Декларація Canon щодо Регламенту REACH (EC) № 1907/2006

Липень 2017 року

Регламент REACH (EC) № 1907/2006, основною метою якого є спрощення контролю за обігом хімікатів та препаратів і виробів¹, які містять їх у своєму складі, на території Європи, набув чинності 1 червня 2007 р.

Відповідно до принципів групи компаній Canon щодо відповідальності за стан навколишнього середовища ми вживаємо рішучих заходів, щоб незмінно дотримуватися всіх вимог регламенту REACH.

Інформація про особливо небезпечні речовини (SVHC)
Попередній список особливо небезпечних речовин (речовин-кандидатів) відповідно до ст. 59 регламенту REACH, який було вперше опубліковано 28 жовтня 2008 р., оновлюється приблизно раз у півроку. Найновіший перелік речовин-кандидатів можна знайти на веб-сайті Європейського хімічного агентства.

На всі роздрібні магазини Canon розповсюджуються умови нашої обов’язкової Програми захисту навколишнього середовища. Ми вимагаємо від своїх постачальників надання вичерпної інформації щодо наявності таких речовин, зокрема особливо небезпечних (SVHC), у виробах, які вони нам постачають. Ми регулярно оновлюємо оцінку діяльності своїх постачальників для відображення змін у міжнародному законодавстві, які можуть вплинути на наші вироби (наприклад, електричні та електронні вироби), зокрема змін у списку речовин-кандидатів.

Відповідно до ст. 33 Регламенту REACH. ми як виробник і постачальник виробів зобов’язані повідомляти про речовини SVHC, вміст яких перевищує порогове значення (0,1 %) у відсотках до ваги виробу. У разі доступності нової інформації, що призведе до необхідності вжиття додаткових заходів, ми якнайскоріше повідомимо про це своїх споживачів на цій веб-сторінці.

Декларація виробів Canon
Речовини, вміст яких у виробах Canon може перевищувати порогове значення:


Назва речовини Номер CAS/EC Виріб Застосування
Біс (2-етил(гексил) фталат) (DEHP) 117-81-7 Кабелі ПВХ Пластифікатор
Борна кислота 10043-35-3/11113-50-1 Фотопапір Зшивач
Динатрійтетраборат, безводний 1303-96-4/1330-43-4/12179-04-3 Деталі поглинача відпрацьованих чорнил Фотопапір Вогнезахисний засіб Зшивач


Аркуші з даними щодо безпеки (SDS)
Кінцевим користувачам наших чорнил, тонерів і хімікатів, необхідних для обслуговування виробів, ми надаємо аркуші з даними щодо безпеки, які підтверджують безпечне використання та утилізацію наших виробів у всіх роздрібних магазинах.

Перейдіть за посиланнями нижче, щоб завантажити аркуші з даними щодо безпеки:

Для виробів Canon: https://msds.canon-europe.com/
Для виробів Océ: http://global.oce.com/support

Докладніша інформація
Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за адресою CEU-Reach@canon-europe.com.

Додаткові відомості про Регламент REACH можна знайти на веб-сайті Європейського хімічного агентства.

Відмова від зобов’язань
Уся інформація, подана в цьому положенні, надається відповідно до найновіших даних Canon на час підготування положення. Це положення надано лише для інформативних цілей. Компанія Canon надає цю інформацію без жодних гарантій, виражених явно або таких, що маються на увазі, включно з, але не обмежуючись гарантіями щодо придатності для певної мети. Компанія Canon не гарантує, що цей вміст не містить помилок.


¹ Відповідно до визначення терміну «виріб» у положеннях регламенту REACH (EC) № 1907/2006

spacer
					image
Бізнес
Директива WEEE
Директива щодо елементів живлення
ISO 9001
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів