Довкілля — Захист довкілля та підтримка споживачів

Наші вироби розроблені з думкою про довкілля, а під час їх виготовлення часто використовуються перероблені матеріали. Ми прагнемо мінімізувати енергію, необхідну для використання наших виробів. Завдяки цьому споживачі зберігають ресурси, а ми розраховуємо, як можна їх відновити, повторно використати або переробити по закінченню терміну служби виробів. Максимізуючи ефективність використання ресурсів, ми зменшуємо обсяг нових природних ресурсів, необхідних для виготовлення продуктів.

Усвідомлюючи, що дві третини обсягу викидів вуглекислого газу (CO2) протягом терміну служби виробу припадає на період їх використання споживачами, а також на сировину й деталі, що виготовляються постачальниками, компанія Canon пропонує дедалі більше спеціалізованих послуг і рішень, щоб допомогти споживачам підвищити ефективність експлуатації виробів. Завдяки цьому споживачі можуть зменшити спричинюваний експлуатацією шкідливий вплив на довкілля і насолоджуватися інноваційними й безпечними виробами, водночас заощаджуючи кошти. Дізнайтеся більше про наші рішення та послуги.

Виробництво — Використання — Переробка
Наша компанія дотримується підходу «ВиробництвоВикористанняПереробка» стосовно строку служби всіх наших виробів.

Процес «Виробництво — Використання — Переробка» компанії Canon

Відповідно до нашої корпоративної філософії Kyosei, ми несемо відповідальність за вплив виробничих процесів на природне середовище. Екологічна хартія [PDF 114 КБ] нашої компанії висвітлює ключові заходи, які ми вживаємо для досягнення балансу між стабільним економічним зростанням і процвітанням, відповідальним використанням ресурсів і зменшенням шкідливого впливу на довкілля. Ці заходи допомагають послабити кліматичні зміни.

В офісах і технічному середовищі ми прагнемо мінімізувати свій шкідливий вплив шляхом запровадження стандартної політики у країнах Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Дізнайтеся про нашу економічну діяльність.

Нагороди
Зусилля нашої компанії, спрямовані на зменшення шкідливого впливу на довкілля і допомогу в пом’якшенні кліматичних змін, відзначено кількома нагородами.
• Наш бал в оцінювальному листі компаній Climate Counts — 66 зі 100.
• Ми посіли 29-е місце у списку «Найекологічніші міжнародні бренди» агентства Interbrand за 2012 р.
• У списку найавторитетніших компаній консалтингової фірми Reputation Institute (2012 р.) наша компанія посідає 9-е місце.

Звіт компанії Canon про розумне використання ресурсів у країнах Європи, Близького Сходу та Африки за 2013 р.
Перегляньте глосарій екологічних термінів.
Дізнайтеся, як компанія Canon підтримує суспільство й виконує свої соціальні зобов’язання.

Дізнайтеся, як компанія Canon дотримується законів і нормативних актів організаційного управління.

spacer
					image
Довкілля
Виробництво
Використання
Вторинна переробка
Операції
ISO 14001
Глосарій
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів