Виробництво — Розробка екологічно безпечних продуктів

Нашим найголовнішим зобов’язанням щодо довкілля є досягнення більшої ефективності за менших витрат ресурсів. Ми розроблюємо продукти з думкою про довкілля, тому із самого початку процесу створення продукту ми прагнемо зменшити розмір продукту, обсяг сировини, а також залучаємо до процесу виробництва перероблені та відновлені матеріали. Ці та інші заходи, які ми вживаємо, допомагають протидіяти кліматичним змінам.

Наприклад, серія пристроїв imageRUNNER ADVANCE виготовлена із залученням переробленого пластику та біопластику, а кілька наших калькуляторів виготовлені з переробленого пластику, з якого було виготовлено продукцію Canon.

Щороку компанія Canon інвестує в наукові дослідження та розробки в усьому світі понад 8 % доходів від продажів. Завдяки найсучаснішим технологіям нам не потрібно створювати прототипи виробів, проте ми все одно маємо можливість оцінювати та впроваджувати вдосконалення макетів. Наша компанія розробила метод зменшення показників обсягу викидів вуглекислого газу (CO2) на етапі проектування, охоплюючи кожну фазу строку служби виробу, у тому числі виробництво й використання. У пристроях серії imageRUNNER ADVANCE це дало змогу значно зменшити використання енергії під час використання; наша компанія почала публікувати дані щодо вуглецевого сліду деяких виробів протягом усього строку їх служби: http://www.cfp-japan.jp/english/list/.

Угода про добровільні зобов’язання Європейського Союзу

Зменшення вмісту шкідливих речовин

Розробка відновлювальних матеріалів

Менші вироби, менша упаковка

Європейське виробництво

Угода про добровільні зобов’язання Європейського Союзу

Компанія Canon у липні 2011 р. підписала Угоду про добровільні зобов’язання щодо покращення екологічності обладнання для обробки зображень. Ця саморегульована ініціатива запропонована виробниками обладнання для створення зображень і була схвалена Єврокомісією в січні 2013 р. як еквівалент зобов’язуючої норми. За Угодою, кожна із 16 компаній, що її підписали, зобов’язались у щонайменше 90 % моделей обладнання для створення зображень, які вони випускають на ринок, забезпечити відповідність вимогам мінімальної ефективності щодо типового споживання енергії (TEC) і в режимі експлуатації. Цим встановлюються показники скорочення рівня викидів вуглекислого газу під час копіювання та друку в ЄС. Угода стосується використання й переробки таких елементів, як чорнила, тонер і папір.

Угода передбачає чіткі зобов’язання щодо енергозбереження (Energy Star®), заощадження паперу (двосторонній друк увімкнуто за промовчанням) і відомостей про можливості переробки витратних матеріалів після завершення строку використання. За Угодою, виробники також зобов’язані надавати користувачам чіткі вказівки щодо ощадного використання паперу для друку.

Дізнайтеся більше про Угоду про добровільні зобов’язання ЄС.

  Вгору

Зменшення вмісту шкідливих речовин

Ми розробляємо свої продукти так, щоб вони відповідали вимогам усіх відповідних положень або й перевищували їх, а вміст шкідливих речовин не перевищував дозволених показників. Дозволений рівень указано в директиві Обмеження вмісту шкідливих речовин (RoHS) і Регламенті REACH. У деяких випадках ми перевищуємо вимоги нормативних документів, не допускаючи вмісту шкідливих речовин у продуктах. До 2014 р. положення RoHS не застосовувалися до медичного обладнання. Однак із 2005 р. компанія Canon створює тільки такі продукти, які відповідають вимогам положення RoHS. Дізнайтеся більше про наше медичне обладнання.

Ми також втілюємо програму захисту навколишнього середовища, перевіряючи та стежачи за вмістом речовин у продуктах, які ми купуємо в постачальників. Дізнайтеся більше про Програму захисту навколишнього середовища.

  Вгору

Розробка відновлювальних матеріалів

За нашими підрахунками новий пластик здатен знизити викиди двоокису вуглецю (CO2), пов’язаного з виробництвом, на 20 % порівняно з традиційним пластиком. Наші цифрові принтери imagePRESS C7010VP і imagePRESS C6010 оснащені біопластиковими деталями.

  Вгору

Менші вироби, менша упаковка

Picture_updated_orange banner_2013Менший розмір і маса виробів, що не впливає на їхню продуктивність, а також міцніший корпус знижують обсяг використовуваних ресурсів. Це також означає, що упаковка має бути меншою або тоншою. За можливості ми також зменшуємо розмір упаковки. Обидві ці дії підвищують ефективність завантаження під час транспортування виробів і зменшують обсяг викидів двоокису вуглецю (CO2). Докладніше про оптимізацію перевезень.

Наприклад, порівняно із серією MP540 2008 р., вироби серії PIXMA MG5500, запущеної в 2013 р., на 22 % легші, на 4 % менші та потребують на 12 % меншої упаковки.

Вагу упаковки деяких картриджів для струминних принтерів зменшено приблизно на 50 %, а більшість із них має картонну упаковку, яку легко утилізувати споживачам. Якщо картриджі для струминних принтерів мають блістерну упаковку, ці блістери складаються щонайменше на 70 % із пластмаси після вторинної переробки.

Дізнайтеся більше про вторинну переробку.

  Вгору

Європейське виробництво

Історично так склалося, що виробництво в Європі здійснюється здебільшого в рамках Програми переробки картриджів із тонером для лазерного друку в компанії Canon Bretagne і Програми заводського виготовлення нових моделей у компанії Canon Giessen. Вироби, які продаються в країнах Європи, Близького Сходу та Африки, виготовляються в Азії, Канаді, Нідерландах і Німеччині. Діяльність усіх підрозділів із виготовлення продукції, зокрема компаній Océ і Optopol, підпорядковується безпосередньо корпорації Canon Inc.

Нещодавно ми придбали в Європі компанії DelftDI, NT-ware, Milestone і I.R.I.S. Group, які всі є розробниками програмного забезпечення та рішень. Ці придбання допоможуть нам диверсифікувати та зміцнити послуги, які ми пропонуємо нашим клієнтам, і цим сприяти майбутньому зростанню. Наприклад, придбання компанії Milestone значно покращить наші можливості щодо програмного забезпечення для систем відеоспостереження.

  Вгору

spacer
					image
Довкілля
Використання
Вторинна переробка
Операції
ISO 14001
Глосарій
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів
Canon Europe sustainability report