотами, у яких здійснюємо діяльність нашої компанії, допомагаючи вирішувати проблеми в соціальній сфері та сфері охорони здоров’я, а також стимулюючи процвітання та створення доходу. Ми інвестуємо кошти в регіональні й місцеві проекти і втілюємо в життя власні заходи корпоративної соціальної відповідальності у спільнотах, від яких залежить наша компанія.

Сфери підтримки
Наша компанія підтримує спонсорські та партнерські стосунки у п’ятьох сферах. Вони є віддзеркаленням іміджу компанії та нашої корпоративної філософії.

  • Мистецтво і культура — компанія Canon є спонсором тижнів моди в Лондоні, Мілані та Парижі, а також Лондонського симфонічного оркестру.
  • Спорт: у країнах Європи, Близького Сходу та Африки ми є довгостроковим спонсором футбольних змагань, спонсором змагань із фігурного катання на ковзанах під егідою Міжнародного союзу ковзанярів (ISU) та змагань із легкої атлетики під егідою Міжнародної любительської легкоатлетичної федерації (IAAF) у рамках Світової серії до 2016 р.
  • Освіта і наука — Фонд Canon зміцнює культурні й наукові зв’язки між Європою та Японією.
  • Гуманітарна допомога — підтримка нашою компанією Товариства Червоного Хреста охоплює такі заходи, як ліквідація наслідків стихійних лих, допомога молоді з неблагополучних сімей тощо.

Докладніша інформація

Що таке Kyosei?
Дізнайтеся більше про наші регіональні проекти.
Дізнайтеся більше про наші проекти місцевої підтримки.
Дізнайтеся більше про нашу політику щодо робочого простору та підтримку працівників.
Дізнайтеся, як компанія Canon зменшує шкідливий вплив на довкілля.
Дізнайтеся, як компанія Canon дотримується законів та нормативних актів з економічного та комерційного управління.
Звіт компанії Canon про розумне використання ресурсів у країнах Європи, Близького Сходу та Африки за 2013 р.

spacer
					image
Суспільство
Регіональна політика
Місцевий
Робоче середовище
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів
Canon Europe sustainability report