Інформування про боротьбу з підробками

Canon — це одна з багатьох міжнародних компаній, продукцію якої незаконно підробляють. До неоригінальних продуктів належать підробки або копії витратних матеріалів та елементів живлення, упаковані так, щоб справляти враження оригінальних продуктів Canon. Canon дуже серйозно ставиться до такої кримінальної діяльності та співпрацює з поліцією, митною службою, а також організаціями та структурами по боротьбі з підробками у країнах Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), щоб вирішити проблему торгівлі підробленою продукцією.

Нижче наведено інформацію про небезпеку, пов’язану з використанням підробленої продукції Canon, її ідентифікацією та діями в разі сумнівів стосовно автентичності придбаного виробу.

Чому варто уникати підробленої продукції Canon?

 • Загроза безпеці
  Підроблена продукція Canon виготовляється й перевіряється без дотримання суворих стандартів якості, як під час виготовлення оригінальних виробів Canon, тому її використання може нашкодити користувачу або виробу, з яким вона використовується. Під час використання неоригінальні елементи живлення можуть перегріватися, що призведе до тяжких травм користувача та непоправного пошкодження виробу.
  Додаткові відомості про небезпеку використання підроблених елементів живлення див. на веб-сайті асоціації Camera & Imaging Products Association (CIPA).
 • Якість
  Неоригінальні чорнильні картриджі та картриджі з тонером компанії Canon можуть протікати, блокувати друкуючу головку принтера або призводити до розмивання кольорів та утворення смуг. Крім того, такі картриджі часто забезпечують значно менші можливості друку, ніж оригінальні вироби. Ресурс підроблених картриджів, перевірених компанією Canon, становить від 28 до 69 % порівняно з оригінальними картриджами.
 • Вплив на навколишнє середовище
  Усі оригінальні вироби Canon відповідають європейському законодавству, наприклад, Директиві WEEE щодо відходів електричного й електронного обладнання, Директиві RoHS (обмеження з використання окремих небезпечних речовин в електричному й електронному обладнанні) і Регламенту REACH. Підроблена продукція навряд чи відповідає цим вимогам законодавства, оскільки походження її складових і виробництва невідомі, тому вона може завдати більшої шкоди навколишньому середовищу.
  Дізнайтеся більше про діяльність компанії Canon щодо захисту довкілля.
 • Зв’язки з організованою злочинністю
  Виробництво та продаж підробок вважається кримінальним злочином. Особи, відповідальні за виготовлення та продаж підробок, часто пов’язані з іншою незаконною діяльністю, у тому числі з фінансуванням таких злочинів, як продаж наркотиків, торгівля людьми та зброєю, викрадення персональних даних, відмивання грошей і тероризм.

Придбання оригінальної продукції

Неповний список авторизованих роздрібних центрів продажу продукції Canon див. на нашій сторінці Де придбати.

Як виявити підроблену продукцію Canon

 • На упаковці всіх фірмових чорнильних картриджів*, лазерних тонерів, тонерів для копіювальних апаратів, камер та акумуляторів для відеокамер Canon присутня унікальна голограма Canon. Ця голограма має унікальну здатність змінювати колір, тому у вертикальному положенні вона переливається золотистим кольором, а якщо її перевернути горизонтально — яскраво-зеленим. Якщо ця голограма фальшива, такої зміни кольору не відбувається або він змінюється дуже слабко. (* Пластмасові упаковки картриджів для струминних принтерів і блістерні мультикомплекти у країнах Європи можуть не мати унікальної голограми.)

Picture__Hologram

 • Фальшиві голограми на упаковці підробленої продукції часто неакуратні, пошкоджені, розмиті, мають неправильний колір або розмір.
 • Логотипи Canon на упаковці неоригінальної продукції Canon можуть бути розмитими, мати неправильний колір, шрифт або розмір.

Picture_canonlogo

 • Packaging of counterfeit products may look like it has been resealed, reused or tampered with.
 • Counterfeit products or packaging may have spelling errors.

На ринку також було виявлено підроблені вироби Speedlite. Докладніше про це можна дізнатися тут.

Щоб переглянути зображення оригінальних і підроблених акумуляторів Canon, відвідайте веб-сайт асоціації Camera & Imaging Products Association (CIPA).

Інші ознаки підробленої продукції

 • Ціна: будьте обережні з продавцями, які торгують за незвично низькими цінами.
 • Місце придбання: будьте обачні під час здійснення покупок на сайтах інтернет-аукціонів. Не всі вироби, придбані на таких сайтах, є підробками, однак підроблювачі використовують такі веб-сайти через їхню швидкість, анонімність і глобальність.

Як діяти, якщо ви вважаєте, що придбаний вами продукт може бути підробкою

Якщо ви не впевнені в автентичності придбаного витратного матеріалу або елемента живлення, зверніться до уповноваженого дилера Canon або зв’яжіться з нами за адресою ipr.info@canon-europe.com.

На жаль, ми не виконуємо заміну та ремонт несправної контрафактної продукції Canon. Однак ми можемо перевірити, оригінальна вона чи ні, і надати письмове підтвердження, якщо це підробка.

Як Canon захищає своїх споживачів

 • Захист Назва й логотип Canon є офіційно зареєстрованими торговельними марками в митних управліннях понад 30 країн Європи, Близького Сходу та Африки, що дозволяє проводити офіційні інспекції та конфіскації підозрілої продукції під час її ввезення у країну.
 • Технології Canon запровадила відповідні заходи безпеки, покликані допомогти споживачам визначати оригінальну продукцію.
 • Співпраця Canon співпрацює з національними й міжнародними організаціями та структурами (зокрема, поліцією, митною службою й організацією з управління торговельними стандартами), щоб полегшити визначення підробленої продукції Canon та усунення її з ринку.
 • Підтримка діючих законів Canon сприяє підвищенню обізнаності про незаконну торгівлю підробками на державному рівні, беручи участь у громадських слуханнях щодо контролю інтелектуальної власності. Canon бере активну участь у діяльності різноманітних організацій, таких як Група по боротьбі з підробками (Anti-Counterfeit Group), ICCE, REACT, а також у програмі захисту інтелектуальної власності VeRO компанії eBay.
 • Освіта Canon проводить тренування та навчальні семінари для поліції, митних служб та урядових структур, допомагаючи їм виявляти підробленої продукції Canon. Canon також створила й розповсюдила зручний пристрій спостереження, покликаний допомогти відповідним структурам краще виявляти підробки.

Picture_Handy_Viewer

Наші перемоги

Компанія Canon конфіскувала контрафактну продукцію в багатьох країнах Європи, Близького Сходу та Африки завдяки допомозі урядових структур.

Крім того, починаючи з 2010 року Canon провела понад 200 розслідувань і 660 конфіскацій під час митного огляду та виявила близько 550 000 підробок.