Партнери та альянси

Canon — провідний гравець на європейському ринку рішень для друку та документообігу на робочих місцях. Наші інноваційні продукти поєднують у собі наші власні провідні оптичні технології та технології обробки зображень, а також рішення наших не менш авторитетних стратегічних партнерів, зокрема Hewlett Packard і Microsoft.

Ми не просто продаємо або встановлюємо пристрої, а взаємодіємо з нашими клієнтами як із «бізнес-партнерами». Ми тісно співпрацюємо з ними в секторах офісного та професійного друку. Це дає нам змогу точно визначити їхні вимоги та пропонувати рішення, які відповідають їхнім потребам. Окрім якісної продукції ми також надаємо консультаційні послуги, інтелектуальні програмні рішення, навчання та підтримку — тобто повний спектр послуг, які можуть суттєво збільшити продуктивність, підвищити ефективність і зменшити витрати.

Покупці наших професійних систем друку можуть скористатися перевагами нашої співпраці з такими організаціями, як NexPress і Gretag Macbeth, завдяки якій ми надаємо повний асортимент продукції, що охоплює весь процес друку. Наші вдосконалені рішення для керування кольором, промислових робочих процесів і друку змінних даних допомогли багатьом клієнтам вирізнитися серед інших учасників цього висококонкурентного ринку.

spacer
					image
Партнерська програма