Звіти компаній Canon Europe і Canon Inc. про розумне використання ресурсів.

Звіти регіональної компанії Canon Europe про розумне використання ресурсів охоплюють операції Canon у Європі, на Близькому Сході та в Африці, висвітлюючи широкий спектр питань — від заходів щодо охорони навколишнього середовища до підтримки спільнот.

Для підготовки регіонального звіту компанії Canon про розумне використання ресурсів у країнах Європи, Близького Сходу та Африки за 2013 р. ми використовуємо вказівки Глобальної ініціативи щодо звітності (GRI) із застосуванням рівня B. Ознайомтеся тут із таблицею Глобальної ініціативи щодо звітності (GRI) (лише англійською мовою).

Компанія Canon Inc., наш головний офіс у Японії, публікує екологічні звіти з 1990-х рр., а щорічні міжнародні звіти про розумне використання ресурсів для Canon Group — починаючи з 2003 р. Ці звіти розкривають наші цілі, заходи й досягнення у сфері екології, пов’язані з проектуванням і виробництвом продукції, яка зменшує шкідливий вплив на довкілля й допомагає споживачам заощаджувати енергію та інші ресурси. Звіти також висвітлюють економічний і соціальний вплив діяльності Canon Group.

Звіти компаній Canon Europe і Canon Inc. про розумне використання ресурсів доступні для завантаження нижче.

Canon EMEA Sustainability Report 2013 [PDF, 1.7 MB]
Canon EMEA Sustainability Report 2012 [PDF, 951 KB]
Canon Europe Sustainability Report 2011-2012 [PDF, 1.7 MB]
Canon Inc. Sustainability Report 2014 [PDF, 8.4 MB]
Canon Inc. Sustainability Report 2013 [PDF, 8.2 MB]
spacer
					image
Довкілля
Виробництво
Використання
Вторинна переробка
Операції
ISO 14001
Глосарій
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди