Бізнес — Відповідальне здійснення діяльності

Розвиваючи відповідальне ведення бізнесу, ми прагнемо досягнути ширшої економічної вигоди, яка надає переваги більшій кількості зацікавлених сторін та інших груп. Ми досягаємо цього, пропонуючи продукти, послуги та рішення, які, зокрема, допомагають підприємству залишатися конкурентоспроможним, покращують здоров’я людей у спільнотах або стиль життя споживачів і збагачують суспільство.

Наші послуги і продукти включають керовані сервіси друку і бізнес рішення, в тому числі аутсорсинг бізнес-процесів і рішення для зберігання зображень; від камер до багатофункціональних пристроїв; від віщальних камер до цифрових рентгенографії; від напівпровідників до сканерів; від систем друку та великоформатних принтерів до консалтингових послуг; від проекторів до калькуляторів Дізнайтеся більше про наші продукти для дому, охорони здоров’я, бізнесу, а також послуги та рішення.

Наша філософія Kyosei означає, що ми серйозно ставимося до своєї відповідальності щодо внесення власного вкладу в оздоровлення економіки, яке є вигідним для всіх. Успіх нашого бізнесу допомагає нам підтримувати місцеві та регіональні економіки, створюючи вигоду для споживачів та інших зацікавлених сторін, таких як постачальники, працівники та уряди.

Дізнайтеся, як ми взаємодіємо із зацікавленими сторонами. Зв’язки із зацікавленими сторонами

Глобальний договір ООН

Зображення_банер_БізнесНаші надійні політики та процедури допомагають компанії дотримуватися чинних законів і постанов, виправдовуючи сподівання зацікавлених сторін. Відповідальність в бізнесі є для нас законом, визначає поведінку наших співробітників на робочих місцях; ставлення всередині колективу; дії, які ми щодня вживаємо для того, щоб робити наш бізнес чесно і безпечно, захищаючи наших клієнтів і навколишнє середовище. Етика експлуатації, сплата податків та демонстрація передового досвіду - от закони щоденного бізнесу Canon. Щоб підкреслити нашу прихильність до відповідальності в бізнесі та формалізувати підхід, який ми вже задіяли, для отримання стабільних і стійких результатів нашої стратегії, культури та бізнесу, Canon Europe підписала Глобальний договір ООН, долучаючись до його 10 загальновизнаних принципах в галузі прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Дізнайтеся, як наша компанія підтримує суспільство та виконує соціальні зобов’язання.
Дізнайтеся, як ми зменшуємо шкідливий вплив своєї діяльності на довкілля.

Звіт компанії Canon про розумне використання ресурсів у країнах Європи, Близького Сходу та Африки за 2013 р.

Дотримання стандартів і заходи

Будучи дочірньою компанією Canon Inc, ми дотримуємося процесу внутрішнього управління, а також беремо участь в комітетах, присвяченим дотриманню корпоративної етики, в ході яких приймають рішення про заходи на її підтримку. Складником корпоративного управління ми вбачаємо дотримання вимог законодавства, а також добросовісну торгівлю, закони і нормативні акти, економічний вплив, відповідальність роботодавця та працівників і безпечністю виробів.

Завдяки внутрішній групі оцінювання відповідності законодавству ми впевнені, що розуміємо та враховуємо вплив нових законів і нормативних актів на наш бізнес до того, як вони набувають чинності, і тому ми можемо спланувати відповідні заходи. Відповідність нормативно-правовим вимогам надає впевненості нашим споживачам, водночас допомагаючи нам продавати безпечні й належним чином виготовлені вироби прозоро та відповідально.

Компанія Canon здійснює свою діяльність у багатьох країнах, і ми дотримуємося відповідних законів і нормативних актів. Намагаючись бути в авангарді процесу вдосконалення законодавства та активно відшукуючи можливості спрямовувати його, наша компанія бере участь у промислових асоціаціях і групах, щоб обговорювати аспекти екологічного регулювання й безпечності виробів. Зокрема, компанія Canon є членом таких організацій, як DIGITALEUROPE, EuroVAprint, Ділова Рада Японії у Європі (JBCE), COCIR та CSR Europe.

Директива щодо відходів електричного й електронного обладнання (WEEE)

Регламент REACH

Обмеження щодо вмісту небезпечних речовин (RoHS)

Директива щодо елементів живлення та акумуляторів

Директива щодо упаковки

Еко-декларації

Аркуші з даними щодо безпеки (матеріалів)

Закон Сарбейнса-Окслі

ISO 9001

ISO 27001

Кодекс поведінки

ISO 14001

Закупівлі з дотриманням вимог щодо екології

Патенти

Боротьба з підробками

Мінеральна сировина з Демократичної Республіки Конго

Стосунки з інвесторами

Працівники

Управління системою постачання

Боротьба з хабарництвом і корупцією

Подарунки та розважальні заходи

Чесна конкуренція

Зв’язки із зацікавленими сторонами

Директива щодо відходів електричного й електронного обладнання (WEEE)

Компанія Canon дотримується Директиви Європейського Союзу (ЄС) (2012/19/EU) щодо відходів електричного й електронного обладнання, яка має на меті знизити вплив відходів електронних приладів на навколишнє середовище. Директива WEEE має законну силу у всіх країнах-членах ЄС. Дізнайтеся більше про компанію Canon і Директиву WEEE.

  Вгору

Регламент REACH

Регламент REACH ЄС № 1907/2006 вимагає перевіряти властивості хімічних елементів для визначення потенційної загрози для здоров’я людини та навколишнього середовища. Компанія Canon тісно співпрацює зі своїми роздрібними магазинами, забезпечуючи повсякчасне дотримання вимог Регламенту REACH. Дізнайтеся більше про компанію Canon і Регламент REACH. Дізнайтеся більше про програму захисту навколишнього середовища компанії Canon.

  Вгору

Обмеження щодо вмісту небезпечних речовин (RoHS)

Компанія Canon дотримується Директиви RoHS ЄС (2011/65/EU), а в деяких випадках перевищує її вимоги. Директива RoHS має на меті мінімізувати вплив відпрацьованого електричного й електронного обладнання наприкінці терміну експлуатації, знизивши дозволений законом обсяг шести речовин, які може містити обладнання. Вироби, які продаються в Європейському Союзі, наразі не можуть містити більшу кількість свинцю, кадмію, ртуті, хрому, шестивалентного хрому, полібромбіфенілів і полібромдіфенілових ефірів, ніж указано. Ми готуємо додаткові пункти, які будуть додані до Положення RoHS і поставлені метою реалізації до 2017. Дізнайтеся більше про відходи електричного й електронного обладнання.

  Вгору

Директива щодо елементів живлення та акумуляторів

Як виробник або імпортер елементів живлення, компанія співпрацює з установами переробки відпрацьованих елементів живлення та акумуляторів у кожній країні Європейського Союзу (ЄС), де вона проводить діяльність. Ми виконуємо свої обов’язки щодо звітування та фінансування збору й обробки елементів живлення. Директива щодо елементів живлення (2013/56/EC) має на меті знизити шкідливий вплив елементів живлення й акумуляторів на навколишнє середовище та збільшити обсяги переробки відпрацьованих елементів живлення та акумуляторів.

Деякі калькулятори нашого виробництва працюють тільки на сонячній енергії, тому їм зовсім не потрібні елементи живлення. Інші живляться від сонячного елемента живлення та акумулятора для заощадження енергії. Дізнайтеся більше про енергоощадні калькулятори та переробку елементів живлення.

  Вгору

Директива щодо упаковки

Компанія Canon бере участь у проектах із вторинної переробки упаковки та допомагає фінансувати збір і переробку відходів упаковки. Це відповідає Директиві Європейського Союзу щодо упаковки та відходів пакувальних матеріалів (94/62/EC) і місцевим положенням у країнах, де функціонують наші організації із продажу. Ми також постійно знижуємо необхідну кількість пакувальних матеріалів для виробів.

  Вгору

Еко-декларації

Компанія Canon надає еко-декларації, що містять відомості про екологічні властивості виробів, зокрема використовуваний матеріал і ефективне використання енергії. Щоб отримати докладніші відомості про еко-декларації, зверніться у представництво компанії Canon у вашій країні.

  Вгору

Аркуші з даними щодо безпеки (матеріалів)

Аркуші з даними щодо безпеки (матеріалів) (MSDS) містять відомості про потенційну загрозу для здоров’я через викид хімічних або інших потенційно небезпечних речовин. Відвідайте наш веб-сайт MSDS для отримання відомостей про чорнила й тонери, що використовуються у виробах Canon, і про сервісні матеріали, які використовуються технічним обслуговуючим персоналом. Ви також можете знайти Océ MSDS на цьому сайті. Якщо виникнуть питання щодо документації MSDS, зверніться до представництва компанії Canon у вашій країні.

  Вгору

Закон Сарбейнса-Окслі

Оскільки акції компанії Canon представлені на Нью-Йоркській фондовій біржі, компанія дотримується вимог закону Сарбейнса-Окслі.

  Вгору

ISO 9001

На кількох підприємствах європейського відділення Canon впроваджена система управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001. Дотримання цього стандарту вимагає такої якості виробничих процесів на підприємстві, яка задовольнила би потреби клієнтів та відповідала нормативним вимогам. Це не стосується якості продукції. Дізнайтеся про підприємства, що мають сертифікат ISO 9001. Дізнайтеся про підприємства компанії Océ, що мають сертифікат ISO 9001.

  Вгору

ISO 27001

Європейське відділення корпорації Canon отримало сертифікат відповідності ISO 27001 за запровадження системи керування інформаційною безпекою, що вкотре демонструє споживачам нашу відповідність світовим стандартам. Стандарт ISO 27001 охоплює всі аспекти інформаційної безпеки, у тому числі керування ризиками та проведення аудиту, безпеку продуктів і ліквідацію наслідків надзвичайних подій.

  Вгору

Кодекс поведінки

Усі співробітники компанії Canon повинні дотримуватися корпоративного Кодексу поведінки. У ньому визначені правові та етичні засади ведення бізнесу. Він встановлює стандарти відповідальної поведінки співробітників у різноманітних аспектах діяльності, зокрема для захисту конфіденційної інформації та запобігання неетичній поведінці. У країнах Європи, Близького Сходу та Африки він підкріплений правилами поведінки на робочому місці.

  Вгору

ISO 14001

Ще у 2007 р. компанія Canon отримала світову сертифікацію за неухильне дотримання стандартів охорони навколишнього середовища ISO 14001 і прагне й надалі вдосконалювати всі свої підприємства. Наразі сертифіковано близько 200 підприємств у 25 країнах Європи, Близького Сходу та Африки. З часом, відповідно до процесу об'єднання з компанією Océ, на певні підприємства розповсюджуватиметься світова сертифікація компанії Canon.

  Вгору

Закупівлі з дотриманням вимог щодо екології

Ми розпочали програму екологічних закупівель у країнах Європи, Близького Сходу та Африки у 2008 р., щоб забезпечити постачання безпечних матеріалів і складників. Ми просимо постачальників пересвідчитися, що вони дотримуються вимог відповідних нормативних документів, і пропонуємо їм також проконтролювати власних постачальників. Діапазон вимог нормативних документів охоплює багато речовин — від небезпечних хімікатів до лісоматеріалів.

Перевірка наших постачальників базується на оцінюванні ризиків. Ми оновлюємо опитувальний лист для своїх постачальників відповідно до змін нормативних документів. Нові постачальники повинні повністю заповнити лист опитування і після цього можуть отримати право на перевірку. Поточних постачальників просять підтвердити, що вони діють відповідно до всіх доповнених нормативних документів.

Ми співпрацюємо з постачальниками в будь-яких питаннях, які потребують вирішення. Це сприяє тому, щоб продукція і окремі деталі відповідали законодавству ЄС із цих питань і вимогам корпоративної програми екологічних закупівель Canon, а клієнти, у свою чергу, були захищені від небезпечних хімічних речовин. Докладніше про це див. у Програмі екологічних закупівель корпорації Canon.

  Вгору

Патенти

Щорічно ми реєструємо дедалі більшу кількість патентів у країнах Європи, Африки та Близького Сходу, захищаючи права власності на нашу продукцію й розробки. Це стосується як різноманітних пристроїв, так і програмного забезпечення, витратних матеріалів, медичного обладнання, оптики, програмних засобів для сканування й друку. У разі необхідності, ми наполягаємо на вікорістанні наших патентів в регіоні EMEA щодо третіх сторін, які порушують наші права. Наш бізнес розширюється за рахунок придбання та злиття і на нових ринках, зростає необхідність у захисті винаходів і розробок, що відбуваються в регіоні EMEA, тому ми робимо кроки для вирішення цих завдань.

  Вгору

Боротьба з підробками

Ми посилено працюємо над знищенням факту продажів підроблених або неоригінальних продуктів Canon. Наша команда, що займається внутрішньою інтелектуальною власністю тісно співпрацює з поліцією, митницею, установами та національними і міжнародними організаціями з торгових стандартів з метою запобігання виходу на ринок контрафактної продукції Canon. Це допомагає захистити наші торгові марки й ділову репутацію, а також клієнтів. Підроблені продукти Canon є незаконними. Кормі того використання таких продуктів насправді можуть бути шкідливі для споживачів. Підробки навряд чи відповідають вимогам законодавства у сфері захисту навколишнього середовища, наприклад, Директиві ЄС про відходи електричного та електронного обладнання (WEEE) та Регламенту Європейського Парламенту та Ради ЄС щодо запровадження нової системи регулювання виробництва та використання хімічної продукції (REACH). Детальніше про ініціативи по боротьбі з підробками та інформацію про паралельну продукцію.|

  Вгору

Мінеральна сировина з Демократичної Республіки Конго

Докладніше про це можна дізнатися на веб-сайті Canon Inc.

  Вгору

Стосунки з інвесторами

Додаткову інформацію з питань стосунків з інвесторами можна знайти на нашому веб-сайті.

  Вгору

Працівники

Ми очікуємо від наших співробітників дотримання високих стандартів і пропонуємо їм безпечне робоче середовище та рівні можливості. Ми користуємося правилами і нормами, які передбачають справедливе ставлення до співробітників і відповідальне ведення бізнесу, у тому числі боротьбу з хабарництвом і корупцією, чесну конкуренцію, подарунки та розважальні заходи і різного роду соціальні медіа. Ці правила допомагають співробітникам краще зрозуміти відповідні процедури та норми поведінки. Докладніше про це див.: правила поведінки на робочому місці та кар’єрні можливості.

  Вгору

Управління системою постачання

Див. також політику щодо закупок корпорації Canon Inc. і вказівки для постачальників щодо прав людини й недопущення дитячої праці та норми моральної, добросовісної й загальноприйнятної діяльності.

  Вгору

Боротьба з хабарництвом і корупцією

Докладніше див. у наших правилах поведінки на робочому місці.

  Вгору

Подарунки та розважальні заходи

Докладніше див. у наших правилах поведінки на робочому місці.

  Вгору

Чесна конкуренція

Усі співробітники проходять обов’язкове навчання, яке підтримує національна мережа юридичних консультантів у цій сфері.

  Вгору

Зв’язки із зацікавленими сторонами

Ми співпрацюємо і взаємодіємо з багатьма зацікавленими сторонами — від тих, хто використовує рішення та послуги нашої компанії, до тих, хто допомагає нам розробляти й постачати їх. Дізнайтеся більше про зацікавлені сторони. Зв’язки із зацікавленими сторонами

  Вгору

spacer
					image
Бізнес
Директива WEEE
Регламент REACH
Директива щодо елементів живлення
ISO 9001
Розумне використання ресурсів
Довкілля
Суспільство
Бізнес
Нагороди
Звіти про розумне використання ресурсів