Використання — Збереження ресурсів і заощадження коштів

Завдяки використанню наших виробів, послуг і рішень споживачі зберігають ресурси, заощаджують свої кошти, а також зменшують шкідливий вплив на довкілля, спричинюваний використанням виробів. Інновації та вдосконалення передбачають, що під час використання наявних функцій наші вироби споживають менше енергії та паперу. Завдяки цьому зберігаються ресурси та зменшуються викиди в атмосферу вуглекислого газу. Це стосується всіх продуктів — від багатофункціональних пристроїв до офісних калькуляторів.

Згідно з Угодою про добровільні зобов’язання Європейського Союзу щодо збереження світових ресурсів для обладнання з обробки зображень, підписаною компанією Canon, ми маємо суворі зобов’язання зі збереження енергії та заощадження паперу.

Заощадження енергії

Заощадження ресурсів

Зменшення викидів двоокису вуглецю

Заощадження часу

Заощадження енергії

Переважна більшість виробів компанії Canon відповідає вимогам програми Energy Star®. Це означає, що типове споживання електроенергії (TEC) є одним із найефективніших. За ефективне використання енергії ми отримали від компанії Buyers Laboratory LLC (BLI) кілька нагород «Видатне досягнення», зокрема в рамках зимових нагород 2014 р. наша виробнича лінія багатофункціональних принтерів A4 отримала від компанії BLI першу нагороду «Лінія року», а також винагороди для окремих виробів. Для отримання докладніших відомостей відвідайте цю сторінку.

Певна кількість виробів Canon також маркується відповідно до добровільної програми Blue Angel (Der Blaue Engel), яка діє в Німеччині. Це стосується стандартних конфігурацій пристроїв. У представництві компанії Canon у вашій країні можна отримати відомості щодо інших відповідних вимог.

Технологія термозакріплення за запитом компанії Canon (термозакріплення тонера на папері) також заощаджує енергію. У виробах imageRUNNER ADVANCE використовується спеціальна термозакріплювальна плівка та керамічний нагрівач, який постійно працює, забезпечуючи швидший вихід із режиму сну, швидкий друк перших зображень і суттєво менший рівень енергоспоживання — для деяких моделей він майже на 80 % менше порівняно із традиційними системами з термозакріплювальним валиком.

100 % наших моделей PIXMA відповідають стандарту Energy Star®, маючи найнижчі показники в режимі сну.

Деякі калькулятори працюють тільки на сонячних елементах живлення, а інші оснащено параметром автоматичного вимкнення для заощадження заряду елемента живлення.

  Вгору

Заощадження ресурсів

Зображення_жовтогарячий банер_ВикористанняНаші вироби, послуги та рішення допомагають споживачам заощаджувати ресурси багатьма способами. Служба Managed Print Service визначає, що саме споживачі можуть заощадити в середовищі друку, а служба послуг для бізнесу Canon не обмежується друком і керуванням документів, зосереджуючи увагу на керуванні інформацією та носіями, а також цифровими процесами на кількох каналах.

Папір: функції та програмне забезпечення виробу допомагають споживачам керувати потребами друку, заощаджуючи ресурси.

  • Налаштування двостороннього друку за промовчанням заощаджує близько 50 % паперу. Відповідно до Угоди про добровільні зобов’язання Європейського Союзу, підписаної компанією Canon, з 1 січня 2012 р. двосторонній друк у пристроях із цією функцією налаштовано за промовчанням.
  • Друк двох або кількох сторінок на кожній стороні паперу (друк 2 на 1, 4 на 1, Декілька) заощаджує ще більше паперу. Відповідно до Угоди, друк кількох сторінок на одній стороні паперу є стандартною функцією.
  • Налаштування чорно-білого друку за замовчуванням заощаджує чорнило.
  • Використання захищеного друку (коли принтер визначає власника документа) зупиняє накопичення скасованих відбитків на принтері, зокрема конфіденційних документів, і підвищує рівень захисту інформації.
  • Цифровий обмін документами — без виконання друку — заощаджує ще більше паперу. Докладніше про рішення для обробки документів компанії Canon.
  • Деякі пристрої серії PIXMA компанії Canon мають параметр ECO, який визначає, скільки паперу, енергії та вуглекислого газу (CO2) заощадив користувач, використовуючи правильні параметри на виході.

Ми дотримуємося політики раціонального використання паперу — зокрема, у нас є ланцюг постачання для всієї мережі розподілу паперу. У 2013 р. на сертифіковані й відновлені сорти паперу припадало 86 % сукупного обсягу продажів паперу, а в деяких країнах клієнтам пропонується папір із нейтральним рівнем викидів сполук вуглецю. Наші поставки паперу відповідають Регламенту ЄС щодо лісоматеріалів (EU Timber Regulation).

Чорнило: у моделях PIXMA окремі чорнильниці дають змогу заощаджувати чорнило більше, оскільки кожну чорнильницю можна замінити окремо. І в моделях PIXMA, і в деяких великоформатних принтерах використовується чорнило на водній основі. Оскільки вони не містять розчинників, вони менш шкідливі для навколишнього середовища. Чорнильниці великоформатних принтерів обладнані також додатковою чорнильницею, яка забезпечує повне використання чорнила в чорнильному картриджі перед заміною. Крім того, у них передбачено економний режим для друку з менш насиченим кольором, що заощаджує близько 20 % чорнила.

Дізнайтеся більше про моделі PIXMA та великоформатні принтери.

Тонер: картриджі з тонером для лазерного друку допускають повну вторинну переробку, що дає змогу неперервно використовувати ресурси повторно, максимізуючи ефективність. Дізнайтеся більше про програму з утилізації відходів електричного й електронного обладнання для вторинної переробки картриджів із тонером для лазерного друку, яка діє у 18 країнах Європи, і про способи вторинної переробки використаних картриджів із тонером. Ми також проводимо програму Збирання картриджів для струминного друку в загальноєвропейському масштабі у 15 країнах.

Програма заводського виготовлення нових моделей: дізнайтеся, як у компанії Canon діє Програма заводського виготовлення нових моделей, яка дає багатофункціональним принтерам друге життя. 

Переглянути брошуру Програми заводського виготовлення нових моделей.

Переглянути відео Програми заводського виготовлення нових моделей.

Дізнайтеся про зобов’язання компанії Canon щодо виробів, термін експлуатації яких минув.
Див. визначення Програми заводського виготовлення нових моделей компанії Canon.

  Вгору

Зменшення викидів двоокису вуглецю

Ефективніший друк, знижений рівень використання енергії та настроювання параметрів друку зумовлюють зниження рівня викидів двоокису вуглецю (CO2). В Австрії, Німеччині, Нідерландах і Швейцарії компанія Canon навіть пропонує споживачам, які купують або орендують новий пристрій imageRUNNER ADVANCE, друк із нейтральним рівнем викидів вуглецю. Пропозиція передбачає нейтралізацію викидів вуглекислого газу (CO2) під час друку та технічного обслуговування. Дізнайтеся більше про друк із нейтральним рівнем викидів вуглецю компанії Canon Austria.

  Вгору

Заощадження часу

Після установки служба електронного обслуговування забезпечує споживачам швидше усунення неполадок, оскільки пристрій можна обслуговувати віддалено. Завдяки цьому зменшується рівень викидів двоокису вуглецю (CO2), який був би викликаний візитом інженера.

  Вгору

spacer
					image
Довкілля
Виробництво
Вторинна переробка
Операції
ISO 14001
Глосарій
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів
Canon Europe sustainability report