Вторинна переробка — внесок в економіку з багаторазовим використанням продукції

Щоб зберегти обмежені природні ресурси та допомогти пом’якшити кліматичні зміни, наша компанія бере на себе відповідальність за вторинне використання та переробку матеріалів, деталей і компонентів. Ми працюємо за кількома програмами вторинного використання й переробки ресурсів, зменшуючи вплив на навколишнє середовище та пропонуючи нашим клієнтам екологічно безпечні вироби.

Щоб переглянути наш список екологічних термінів, завітайте до глосарія.

Угода про добровільні зобов’язання Європейського Союзу щодо збереження світових ресурсів для обладнання з обробки зображень, підписана компанією Canon, містить перелік зобов’язань, які стосуються надання інформації щодо варіантів використання витратних матеріалів наприкінці строку їх служби.

Ми вживаємо заходів задля переробки й відновлення виробів і матеріалів у багатьох галузях.

Відходи

Пляшки з тонером

Струменеві картриджі

Вторинна переробка картриджів із тонером

Програма заводського виготовлення нових моделей

Відновлювальний ремонт

Завершення терміну експлуатації

Відходи

Ми повторно використовуємо відходи з наших виробів і переробляємо їх на нові вироби з метою збереження ресурсів. Наприклад, ми переробляємо пластик із повернутих пристроїв на нові вироби, зокрема imageRUNNER ADVANCE і корпуси для калькуляторів. Блістерна упаковка картриджів для струминних принтерів тепер виготовляється із пластику після вторинної переробки (щонайменше 70 %).

  Вгору

Пляшки з тонером

Ми не маємо належної загальноєвропейської програми повернення та переробки пляшок із тонером. Для отримання відомостей щодо будь-якої служби переробки пляшок із тонером, що пропонує компанія Canon у вашій країні, зверніться до місцевого представництва компанії Canon. Про бажані способи утилізації можна також дізнатися в місцевій адміністрації або в організації, що відповідає за переробку відходів. Найчастіше пляшки з тонером можна переробити разом з іншими пластмасовими виробами, оскільки вони не містять небезпечних матеріалів і створюють незначний вплив на навколишнє середовище під час переробки в місцевих умовах.

  Вгору

Струменеві картриджі

Наша програма повернення струйних картриджів діє в 15 країнах Європи Дізнайтесь, як віддати на повторну переробку картридж для струминного друку.

  Вгору

Вторинна переробка картриджів із тонером

tcrp25th_logo_c

Компанія Canon першою запровадила програму вторинної переробки картриджів із тонером для лазерних принтерів у 1990 р. Щороку ми збираємо приблизно 20 000 тонн картриджів із тонером у всьому світі, що дало змогу уникнути викиду 30 000 тонн вуглекислого газу та необхідності придбання 15 000 тонн нової сировини. Дізнайтеся більше про наші 25 років вторинної переробки.

Програма утилізації відходів електричного й електронного обладнання функціонує у 18 країнах Європи. Споживачі можуть безкоштовно повернути нам використані картриджі. Тоді 100 % картриджів буде повторно використано або перероблено на нові за допомогою процедури замкненого циклу. Це дає змогу неперервно використовувати матеріали картриджів із тонером повторно, і якість пластику не знижується. Дізнайтесь, як віддати на повторну переробку картриджі з тонером для лазерного друку.

Замкнений цикл повторної переробки картриджів із тонером

  Вгору

Програма заводського виготовлення нових моделей

Пристрій, виготовлений за програмою заводського виготовлення нових моделей (що раніше називалася «повною модернізацією»), — це новий випуск оригінальної моделі, яка виготовляється з нових та існуючих деталей. Існуюче обладнання вилучається з ринку, відправляється на завод Canon і розбирається до рамного рівня. Розібрані деталі ретельно вичищаються та проходять повний цикл випробувань. Після цього кожний перебудований пристрій проходить ту ж саму процедуру перевірки якості, що і новий пристрій. При цьому він отримує гарантію тієї самої якості й характеристик, що і в новому пристрої.

Повторно використовується до 93 % деталей. Це заощаджує цінні ресурси та мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище. Стираються старі дані, оновлюється програмне забезпечення, призначається новий серійний номер і скидаються показники лічильника. Пристрої продаються в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Переглянути брошуру Програми заводського виготовлення нових моделей.

Переглянути відео Програми заводського виготовлення нових моделей.

Див. визначення Програми заводського виготовлення нових моделей компанії Canon.

Пристрої Premia Class компанії Océ, зокрема промислові принтери та широкоформатні принтери, проходять схожу процедуру для мінімізації відходів і можливості вторинного використання компонентів. Цим забезпечується друге життя для цих пристроїв.

  Вгору

Відновлювальний ремонт

Відновлювальний ремонт — менш сувора процедура, ніж та, що використовується для створення за програмою заводського виготовлення нових моделей. Він здійснюється організаціями із продажу в певних країнах. Під час цієї процедури пристрій оновлюється шляхом заміни або очищення зношених деталей, після чого він готовий до повторного продажу в тій самій країні. визначення відновлювального ремонту компанії Canon.

  Вгору

Завершення терміну експлуатації

У Європейському Союзі (ЄС) виробники зобов’язані забезпечити раціональну утилізацію виробів, які вони випускають на ринок, і приймати їх у споживачів наприкінці терміну експлуатації. Ця «розширена відповідальність виробника» здійснюється відповідно до трьох директив ЄС, щоб уникнути накопичення відходів і запобігти забрудненню навколишнього середовища шкідливими речовинами, які можуть міститись у виробах. Дізнайтеся більше про директиви, які охоплюють питання відходів електричного та електронного обладнання, елементів живлення й акумуляторів і упаковки.

Окрім директив ЄС, у 2011 р. компанія Canon підписала Угоду ЄС про добровільні зобов’язання з метою покращити екологічні характеристики обладнання для створення зображень. Ця Угода була схвалена Єврокомісією як еквівалент зобов’язуючої норми у 2013 р. та охоплює зобов’язання надавати відомості про можливості утилізації витратних матеріалів після завершення терміну експлуатації.

  Вгору

spacer
					image
Довкілля
Виробництво
Використання
Операції
ISO 14001
Глосарій
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди